Evinizi uygun fiyatlı ürünler ile dekore edebilirsiniz. Ekonomik ve evi pahalı gösteren dekorasyon önerileri ile evinizi daha lüks bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Doğru dekorasyon fikirlerini inceleyebilirsiniz.

Ekonomik ve evi pahalı gösteren dekorasyon önerileri

Ev dekorasyonlarınızda doğru renk ve aksesuar seçimlerini kullanarak evinizi daha pahalıya dekore etmiş izlenimi yaratabilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken dekorasyon önerilerini sıraladık.

ayna.jpg


Ayna

Büyük ve etrafı güzel bir çerçeveden oluşan aynalar özellikle klasik ev dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Etrafı gümüş ya da altın renginden oluşan aynalara salon ve yatak odanızda yer verebilirsiniz.

kumas.jpg


Doğru Kumaş Seçimi

Mobilya ve perdelerinizde kadife kumaş kullanmak daha pahalı ve zarif bir ev dekorasyonu hazırlamanıza yardımcı olabilir. Renk seçimlerinizde ise lacivert, mor ve bordoya ağırlık verebilirsiniz.

vazo.jpg


Vazo

Çok pahalı olmayan ancak ince işlemeli bir vazo salonunuzun daha şık görünmesine yardımcı olabilir. Bunun için yapmanız gereken en önemli nokta ise uygun fiyatlı ve kaliteli ürün satan aksesuar mağazalarını gezmek olacaktır.

tablo.jpg


Tablo

Binlerce lira ödemek yerine harika tasarımları olan tabloları daha uygun fiyatlı bir şekilde alabilirsiniz. Tablonun evi daha pahalı göstermesi için ise doğru dokuda ve doğru renklerde olmasına özen gösterin. Ev dekorasyonunuza uygun olarak klasik ya da modern izler taşıyan çalışmaları tercih edebilirsiniz.

mum.jpg


Şamdan

Klasik ev dekorasyonlarından hoşlananlar için şamdan kullanımı doğru bir seçim olacaktır. Evinizdeki dekorasyon renkleri ile uyumlu şamdan ve tek renkli mumlar ile farklı bir hava yaratabilirsiniz.
  • Beğen
Reactions: arzu_crk