2022'in En İyi 15 Bebek Arabası

Yeni (veya yakında) bir anne veya baba olarak, yapılacaklar listenizde çocuğunuz için en iyi bebek arabasını arıyorsanız 2022 yılında en çok tercih edilen en iyi bebek arabası modellerini sizler için araştırdık. Öncelikle güvenlik nedeniyle, azami ağırlık ve yükseklik kapasitesine dikkat etmek her zaman önemlidir.

Bebek arabası seçiminde yaş sınırına bakmak da önemlidir: örneğin, tüm bebek arabaları yeni doğanlar için güvenli değildir. Yeni doğmuş bir bebeği asla derin bir yatar koltuk veya beşiği olmayan bir bebek arabasına koymak istemezsiniz, çünkü o yaşta kesinlikle hala boyun desteğine ihtiyaç duyarlar.


Bir şehirde yaşıyorsanız ve çocuklarınızla çok seyahat ediyorsanız, muhtemelen kolayca katlanabilen ve dik duran bir bebek arabası isteyeceksiniz.

2022'in En İyi Bebek Arabası Listesi​

2022_en_iyi_bebek_arabasi_modelleri.jpg
İster keyifli bir yürüyüş için parka, ister tüm turistik yerleri görmek için Paris'e gidiyor olun, bebek arabası, bebekle hareket halindeyken yaşam için olmazsa olmazdır. Doğru bebek arabası, bebeğe yalnızca oturmak veya uyumak için güvenli bir yer sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mendil ve bebek bezlerinden, kıyafet değiştirmeye kadar sahip olması gereken tüm temel eşyaları saklamanız için bir yer sağlar.

1. Kraft Time x Travel Bebek Arabası​

Çift yönlü kullanıma olanak sağlayan tasarımıyla Time X Travel Sistem Bebek Arabası kompakt tasarımıyla karşınızda! Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz bebek arabası kompakt tasarımıyla az yer kaplıyor.

Kraft Time x Travel.jpg2. Tommybaby Eagle Travel Sistem Bebek Arabası​

Aleminyum yapısı ile oldukça hafiftir. Oturma ile yatma pozisyonu arası (bebeğin anne karnında duruş şekli) olup son derece ortopedik bir üründür.

Tommybaby_Eagle_Travel_Sistem_Bebek_Arabasi.jpg

3. Quinny Zapp Flex Bebek Arabası​

Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış Zapp Flex yüksek manevra kabiliyetli, hafif ve konforludur. Şehir sizi nereye götürürse götürsün, hep hazırsınız.

Quinny Zapp Flex Bebek Arabası.jpg

4. Baby Home Bh-760 Gold Çift Yönlü Bebek Arabası​

Ekstra dayanıklı ve çok hafif özel alışımlı dayanıklı çift kat metal kasa. Özel geriye yatık dizayn bebeğinizin puset içinde sürekli arkasına yaslanmasını sağlamakla beraber, bebeğin ağırlığını tüm arabaya eşit dağıtır buda. size araba buzda kayıyormuş hissi yaratır. Çift Taraflı Kullanım Özelliği

Baby Home Bh-760 Gold Çift Yönlü Bebek Arabası.jpg

5. Maxi-Cosi Gia Bebek Arabası​

İster alışveriş yaparken veya isterseniz de rahatlatıcı bir yürüyüşe çıkarken, Maxi Cosi Gia bebek arabası her zaman mükemmel bir arkadaştır. Doğumdan itibaren, 4 yaşına kadar (22 kg) başka bir pusete ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Kolaylıkla tek elle katlanabilen şasesine tek bir hareketle takılabilen Maxi-Cosi oto güvenlik koltuğu (Adaptörler ayrı satılmaktadır) ile Gia bebek arabası doğumdan itibaren kullanabileceğiniz bir seyahat sistemine dönüştürülebilir. Gia'nın arazi lastikleri ve süspansiyonu bebeğinize her türlü yüzey üzerinde en yumuşak sürüşü sağlar. Ekstra büyük alışveriş sepeti bol miktarda depolama alanı sunarken, tente ile entegre ebeveyn cebi ihtiyacınız olan her şeyi saklamak için yeterli alan sağlar.

Maxi-Cosi Gia Bebek Arabası.jpg


6. Maclaren Atom Bebek Arabası​

Maclaren Atom Style Set Bebek Arabası Black Özellikleri Her yere gidebilirsin! Atom bebek arabası, ultra hafif yapısı ve katlandığı ölçüde uçak kabinlerine sığabilecek tasarımda dizayn edilmiştir. Havacılıkta kullanılan yüksek performanslı sağlam alüminyum şase yapısı. 360 derece dönebilen süspansiyonlu ön teker ve kilit sistemi. Ayarlanabilir ekstra büyük UPF korumalı tente.

Maclaren Atom Bebek Arabası.jpg

7. Chicco Lite Way 3 Top Stroller Baston Bebek Arabası​

Günlük gezilerde size eşlik edecek fonksiyonel ve modern bir puset. Lite Way , konfor ve özgürlük İçinde seyahatler için gereken tüm özellikleri ve aksesuarları sunar: çevik hareket edebilmenizi sağlar, aynı zamanda şehrin dar yollarında da idealdir.

Chicco Lıte Way 3 Top Stroller Baston Bebek Arabası.jpg

8. Pierre Cardin Karma Travel Bebek Arabası​

Katlanabilen güneş siperliği Extra dolgulu konfor ped’i 0-13 kg arası kullanım Güneşten koruyucu tente Yan darbelere karşı kafa koruma minderleri 30˚ Yıkanabilen kumaş Darbe emici emniyet kemer pedleri 3 noktalı bebek güvenlik kemeri...

Pierre Cardin Karma Travel Bebek Arabası.jpg

9. Kraft Leon Travel Bebek Arabası​

EN1888 Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Doğumdan itibaren kullanılabilme. İki yönlü ve portbebe olarak kullanılabilen oturma ünitesi. 3 farklı pozisyona ayarlanabilen ve tam yatar sırt dayanağı. Doğumdan itibaren kullanıma uygun destek pedi

Kraft Leon Travel Bebek Arabası.jpg

10. Casual Cadillac Trona Travel Sistem Bebek Arabası​

Anneler tarafından yapılan oylama sonucunda 2016 ve 2017 yılları En iyi Travel Sistem Bebek Arabası ödülüne layık görülmüş ödül şampiyonu bebek arabası...

Casual Cadillac Trona Travel Sistem Bebek Arabası.jpg

11. Prego Urban Travel Sistem Bebek Arabası​

Alüminyum gövde yapısı * Doğumdan itibaren kullanılabilme * Farklı pozisyonlarda ayarlanabilen ve tam yatabilen sırt dayanağı

Prego Urban Travel Sistem Bebek Arabası.jpg

12. Kiwi City Way 5 in 1 Bebek Arabası​

Oturma ünitesi çıkarılıp takılabilerek çift yönlü kullanım, eşyalarınızı taşıyabileceğiniz ergonomik bakım çantası, portbebe olarak kullanılabilen oturma ünitesi...

Kiwi City Way 5 in 1 Bebek Arabası.jpg

13. Kanz X-Go Rose Bebek Arabası​

Konforlu maksimum sürüş keyfi. Her iki yönde kullanım. Oturma ünitesi ile her iki yönde katlanma. Kademeli ayarlanan sırt desteği...

Kanz X-Go Rose Bebek Arabası.jpg

14. Inglesina Trilogy Bebek Arabası​

Net ve modern yeni çizgileri ve son moda renkleriyle; hepsinden önemlisi onu hem konforlu hem de pratik bir ürün arayan anne-babalar için benzersiz bir ürün yapan yeni teknik çözümleriyle Trilogy aradığınız üründür! Triology ile her aktivite daha kolay! Bilyeli rulmanlarla donatılmış tekerlekleri, kolayca itilmesini sağlar ve tekerlekleri yönlendiren mekanizmasının kontrolü parmaklarınızın ucundadır.

Inglesina Trilogy Bebek Arabası.jpg

15. Chicco Goody Kendi Kendine Katlanan Bebek Arabası​

Tamamen yatırılabilir sırtlık ayarı sayesinde doğumdan itibaren kullanılabilir. Goody pusetin katlama mekanizması olağanüstü ve oldukça yenilikçidir. Geniş koltuğu sayesinde oldukça konforlu olan Goody her durumda, hem ebeveynleri hem de bebekleri memnun etmek için tasarlanmıştır.
Chicco Goody Kendi Kendine Katlanan Bebek Arabası.jpg
Not: En çok satılan ve tavsiye edilen bebek arabası modellerinden bazılarını listeledik. Bazı bebek arabası modellerinin stokları tükenmiştir...

Memnun kaldığınız bebek arabası modelleri var ise tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz...