Doğumdan sonra ve kilo vermeden dolayı sarkan karın kötü görüntüsü ile rahatsız eder. Sizlere Göbek sarkmasına doğal çare tarifimizi vereceğiz. Karın germe ameliyatı veya göbek yağı aldırmaya gerek kalmadan 10 günde sarkan karın bölgesini kaldıracaksınız.

Göbek Sarkmasına Doğal Çare

Göbek sarkmasına iyi gelen tarifimiz yapılan araştırmalara göre 10 günde etkisini gösterdiği gözlemlenmiştir. Karın bölgesindeki kasları iki kat daha fazla çalıştırarak çatlaklardan ve göbek sarkmasından kurtararak sıkılaşmanızda yardımcı olacaktır. Tabi egzersizde şart ! Gelelim karın bölgesindeki göbek sarkmalarından kurtaracak tarifimize.

Karin_Bolgesindeki_Gobek_Sarkmasina_Dogal_Care.jpg


Malzemeler:
 • Bir buçuk yemek kaşığı zerdeçal tozu
 • Bir buçuk yemek kaşığı zencefil tozu
 • 5 yemek kaşığı taze limon suyu
 • Yarım çay kaşığı taze toz biber
 • Bir kaşık doğal tatlandırıcı
 • 1 litre su
Karin_Sarkmasi_Gobek_Eritme_Kuru.jpg

Hazırlama

1 litre suyu tencerede kaynatın. 5 dakika soğumaya bırakın. Daha sonra bir kasede zencefil tozunu toz biberi zerdeçal tozunu limon suyunu doğal tatlandırıcıyı koyun ve iyice karıştırın. Kaynattığımız su ile kasedeki karışımımızı birleştirin. Tarifimiz kullanıma hazırdır.

Karin_Sarkmasi_Gobek_Catlaklarini_Gideren_Kur_Tarifi.jpg


Nasıl Kullanmalıyız

Hazırladığımız tarifimizi gün boyunca istediğiniz saatlerde kullanabilirsiniz. 10 gün boyunca bunu için. Hazırladığımız tarifi gün içinde bitirmelisiniz. Düzenli bir şekilde kullanırsanız 10 gün sonra etkisini görmeye başlayacaksınız. Bu karışımı kullanırken beslenmenize dikkat edin. Günde en az 45 dk yürüyüş yapmalısınız. Tavsiye olarak mekik çekerseniz daha etkili olur. Sizinde sarkan göbeklere karşı doğal tarifleriniz var ise paylaşırsanız seviniriz.

Patlıcan Suyu ile Göbek Nasıl Eritilir? Tıklayın !
Karın Yağlarını Parçalayan Doğal Karışım için Tıklayın !
Doğum çatlaklarını azaltan formül için Tıklayın !
Vücuttaki beyaz ve mor çatlaklar nasıl geçer?
 • Sarkan_Karina_Gobek_Yaglari_Eritme_Karin_Germe_Dogal_Kur_Tarifi.jpg
  Sarkan_Karina_Gobek_Yaglari_Eritme_Karin_Germe_Dogal_Kur_Tarifi.jpg
  65,1 KB · Görüntüleme: 1.170