Makyaj, bir kadının aynasıdır ve kendini en iyi şekilde yansıtabilmek adına bazılarımızın saatlerce hazırlık yaptığını da söyleyebiliriz. Cilt yapımız, yüz hatlarımız ve daha birçok detay, yapacağımız makyajın alt yapısını hazırlıyor. Peki yeni dönem bize neler sunuyor ya da bizden neler bekliyor? Dilerseniz 2018 yılının grunge modasına hep birlikte göz atalım.

2018_grunge_makyaj.jpg


Buğulu Bakışlar Yaratın

90’lı yılların en moda makyaj trendi olan grunge, 2018 yılında bir kez daha hayata geçirilmiş durumda. Ünlü dünyasındaki birçok kadının bu trende ayak uydurması ile birlikte grunge modası bir kez daha gün yüzüne çıktı. Göz kapakları ile birlikte alt kirpiklere uygulanacak far sayesinde daha baygın ve daha dramatik bakışlar yaratmak mümkün. Birçok kadın bu trendin gece makyajı olduğunu söylüyor ancak günün erken saatlerinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

grunge_makyaj_modasi_2018-600x600.jpg


Geçmişe Yönelim Devam Ediyor

Giyim sektöründeki geçmişe yönelim, makyaj dünyasını da harekete geçirmiş durumda. Bir kez daha 90’lara gitmeye ne dersiniz? O dönemin makyaj trendini yeni dönemde de görebiliyoruz. Donuk ve daha buğulu bakışlara sizler de grunge ile sahip olabilirsiniz. Bu makyaj trendinde de daha çok koyu ve kapalı tonlar tercih ediliyor. Canlı renkler beklentilerinize yanıt vermeyecektir bu yüzden kapalı renkleri bir adım daha öne taşıyabilirsiniz. Bu kusursuz trend ile birlikte sizler de harikalar yaratmaya hazır olun.

grunge_makyaji.jpg


Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır Diyenlere (Resimli Anlatim) Tıklayın !
Resimli Dumanlı Göz Makyajı Tarifi Tıklayın !
Gotik Göz Makyajı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım Tıklayın !
Arap göz makyajı nasıl yapılır? Tıklayın !
Göz Makyajında Ters Eyeliner Modası Tıklayın !