Burçların birbirinden farklı özür dileme şekilleri var. Kimisi hiç dilemiyor kimisi üzüntüden ölüyor neredeyse. Burçlar her konuda farklı olduğu gibi özür dileme şekillerinde de kendi özelliklerini koruyor. Bakalım hangi burç nasıl özür diliyormuş..

Hangi Burç Nasıl Özür Diler?

Koç Burcu: Koçlar kolay kolay özür dilemezler dilediklerinde de sadece özür dilerim deyip çekilirler. Ancak içlerinden neden özür dilediklerini sorgulamadan geri kalmazlar.

Boğa Burcu: Boğalar olan oldu deyip özür dilemeyenler grubunda. Boğalar sarılır, öper ancak özür dilemez. İşte boğaların özür dilemeye karşı bakış açıları bu.

İkizler Burcu: İkizler çenelerindeki o düşkünlükle haklıyken sizi haksız duruma düşürürler.

Yengeç Burcu: Bir yengeçten özür dilemesini beklemeyiz bizce. Her konuyu mutlaka kendi taraflarına çevirmenin yolunu bulurlar.

Aslan Burcu: Aslan hatasını telafi etmek için elinden ne geliyorsa yapar. Aslanlar özür dileme ayrıcalıklarıyla farklarını ortaya koyarlar.

Başak Burcu: Başak hata yaptığı zaman özür dilemekten çekinmez ama bunu ne zaman yapacağını kendi kafasından planlar.

Terazi Burcu: Öyle tavır içindedirler ki özür dilemeden affedersiniz gelir. Durumu kurtarmak için çok sinirliydim affet ayaklarına bile yatarlar.

Akrep Burcu: Özür dilemenin bir formalite olduğuna inanırlar. Akrepler karşınıza alıp konuşmak yerine kart ya da mail yoluyla özür dilemeyi tercih ederler.

Yay Burcu: Başkaları onlara yanlış bir şey yaptığı zaman da aynı tavrı korurlar. Özür dilemezler de özür beklemezler de!

Oğlak Burcu: Oğlak burcundan uzun uzadıya özür konuşması dinleyip minicik bir özür kelimesi duyarsanız şaşırmayın.

Kova Burcu: Kova burçları hata yaptıklarını bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak için bir şeyler düşünürler. Özür dilemek için ılımlı burç grubundadırlar.

Balık Burcu: Balık burçları kolay kolay özür dilemezler. Sen öyle yaptığın için ben böyle yaptım deyip özür dilemekten koşarak uzaklaşırlar.

Sizin burcunuzla özür dileme şekliniz uyuşuyor mu? Sizce özür dilemede en inatçı burç hangisi? :)