Hurma kilo verdirir mi? Zayıflatır mı? Hurma içeriğinde bulunan mineraller sayesinde zayıflamaya ve göbek eritmenize yardımcıdır. Hurma diyeti ile haftada 7 kilo vermeniz mümkün.

Hurma Kilo Verdirir Mi? Zayıflatır mı? Hurma Diyet Listesi

Hurma içeriğinde vitamin ve mineraller sayesinde kilo vermenize ve zayıflamanıza yardımcı harika bir besindir. Hurmada potasyum, kalsiyum, demir, magnezyum, lif ve sülfür gibi vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller açısından zengin olup hızlı yağ yakmaya ve zayıflamaya yardımcıdır. Sağlıklı kilo vermek için harika bir besindir. Bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

hurma_diyeti_nasil_yapilir_hurma_zayiflatir_mi.jpg


Hurma Kilo Verdirir Mi? Zayıflatır Mı?

Hurma lifli bir besin olmasından dolayı iştah kapatıcı ve açlık krizlerini önleyici muhteşem bir besindir. İçerdiği demir ve magnezyum sayesinde gün boyu tok kalmanızı sağlar. Kan şekerini düzenler ve vücudun tatlı isteğini karşılar. Hurma metabolizma hızlandırıcı özelliği ile hızlı bir kalori yakmanızı sağlar. Sizlere Hurma diyeti ile haftada 7 kilo verdiren diyet listesini paylaşacağız.

hurma_kilo_verdirir_mi_hurma_diyet_listesi.jpg


Hurma Diyet Listesi İle Haftada 7 Kilo Verme

Hurma diyeti ile göbek eritebilir aynı zamanda fazlalığınız olan kilolarınızı sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz. Hurma diyet listesini 1 hafta boyunca uygulamalı ve her öğünde 7 adet hurma yiyebilirsiniz. Bu diyeti yaparken bol bol su içmelisiniz. Hurma diyet listesine başlamadan önce 21 adet hurmayı bıçak yardımı ile ortadan 2 ye ayırın ve suda bekletin. Suda bekleyen hurmalar bağırsak yumuşatıcı ve ishal yapıcı etkisini arttırır. Bu sayede tok kalma sürenizi arttırmış olur. Gelelim hurma diyet listesine...

hurma_yogurt_diyeti_listesi_zayiflama.jpg


Hurma Diyet Listesi

Sabah

  • 7 adet hurma
  • 1 kase light yağsız yoğurt
Öğlen yemeği
  • 7 adet hurma
  • 1 kase light yağsız yoğurt
Akşam yemeği
  • 7 adet hurma
  • 1 kase light yağsız yoğurt
hurma_diyet_listesi_7_gunde_7_kilo_verme_zayiflama_gobek_eriten_hurma_diyeti.jpg


Hurma Diyet Listesi Nasıl Uygulanır?

Hurma diyetinde günde 21 adet hurma yiyebilirsiniz. Hurma diyet listesinde yer alan yağsız yoğurt kalsiyum almanızı ve kemik erimesini önleyecektir. 1 hafta boyunca bu diyet listesine uymalısınız farklı bir gıda almamalısınız. Bu diyete düzenli uyarsanız haftada 5 ile 7 kilo arası kilo vermeniz mümkündür. Günde 10 bardak su içmelisiniz. Bu diyeti uygularken şekersiz bitki çaylarını aşırıya kaçmadan tüketebilirsiniz.

Hurma Diyetini Uygulayanların Yorumları İçin Tıklayınız !
Hurmanın Faydaları için Tıklayınız !
1 Haftada 4 Kilo Verdiren Yağ Yaktıran Kolay Diyet Listesi için Tıklayın !
30 Günlük Zayıflama Diyet Listesi Shred Diyet ! Tıklayınız !

Solüsyonla Göbek Eritme ve Basen Yağlarını Eritme için Tıklayın !
40 Bedenden 36 Bedene Düşüren Diyet Listesi için Tıklayınız !