Karaca Blendfit ile Sağlıklı Lezzetler

Karaca Blendfit ile Sağlıklı Lezzetler
karaca-blendfit-ile-saglikli-lezzetler-1.jpg

Daha önce arkadaşlarımın sofralarında gördüğüm makarna ve salata sunumlarını çok kıskanmıştım. Misafirlerimi nasıl etkileyebilirim diye düşünürken imdadıma Karaca Blendfit 4 in 1 Set yetişti!

Şimdi Blendfit ile doğradığım ve istediğim şekli verebildiğim sebzeler ile harika makarna ve salata tasarımları hazırlıyorum. Hem de tüm bu yemek tasarımlarımı arkadaşlarımdan daha kısa bir sürede yapabiliyorum.

Ramazan duygusu ile hazırladığım şık ve eğlenceli salatalardan oluşan sofra düzenim misafirlerimden artık tam puan alıyor.
karaca-blendfit-ile-saglikli-lezzetler-2-450x450.jpg
Spagetti Görünümlü Sebzeler!
Çocuğumla yaşadığım yemek yeme sıkıntılarını da mutfağımın yeni şefi Blendfit ile aşmış durumdayım.

Blendfit 4 in 1 Setin doğrama bıçakları ile yeniden şekillendirdiğim sebzelerden makarna yapıyorum. Eğlenceli ve sağlıklı sebze makarnasını, artık yemezsen arkandan ağlar gibi yalanlara gerek kalmadan yiyor. :)
karaca-blendfit-ile-saglikli-lezzetler-4-450x478.jpg
Blendfit İle Sağlıklı Cipsler!
Belirtmek isterim ki cips tutkunuyum.. Blendfitin cips şeklinde doğrama aparatı ile fırında harika patates cipsler yapabiliyorum. Ellerimle hazırladığım ev yapımı doğal cips ile film keyfim bir başka!

Blendfiti kullanıp son derece memnun biri olarak bunu da paylaşmadan geçemeyeceğim! :) Karaca Blendfiti sadece sıradan bir blender set olarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!

Spiralize etme, doğrama, parçalama ve karıştırma özellikleriyle her kadının mutfağında kesinlikle olması gereken Blendfit ile doğrama ve kıyım işlemlerinizi hızlıca hazır hale getirmek ve minik bebeğiniz için sağlıklı mamalar hazırlamak oldukça kolay!

Karaca Blendfit 4 in 1 Set Rose Gold, Karaca Blendfit 4 in 1 Set Red Gold ve Karaca Blendfit 4 in 1 Set PinkGold olarak 3 renk seçeneğiyle sizlere sunuyor. Benim favorim Blendfit 4 in 1 Set Rose Gold ya sizinki? :)
karaca-blendfit-ile-saglikli-lezzetler-3-450x478.jpg
About author
Curly
https://www.youtube.com/channel/UCtOgYTmt4-kVA-0PuKGBk6A

Yorumlar

Ben de spagetti doğrayıcı özelliği için almak istiyorum.ama bir parçasının yıkanmadığını ve spagetti şeklinde çok iyi doğramadığını söylemişler bir mağazanın ürün yorumunda.yıkanmayan parça neresi sıkıntı olur mu acaba. Doğrama yaparken kopuk kopuk oluyormu
 

Makale Bilgisi

Yazar
Curly
Article read time
1 dakika ayır
Görüntüleme
57.537
Yorumlar
1
Son Güncelleme
Yazar Değerlendirmesi
4,75 Yıldız
Kullanıcı Puanı
4,63 Yıldız 8 Puanlama

Teknoloji & Ev Aletleri Daha Fazla

Curly Yazıları

Makaleyi Paylaş

X