Karaca’nın birbirinden şık yemek takımları, tencere seti, kahvaltı takımı ve çatal kaşık bıçak setlerinden oluşan evlilik paketleriyle harcamalarınız değil, mutluluğunuz katlanıyor!

Sorunsuz bir düğün için itinayla her detayı düşünen çiftler, düğünlerine gelen misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlamak ister. Fakat nişan, söz, kına ve düğün derken harcamalar alır başını gider.

Evlenecek çiftlerin bu süreçte masraflarını azaltmak için her bütçeye uygun çeyiz setleri ile Karaca yine çiftlerin yanında. Sizleri de düğün telaşı sardıysa en iyisi Karaca’ya gelin ve evlilik hazırlığınızın keyfini yaşayın.

Karaca, çeyiz setleri ile yeni evleneceklere birbirinden özel tasarımlar sunuyor. Yemek takımlarından tencere setlerine, kahvaltı takımlarından çatal kaşık bıçak takımlarına uzanan tüm ihtiyaçları kapsıyor.

Sofralarınızı Zenginleştiren Yemek takımları

Sofra sanatı için tasarladığı ürünlerle özel anların tamamlayıcısı olan Karaca, yemek takımı modelleriyle çeyizinizin baş köşesinde yerini alacak. Eşinize ve misafirlerinize samimi ve sımsıcak sunumlar yaparken size eşlik edecek olan Karaca yemek takımlarını çok seveceksiniz.

Mutfağınızda Büyük Yardımcınız Tencere Setleri

Düğün zamanı yaklaştığında harcamalarınızın önüne geçemediğiniz anlarda bütçenize uygun Karaca tencere setleri ile mutfağınızda tüm marifetlerinizi kolayca sergileyeceksiniz. Son derece kullanışlı ve uzun ömürlü tencere setleri, ödediğiniz paranın hakkını her kullandığınızda hissettirecek.

Sofraların En Güzel Kahvaltı Takımı

Evlilik paketleriyle düğün telaşı içinde olan çiftlere büyük rahatlık sunan Karaca, yepyeni kahvaltı takımı çeşitleriyle en huzurlu sabahlarınıza tanık oluyor. Evlenecek çiftler için özel olarak üretilen Karaca kahvaltı takımları evliliğin en zorlu yanlarını en keyifli anlara dönüştürüyor.

Özel Tasarımlı Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için en şık tasarımlarını büyük bir arzuyla sizlere sunan Karaca, son derece zarif çatal kaşık bıçak takımı alternatifleriyle geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Bu ergonomik ve şık ürünler sadece evlilik hazırlığında olanlar için değil mutluluğu paylaşmak isteyen herkese özel olarak üretildi.