Karşınızdaki insandan hoşlanmaya başladınız ve onunda size ilgisi olduğunu düşünüyorsunuz. Öyleyse kendine aşık et! Faydalı flört taktikleri ile sizinle ilgilenmesini ve size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Kendine Aşık Et! Faydalı Flört Taktikleri

Flört iki kişi arasındaki ilişkinin aşka dönüşmeye başladığı dönemdir. Karşılıklı olan yoğun ilgide taraflar ilk adımı atmaktan çekinir ve bu bir oyun haline gelebilir. Hoşlandığınız kişi ile flörtünüzü ilişkiye çevirebilmeniz için uygulamanız gereken kurtarıcı taktikleri sizin için hazırladık.

flort_taktikleri.jpg

Kendinize Güvenin

Erkekler kendilerine güvenen kadınları her zaman daha çekici ve güven verici bulmuşlardır. Konuşmanız, duruşunuz ve yüz ifadeniz ile kendinize güvendiğinizi belli etmelisiniz. Rahat ve gerginlikten uzak davranışlarınız ile onu etkileyebilirsiniz.

Espri Yapın


Zeki kadınların anlamanın en kolay yollarından biri kaliteli ve ölçülü espri anlayışlarıdır. Birlikte eğlenebildiğinizde iyi sevgili olabileceğiniz imajını yaratabilmek için onu etkileyebilecek küçük ve ince espriler yapabilirsiniz.

Göz Teması Kurun

Sözsüz iletişimin temelinde göz teması yer alır. Gözleriniz ile gülün ya da ona ne hissettiğinizi bu şekilde ifade edin. Gözlerinizi kaçırmayın. Uzun süreli göz temasları yerine bazen gözlerinizi kaçırabilirsiniz.

Ses Tonu ve Konuşma

Onunla konuşurken kelimelerinizi dikkatli seçmeniz gerekebilir. Karşınızdaki insanın muhtemel sevgili adayınız olduğunu unutmamalısınız. Ses tonunuz ise vurgulu ve sakin olmalıdır. Seçtiğiniz kelimelerin anlamlarından emin değilseniz kullanmalısınız.

Dokunma

Küçük dokunuşlar size kendisini daha yakın hissetmesini sağlayabilir. Sohbet ederken koluna dokunmanız ya da kalem uzatırken eline temas etmeniz onu etkileyebilir. Güven verici olabilir.