Misel su cilt temizleyici ve ciltteki toksinlerden arınmak için günlük kullanabilceğiniz hatta cildinizi tahriş etmeden temizleyebilceğiniz güzel bir üründür. Misel su nedir? Nasıl Kullanılır? Misel su tarifi makalemizde sizlerle...

Misel Su Nedir ?

Misel su iyi bir makyaj temizleyici olup ve cildinizi nemlendirici özelliği ile harika bir günlük cilt bakım ürünüdür. Micellar su, Micellar water gibi kelimelerle karşımıza çıkan misel su son zamanlarda moda.

evde_misel_su_yapimi_tarifi.png


Misel Su Nasıl Kullanılır?

Misel suyu makyaj pamuğuna dökerek kullanabilirsiniz. Hem makyajınızı temizlemiş olur hemde cildinizi nemlendirip nemlendirici kullanmanıza gerek kalmaz. Misel su diğer makyaj temizleyiciler ve cilt temizleme jelleri gibi cildinizi tahriş etmez. Misel su ile sabah uyandığınızda yağlanmış cildinizi temizleyebilirsiniz. Cildinizi tazelemek için ideal bir sudur. Cilt temizliğinde güvenle kullanabilceğiniz iyi bir yöntemdir. Çantanızda taşımakta fayda var :)

Ev Yapımı Misel Su Tarifi ( Yarım Bardak Misel Su Tarifi )

Malzemeler;

  • 150 ml cam şişe
  • 5 ml kuşburnu yağı
  • 1 şişe E Vitamini (20 Kapsül)
  • 3 ml hint yağı
  • 90 ml gül suyu
Misel Su Nasıl Yapılır?
Bütün malzemeleri cam şişenin içinde karıştırın. Bu kadar kolay :) Sarımsı bir renk olabilir endişelenmenize gerek yok. Yağ sebebi ile olacaktır. Hint yağı sayesinde de malzemeler güzelce karışacaktır. Kullanmadan önce iyice şişeyi çalkalayın. Pamuk yardımı ile cildinize sürün.

Misel Su ile Saç Bakımı için Tıklayın !