Selülite iyi gelen esansiyel yağlar selüliti kökten tedavi eder. Kadınların en sık karşılaştığı sorunlardan biri olan selülit çeşitli sebepleri vardır. Selülitin azalmasını sağlayan doğal yağlar iyi bir yöntemdir.

Selülite İyi Gelen Esansiyel Yağlar

Selülite iyi gelen yağ tarifleri kullanırken hangi yağı seçerseniz seçin her gün dairesel bir şekilde ve parmak uçlarınız ile yapmalısınız.

itir_yagi_selulit_tedavisi.jpg

Itır yağı ile Selülit Doğal Tedavisi

Selülit kremlerinin çoğunda bulunan ıtır yağı en iyi selülit yağıdır. Cildinizi de sıkılaştırmaya yardımcı olan ıtır yağı lenf sisteminizi uyarır. Bu yağı kullanmanızı öneririz.

Selvi yağı ile Selülit Tedavisi

Selvi yağı genelde aromaterapide kullanılır.Ferahlatıcı kokusundan dolayı güzel bir his bırakır. Bu yağ cildinize iyi gelecek ve toksinlerin giderilmesinden faydalanacaksınız. antiseptik, diüreti ve astrenjan özelliklerine sahip olan selvi yağı kan dolaşımını arttırır. Cilt temizliği içinde güzel bir yağdır.

hindistan_cevizi_yagi_selulit_tedavisi.jpg

Hindistan cevizi yağı ile Selülit Tedavisi

En çok kullanılan yağlardan biri olan hindistan cevizi yağı cildi nemlendirmek için harika bir yağdır. Selülitle mücadele etmenizde yardımcı olur. Kolajen üretimini uyaran bir yağdır. Bu nedenle cildinizi sıkılaştırır ve tazeler.

Tarçın yağı ile Selülit Tedavisi

Tarçın yağındaki magnezyum ve potasyum ile selülit dokularınız için iyi bir anti selülit yağıdır. Tarçın yağı bağ dokusunu güçlendirir. Cildinizi gerdiren bir yağdır.

Lokman Aktarın Bitkisel Selülit Yağı için Tıklayın !
Selülit için doğal yağ karışımı için Tıklayın !
Koldaki Selülitler Nasıl Geçer? Tıklayın !
Selülit Egzersizleri 6 Haftalık ! Tıklayın !