Seni seviyorum demenin davranış biçimleri? Aşık olduğumu nasıl belli ederim? Sizde "seni seviyorum" demekte zorlanıyorsanız birkaç öneri hazırladık.

Hayatınızdaki insana "seni seviyorum" cümlesini kurmaktan daha değerli olan bir şey varsa bunu davranışlarınızla belli etmektir. Sizde bu cümleyi kurmak yerine hareketlerinizle belli etmek istiyorsanız karşınızdaki kişinin hoşlanacağı bazı davranışlarda bulunabilirsiniz. İşte o davranışlar.

Onun İçin Zaman Yaratın

Herkesin zamanı son derece kıymetlidir. Karşınızdaki kişi de bir yetişkin olduğu için o da bunun farkındadır. Çok işiniz olduğu bir günde bile onu aramak için 5 dakika ayırabiliyorsanız ve o gün yoğun olduğunuzun farkında ise bu hareket ile mutlu olabilir.

İki Kişilik Planlar

Kendi arkadaş grubunuzdaki kalabalık bir plan yapılırken onu da dahil edebilirsiniz. Kendi sosyal çevrenizde de ona yer vermeniz çok hoşuna gidebilir. Onu hayatınıza her alanında yer verdiğiniz anlamına gelir. Kadın ve erkek fark etmeden bu davranıştan birçok kişi etkilenir.

Dinleyin

Günümüzde herkes çok yoğun ve stresli bir hayat yaşıyor. Akşamları onu sadece dinlemek dahi çok kıymetli olabilir. Uzun bir süre sadece dinleyin. Dikkatinizin onda olduğunu fark etmelidir.

İçten Bir Sarılma


Karşınızdaki kişiye derin ve içten sıkı bir şekilde sarıldığınızda o bunu hisseder. Sizin de onu özlediğinizin farkına varacaktır.

Saygılı Olun

Sevginin başlangıcında ve sağlıklı ilerlemesinde saygı en önemli maddelerden biridir. Sevgili ya da evli olmanız fark etmez. Ona saygı duyduğunuzu ve her zaman onun yanında olacağını hissettirdiğinizde sizin onu sevdiğinizi anlayacaktır.