Yüzünüzü kusursuz bir şekilde kullanabilir ve her noktasını değerlendirebilirsiniz. Kaşlarımı aldırıyorum yetmez mi diyebilirsiniz ancak kaşlarınıza da makyaj yapabileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Başlığımızda da belirttiğimiz gibi simli kaşlar yeni döneme hazırlık için en uygun tercihlerden bir tanesi olacaktır. Gündelik hayatlarınızda kullanabileceğiniz gibi özel gün ve gecelerde de simli kaşlar ile insanların karşısına çıkabilirsiniz.

Bunu yapmanızdaki amaç kaşlarınızı daha belirgin ve daha dikkat çekici hale getirecek olmanızdır. Markaların bunun için ürettiği özel ürünler de dikkat çekici bir hal almış durumda.

simli_kas_modasi-450x542.jpg


Pastel Renkler Revaçta
Kaşlarınız için pastel renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Daha canlı bir görüntüye ihtiyacım var ve daha dikkat çekici görünmek istiyorum diyorsanız da canlı renklere başvurabilirsiniz. Yeni dönemde birçok kadın bu makyajı tercih ediyor ve kaşlarını daha belirgin bir hale getirebilmek adına canlı renklere de yer veriyor.

Dikkat Çekici Kaşlara Sahip Olmak Çok Kolay
Kadınlar, ilgi üzerlerine çekebilmek için türlü türlü şeyler deniyor ve son dönemde kaç makyajı da bu çalışmalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Kaşlarınıza yapacağınız makyaj ile birlikte onları bir adım daha öne taşıyabilir ve beklentilerinize yanıt alabilirsiniz. Simli kaş modası ilgi çekici bir hal almış durumda ve birçok kadının bu modaya ayak uydurmaya çalıştığını da görebiliyoruz. Sizler de tercihlerinizi yapabilir ve moda için harekete geçebilirsiniz.

Parıltılı kaş modası için Tıklayın !