Sonbahar gelini olacakları buraya alabilir miyiz? Kadınlar Kulübü olarak çok ilginizi çekecek bir içerikle karşınızdayız!

Yaz gelini olmayı kaçırdıysanız yepyeni makyaj trendleriyle sonbahar gelini olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Şimdi sizlere 4 adımda sonbahar gelinini mükemmel gösteren makyaj trendlerinden bahsedeceğiz. Şimdi tüm bildiğiniz klasik gelin makyajı uygulamalarını bir kenara bırakın ve yeni trendlere göz atın!
sonbaharda-gelin-makyaji-trendleri-1.jpg


· En özel gününüzde adeta prensesler gibi görünmek hayal değil. Sadece yeni trend makyaj uygulamalarını takip etmeniz gerekir. Sonbaharda gelin makyajı uygulamalarından biri canlı ve renkli gözler. Gözlere öyle buğulu, dumanlı göz makyajı yerine artık gözlere ışıltı ve canlılık kazandıran renkli göz makyajı moda.

· Canlı göz makyajınızdaki kuralı canlı ten makyajında da devam ettiriyoruz ve yüzümüze enerjik bir görünüm katıyoruz. Bu sezonda canlı ve parlak ten makyajı trend. Hemen öyle aklınıza ışıldak bir görünüm gelmesin. İşin uzmanları bunu çok güzel uyguluyor bilginize :) Ayrıca sonbaharda bronz ten makyajı da revaçta.
sonbaharda-gelin-makyaji-trendleri-2.jpg


· Sonbaharda gelin makyajı trendlerinden en etkilisi de kaşlara yapılan değişiklik. Normalde gelinler düğün günlerinde kaşlarını ip gibi incecik aldırır ama bu yıl kalın ve doğal duran kaşları daha çok göreceğiz.

· Gelin hanımlar, bu yıl mat rujlar yerine parlak pembe rujlar trend haberiniz olsun. Doğal bir ten makyajının üstüne bu tür renkler daha hoş görünebilir. Gelin makyajınızda ne olursa olsun doğal güzelliğinize gölge düşüren uygulamalardan uzak durun.

Sonbaharda trend olan gelin makyajını nasıl buldunuz?