Kim olduğunuz hakkında çok şey ortaya çıkarabilecek basit bir test bulduk. Gerçekten çok basit. Aşağıdaki resmi inceleyin ve çoğu zaman uyuduğunuzu düşündüğünüz pozisyonu seçin.

Uyku Pozisyonunuz Kişiliğiniz Hakkında Neleri Gösteriyor?​

uyku_analizi_kisilik_testi_2022.jpg


  1. Yan yatarken dizlerinizi çıkarmadan uyuyamıyorsanız, o zaman sakin ve güvenilir bir insansınız. Seni gücendirmek kolay değil ve gelecekten korkmuyorsun. En sefil kış sabahında bile gülümsersiniz ve hayatınızda meydana gelen hemen hemen tüm değişikliklere sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz.
  2. Genel olarak cenin pozisyonunda uyuyorsanız, genellikle korunmaya, anlaşılmaya ve sempati duymaya ihtiyaç duyarsınız. Bu şekilde kıvrılarak çevrenizdeki dünyada karşılaştığınız sorunlardan kendinizi soyutlamaya çalışırsınız. Yetenekleriniz ve potansiyeliniz için mükemmel çıkış, resim yapmak, dans etmeyi öğrenmek veya bir blog yazmak olacaktır.
  3. Kollarınız ve bacaklarınız dışarı çıkmış halde yüzüstü yatarak uyuyorsanız , o zaman bir lidersiniz. Dürtüselsiniz ve inisiyatif alıyorsunuz ve hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda düzenin olduğundan emin olun. Büyük olasılıkla her şeyi önceden planlamayı tercih ediyorsunuz ve sürprizlerden hoşlanmıyorsunuz. Sebat etme yeteneğiniz ve sorumluluk duygunuz, büyük başarılar elde etmenize yardımcı olur.
  4. Sırt üstü yatarak uyuyorsanız, muhtemelen hayatı seven, ilgi odağı olmaya alışmış ve iyi arkadaşlıktan hoşlanan pozitif bir insansınız. Her zaman doğruyu söylemeyi tercih ederek, inatla ve ısrarla ama mantıklı bir şekilde çalışıyorsunuz. Bu pozisyonda uyuyan insanlar genellikle çok güçlü kişiliklere sahiptir. (Tipik bir balık burcu olabilirsiniz.)
  5. Dikkatli bir asker gibi kollarınız iki yanınızda sırt üstü yatarsanız, muhtemelen iyi ayarlanmış, hayattaki amaçlarının ne olduğunu bilen ve kararlı bir şekilde onlara ulaşmak için çabalayan bir insansınız. Katı, bilgiç ve talepkar olabilirsiniz, ancak her şeyden önce kendinizden çok şey talep ediyorsunuz.
  6. Balıkçıl gibi, bir bacağınızı kaldırarak uyuyorsanız, ruh haliniz o kadar hızlı değişirken etrafınızdakiler için kafa karıştırıcı olabilirken, genellikle her türlü maceraya kapılan, tahmin edilemez bir kişiliğe sahip olabilirsiniz. Çoğu zaman, kararlı olmayı ve bir seçim yapmayı zor buluyorsunuz. Genel olarak işte ve yaşamda, istikrar, huzur, sessizlik ve titizliği tercih edersiniz. (İkizler burcu ile de eşleştirebiliriz.)

Ve eğer bir değil, farklı pozlarda uyuyorsanız, o zaman bu, sizin bile henüz tam olarak kavrayamadığınız gizli derinliklere sahip çok yönlü bir kişiliğe sahip olduğunuzun bir işaretidir.

Sizin de yatış pozisyonunuz ile burcunuzun özellikleri eşleşiyor mu?