Uyguladığınız diyetler kalıcı kilo vermenizi sağlamıyorsa sizler için derlediğimiz uzun süre fit kalmanızı sağlayacak olan önerilerimize göz atın.

Zayıflamak o işkence veren diyetler içine giriyoruz girmesine de bir de verdiğimiz kilolar kalıcı olsa dediğinizi duyar gibiyiz.

Büyük bir hevesle giriştiğiniz diyet sonrasında çok şükür biraz kilo verdiniz ama bu kilolarınızı geri almak istemiyorsanız birtakım alışkanlıklar edinmeniz gerekir. Neler bunlar diyorsanız Kadınlar Kulübü olarak hemen açıklıyoruz..
uzun-sure-fit-kalmak-icin-oneriler-1.jpeg


Uzun Süre Fit Kalmak İçin Öneriler

Sağlıksız bir şekilde kilo vermek yerine sağlıklı ve uzun süre fit kalmak istiyorsanız istiyorsanız okumaya devam edin hanımlar!

Uzun Süre Fit Kalmak İçin Spor Yapın

Kalıcı zayıflığın kapılarını aralamak için spor yapmak şart. Spor yapmak sıkıcı geliyorsa sizi eğlendiren spor alanlarına yönelin. Böylece metabolizmanız hareketinize bağlı olarak sindiriminize olumlu etki edecek.

Uzun Süre Fit Kalmak İçin Yediklerinize Dikkat Edin


Önünüze gelen her yemeği yiyorsanız kalıcı bir şekilde zayıflayamazsınız. Kalıcı zayıflık için yağlı yiyeceklerden, abur cuburdan, şekerli besinlerden ve hamur işlerinden uzak durun. Sağlıklı beslenmek için evinizde yemek yemeğe özen gösterin.

Uzun Süre Fit Kalmak İçin Öğünlerinizi Ertelemeyin

Diyet yaparken en sık yapılan hatalardan biri de öğünleri ertelemek. Öğün ertelemek size kalıcı kilo verdirmez aksine sonradan aşırı kilo almanıza neden olur. Ara öğünlerinizi daha çok meyve ve kuru yemişler şeklinde değerlendirmelisiniz.

Uzun Süre Fit Kalmak İçin Hedefinizi Belirleyin

Kilo vermek istiyorsanız ve bir de kalıcı olsun istiyorsanız öncelikle bu 3 maddeye uymanız ve kaç kilo vereceğinize dair bir hedef belirlemelisiniz. Bu şekilde olmak istediğiniz kiloya kadar istikrarlı bir yol almış olursunuz.

Uzun süre fit kalmak için sizin önerileriniz neler?