İlişkiler

Ayrılık konuşması yapamayanlar için

İlişkiye son noktayı koyabilmek ve partneriyle bu konuda yüzleşebilmek herkesin atmaya cesaret edebildiği bir adım değil. Bunu fark eden bir girişimci ise bu zorluğu yenmenizde size yardımcı olabilir.

37 yaşındaki Kristy Mazins insanların sevdikleriyle ayrılık konusunda yüzleşmekten kaçındığını ve hatta korktuğunu fark edince bunu bir işe çevirmeye karar verdi. Emekli hemşire olan Avustralyalı Mazins “Üzgünüm, artık bitti” (sorry it’s over) isimli bir hizmet vererek sizi ayrılık konuşması yapma zahmetinden kurtarmayı hedefliyor.

Sistem nasıl çalışıyor?

Mazins’in kurduğu şirket sizden ilişkiniz ve partneriniz hakkında özet bir bilgi istiyor. Ardından sizin isteğinize bağlı olarak, telefonla, maille, bir buket çiçekle ya da çikolatayla ayrılık mesajını karşı tarafa ulaştırıyor. Bu hizmet için de ortalama 5 dolar gibi bir ücret alıyor. İsteyenler duygu dolu bir yazı yazabilirken bununla uğraşmak istemeyenler hazır şablonlardan sadece boşlukları doldurarak da ayrılık yazısı oluşturabiliyor.

Kristy Mazins; “Bu hizmet Facebook çağında insanlar için gerçekten gerekli ve onları büyük bir dertten kurtarıyor. Eski bir hemşire olduğum için de insanlara en stresli durumlarda bile nasıl davranılacağını biliyorum ve bu tecrübe de bu iş için biçilmiş kaftan” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu