İlişkiler

Biz Şimdi Ayrılıyor Muyuz?

İlişkinizde ayrılık sinyalleri çalıyor olabilir. Biz şimdi ayrılıyor muyuz? diyorsanız size gidişatı gösterecek ayrılık sinyalleriniz sıraladık.

İlişkilerdeki sorunlar iki tarafında istediği ile çözülebilir. Siz ilişkinizdeki sorunların çözüm bulması için çabalıyor olabilirsiniz. Karşınızdaki kişi sorunları görmezden geliyor hatta bir sorun olarak görmüyorsa bu ilişkinizin gidişatının olumsuz yönde olduğuna ilk işarettir.

İletişim Kuramamak
İlişkilerde temel madde iletişim kurabilmektir. Bazen birbirinizi anlamayabilirsiniz bu durumu çözebilmek için ne yaptığınız önemlidir. Eskiden konuşabiliyorken artık bunu başaramıyorsanız bu bazı duyguların yada tarafların ilişkiye olan inancının kaybolduğuna işarettir.

Duyguların Bitmesi
Maalesef ki çözülemeyecek tek sorun olan duyguların bitmesi bir ilişkiyi en hızlı sona doğru sürükler. Kişiler ancak duyguları varsa mücadele etmeyi isterler. Eğer sizin yada karşı tarafın sevgisi bittiyse ilişkiniz en büyük çıkmaza girmiştir.

Saygı Yoksunluğu
Sevgi kadar bir ilişkinin devam etmesini sağlayan diğer nokta saygıdır. Sizi sevdiğini söyleyen ama size saygı duymayan biri ile
birlikteyseniz. Bu ilişkinin bitmesi kaçınılmazdır.

İlişkinizin bitmemesi için mücadele vermiş olabilirsiniz. Unutmayın ki devamlı mutsuzluk halindeki bir ilişki uzun vadede sizi yıpratmaktan başka bir sonuç getirmez. Bazen taraflar için en sağlıklısı ilişkiyi biterebilme cesaretini göstermektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı