İlişkiler

1-7 Ekim burçları bekleyen süprizler

Nuray Sayarı 1-7 Ekim haftasını yorumluyor. İşte bu hafta burçları bekleyen süprizler…

Koç:

Bu hafta içinde bulunduğunuz önemli ilişkiler bu ayın 5’inde dikkat ve özen istemekle beraber bu ilişkiler içindeki herkes mantıklı davrandığınızın farkında. Dolayısıyla problem ortaya çıkmayacaktır. Hayalperest Neptün-Uranüs birlikteliği özellikle Mars’ın 9. Büyük Hayaller Evinize girdiği 6 Ekim tarihinde sizi hayal kurmaya ve bunları gerçekleştirmeye zorlayacak. Bu durumda pratik çözüm yanlısı olmak isteseniz bile Mars ve Neptün 7 Ekim’de sizi ihtiyatsız davranmaya teşvik edecek.

Boğa:

Bu hafta ay aşk ve ilişkiler gündemi oluşturacak. 2 Ekim tarihinde gerçekçi yaklaşımınız nedeni ile insanları ve olayları iyi değerlendirebilecek ve akıllı yatırımlarda bulunabileceksiniz. Venüs’ün Başak Dönencesi’ne girmeden Satürn ile oluşturacağı 60 derecelik açı uzun vadeli karar almanız için iyi bir olanak sağlayacak. Ancak aynı gün Venüs’ü etkileyecek olan Neptün yaşamınızda hayallerin gerçeklerin önüne geçmelerine neden olabilir. Tamamen hayaller içinde kaybolmamak şartıyla romantik zaman geçirmek size yararlı olabilir.

İkizler:

Bu hafta 3 Ekim tarihinde 10. Statü Evinizde Neptün’e karşı pozisyon alacak olan Venüs sayesinde kendinizi biraz kaybolmuş hissedebilirsiniz. Hatta 4 Ekim’de yönünüzü tamamen kaybetmiş gibi duygulara kapılabilirsiniz. Ancak 5 Ekim’de kendinizi toparlayacak ve hayallerin size umut verdiklerini göreceksiniz. 6 Ekim’de Mars’ın 7. İlişkiler Evinize girmesiyle kendinizi başkalarının çekim alanında bulacaksınız. 7 Ekim’de Mars-Neptün dik açısı gerçekleşmeyecek hayallerin peşinde koşmanın size uzun vadede başarı getirmeyeceğini hatırlatacak.

Yengeç:

Bu hafta 5 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan Merkür-Satürn karşılaşması sizi ciddi bir ruh haline sokacaktır. Bugün her şeyin zor kısmını görmek yerine sizi gelecek için yaptığınız planları gerçekleştirmekten alıkoyan engelleri ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. 6 Ekim tarihinde Merkür’ün Neptün ile alacağı uyumlu konum size yaşamınızda yapmak istedikleriniz için ilham verecek. Aynı gün Mars’ın Yay Dönencesi’ne girişi iş yaşamınızı canlandırabilir. Ancak 7 Ekim’de Neptün’ün Mars’a alacağı dik açı hareketlerinizin gerçekleri yansıtmaması halinde sizi amaçlarınızdan uzaklaştıracak.

Aslan:

Bu hafta 2 Eylül tarihinde Mars’ın Ay’ın Kuzey Tepesi ile karşılaşması sonucu yaşamın sahte yüzünün arkasında gizlenen manevi amaçlarınızın farkına varacaksınız. Bugün Venüs’ün Satürn ile gireceği 60 derecelik açı, dünyevi arzularınızı dizginleyerek gerçek amaçlarınıza yoğunlaşmanızı sağlayacak. Ancak 3 Ekim’de Venüs’ün Başak Dönencesi’ndeki 2. Kişisel Değer Evinize girerken Neptün’ün 8. Özel Yaşam Evinizde bulunmasının yaratacağı tansiyon sizi gerçeklerden çok hayal peşinde koşmaya zorlayabilir. Bu süreçte kalbinizdeki duyguları dengelemeniz, çıkabilecek hayal kırıklıklarını önleyecektir. 7 Ekim’de Mars’ın Yay Dönencesi’ndeki 5. Romantizm Evinize girişi ve Neptün ile dik açı yaratması sizin kafanızı karıştırarak yönünüzü kaybetmenize neden olabilir.

Başak:

Bu hafta 5 Ekim’de Merkür, Satürn ile henüz Akrep Dönencesi’ne girmeden karşılaştığında sözlerin hayatınızdaki önemleri artacak. Kimsenin sizi dinlemek istemediği bir ortamda olumsuz hissetmeniz normaldir ancak bugünü çevrenizde olan bitenleri incelemek ve değerlendirmek için kullanmalısınız. 6 Ekim’de Merkür-Jüpiter, Mars’ın Terazi Dönencesi’ne girerken alacakları konum, kendinizi şiirsel veya artistik şekilde ifade etmenize olanak sağlayacak. Bugün kendinizi mantıklı davranmaya zorlamayın.

Terazi:

Bu hafta 2 Ekim’de Satürn ile 60 derecelik bir açı yapacak olan Venüs, sizin bu aya ciddi düşüncelerle başlamanıza neden olabilir. 3 Ekim’de hedeflerinize odaklanmak istemenize rağmen Neptün sizin dikkatiniz dağıtabilir, dikkatli olun! 5 Ekim öncesi düşünmeniz gereken pek çok şey olacak. Bu tarihte Merkür ve Venüs, Akrep Dönencesi’ni geçerken 2. Kaynaklar Eviniz dikkatinizi maddi konulara yöneltecek. Her ne kadar maddi konulara odaklansanız bile bugün hayal gücünüz çok güçlü.

Akrep:

Bu hafta 5 Ekim’de Merkür ve Satürn’ün burcunuza gitmesiyle yaşamınızdaki tartışmalar sona erecek ve sizin harekete geçme zamanınız gelecektir. Bugün bazı tatsız haberler alsanız bile bunlar sizi durduramayacaklar. Olayları ve gerçekleri kavrama yeteneğiniz sizi entelektüel bir otorite ve büyük bir iletişimci haline getiriyor. Ayrıca 6 Ekim’deki Merkür-Neptün birlikteliğinin Jüpiter ile karşılaşması, bakış açınızda iyimserlik sağlayacak. Yalnız bu iyimserliğin sizi maddi konularda maceralara sürüklemesine 7 Ekim tarihinde izin vermemelisiniz. Bugün Satürn’ün size sorumluk ve sabır vermesine olanak sağlayın. Aşırı iyimserlik bazen gerçekleri görmeyi engeller ve sabırsız davranışlar büyük zararlara neden olabilir.

Yay:

Bu hafta 5 Ekim tarihinde Merkür’ün Satürn ile karşılaşması sayesinde yaşamda nelere daha fazla önem verdiğinizi anlayacaksınız. Aynı gün oluşacak Neptün-Merkür konumlanması, beklentilerinizi gerçekçi seviyeye çekmenize yardımcı olarak özgüveninizi arttıracak.

Oğlak:

Bu hafta Merkür ve Satürn’ün size olan bilgi akışını yavaşlatıp veri kıtlığına neden olacağı 5 Ekim tarihinde hedeflerinize ulaşmak için gerekli soruları sormaktan çekinmemelisiniz. Bugün Merkür ve Satürn’ün 11. Evinize girişleri sonrası arkadaş ve dostlarınız size yardıma koşacaklar. Bazen amaçlarınıza ulaşmak için başkalarıyla aynı frekansa gelmek uzun ve sıkıntılı tartışmalar gerektirebilir ancak bu tartışmalarda harcadığınız çabaların karşılığını uzun vadede alacaksınız.

Kova:

Bu hafta 5 Ekim’de Merkür’ün 9. Yüksek Eğitim Evinizde Mars’a karşı alacağı konum, eldeki bilgileri iyi değerlendirmenizi gerektirecektir. Elinizdeki bilgilere vakıf olmanız halinde her türlü sunumu yapabilirsiniz ancak bilgilerinizi iyi değerlendirmediyseniz, insanların eksiklerinizi yakalamaları çok kolay olacaktır. Mars’ın Terazi Dönencesi’ndeki 11. Gruplar Evinize girdiği gün, enerjiniz ve dostlarınızın size sağlayacağı yardımlarla başlayacağınız her işte başarılı olabilirsiniz. 7 Ekim’de Neptün-Mars dik açısı sizi enerjinizi boşa harcayacağınız işlere yönlendirebilir.

Balık:

Bu hafta 3 Ekim’de Venüs’ün Başak Dönencesi’ndeki 7. İlişkiler Evinize girmesiyle çekiciliğiniz çok artacak ve göz alıcı biri haline dönüşeceksiniz. Ne istediğinizi bilmeniz sizin için büyük avantaj olmakla beraber Venüs’ün aynı gün Neptün ile alacağı konum, gerçekleri hayallerle karıştırmanıza neden olabilir. Bu sihirli bağlantı romantik duygularınızı karıştırsa da neyin gerçek olduğunu anlamanız için zamana ihtiyacınız olacak. Jüpiter’in 4 Eylül’de başlayacağı geri çekilme hareketi başkalarına rehber olarak güvenmek yerine doğru yanıtları kendinizin araması gerektiğini hatırlatacaktır. 5 Ekim’de entelektüel sorumluluk almak durumunda kalacaksınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu