İlişkiler

Doğru adam olup olmadığına dair işaretler

İşte birlikte olduğunuz adamın sizin için doğru insan olmadığına dair işaretler.

Herkes yaşadığı ilişkilerde aslında ileride iyi bir hayat arkadaşı olacak insanı arar. Bazı küçük tatsızlıkları görmezden gelmek kolaydır ama pek de akıllıca değildir. Hepimizin hataları var ama bazıları affedilmeyecek kadar büyük olabilir ve sizi yeniden düşünmeye itmelidir…

Evlenilecek Doğru Kişiyi Bulmanın 10 Yolu İçin Tıklayınız!

1. Bir geçmişiniz olduğu gerçeğini kabullenemiyor
Eğer erkek arkadaşınız ondan önce de sevgilileriniz olduğu gerçeğini kabullenmekte zorluk çekiyorsa, bu konu sıkıntı yaratabilir. İhtiyacınız olan son şey, ondan önce de bir hayatınız olduğu için kendinizi suçlu hissetmeniz. Geçmişiniz erkek arkadaşınızın sorguladığı ve eleştirdiği bir şey olmamalı. Eğer öyle ise belki de onu da geçmişte bırakma zamanı gelmiş demektir:

2. Yatakta bencil
Eğer ilişki yaşadığınız insan yatakta bencilse, bu konu ile zaman kaybetmeden ilgilenseniz iyi olur. Çiftlerden her biri en az kendisi kadar karşısındakinin de ihtiyaç ve zevklerini karşılamalıdır. Eğer bencilce davranmasına izin verirseniz, bunun asla düzelmediğini ve işine geldiğini fark ettiğinizde çok geç olabilir.

3. Duygusal davrandığınızda buna katlanamıyor
Erkekler kadınların ağlamasından pek haz etmez çünkü daha iyi hissetmelerini nasıl sağlayacaklarını bilmedikleri için tedirgin olurlar. Ama erkek arkadaşınız mutlu olmanız dışında herhangi bir ruh haline katlanamıyorsa büyük sorun var demektir. Çünkü hepimizin iniş ve çıkışları vardır ve bunları özgürce dışa yansıtma hakkımız. Mutsuz olduğunuzda sinirlenen biri ile birlikte bir yaşam düşleyemezsiniz.

4. Kaba ve nezaketsiz
Kabalık çoğu insan için halka açık alanlarda kabul edilemez bir şeydir, oysa özelde de edilmemeli. Eğer erkek arkadaşınız kaba, kırıcıysa ve sizin özelinize saygı duymuyorsa; üstelik rahatsız olduğunuzu belirtmenize rağmen bu tutumunu sürdürüyorsa onu hemen terk edin. Kendini kontrol edemiyor ve yanınızdayken takınabileceği en iyi tavrı takınamıyorsa sizi kaybetmeyi hak ediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu