İlişkiler

Erkeklere Atılmaması Gereken Mesajlar

Erkek arkadaşınız ile mesajlaşırken dikkat etmeniz gereken noktalara değinmek istiyoruz. Erkeklere atılmaması gereken mesajlar nelerdir? Sevgiliyi bunaltmamak için bu cümlelerden uzak durmalısınız.

Erkeklere Atılmaması Gereken Mesajlar

Sevgiliniz ile mesajlaşırken aniden konuşmayı devam ettirmek istemiyor yada işi olduğunu söylüyor ise onu biraz bunaltmış ve erkeklerin hoşlanmadığı mesajları atmış olabilirsiniz. Uzun süreli ve mutlu bir ilişki için iki tarafında birbirini tanıması ve hassas olduğu noktalara dikkat etmesi gerekiyor.

Erkeklere Atılmaması Gereken Mesajlar

Beni Özledin Mi?
Siz onu çok özlemiş olabilirsiniz. Ancak o özledim demeden önce sizi özleyip özlemediğini sormayın. Sizi özlediyse ya söyleyecek yada davranışları ile belli edecektir. Kadınlar bu cümleleri duymaktan çok hoşlansa bile bir çok erkek için bunu söylemek zor olabiliyor.

Mesajınıza Cevap Vermediyse
Bu durumu kendinize yapılmış bir hakaret gibi algılamadan önce iyi düşünün. İşi olabileceğini unutmayın. Sinirli bir ikinci mesaj sizi haklıyken haksız duruma düşürebilir.

Emoji Kullanımı
Kadınlar duygularını anlatan bir çok emoji kullanırken erkeklerde bu oran çok daha azdır. Ona bir kaç gülücük gönderin ama abartmayın.

Sevgi Sözcüğünüzü İyi Seçin
Aranızdaki sevgi hitapları iki tarafında hoşlanacağı türden olmalıdır. Ona sürekli kız arkadaşlarınızda olan bebeğim gibi kelimeler ile hitap etmeyin. Bundan hoşlanmayacaktır.

Devamlı Mesaj Atmayın
İlişkilerin başlarında olan o devamlı mesajlaşma bir süre sonra azalabilir. Bu normal bir durumdur. Gün içerisinde ona devamlı mesaj atmayın. Sadece konuşabilmek için uzun uzadıya sohbetlere girmeyin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu