İlişkiler

Eşinizin Ailesi İle İyi Geçinmenin Yolları Nelerdir?

Çoğu kadın için kocasının ailesiyle geçinmek başlıbaşına bir sorundur. Eşinizin ailesi ile iyi geçinmenin yolları nelerdir? makalemizde mutlu ilişkiler için size önemli tüyolar verdik.

Beraber geçirdiğiniz zamanı yalnızca tatil günleriyle sınırlamayın, en azından kandillerde bayramlarda bir telefonu çok görmeyin.
Onlara küçük hediyeler alıp gönüllerini alın, hediye aradaki sevgiyi artıran en önemli etmenlerdendir.

Asla yargılayıcı ve ön yargılı olmayın, hayatlarında ne sıkıntılar ne sorunlar yaşamışlardır ki, sinirleri yıpranmış ve yaşamdan yorulmuşlardır bilemezsiniz…
Eşinizle yaşadığınız sorunları katiyyen onlara yansıtmayın.

 

esinizin_ailesiyle_iyi_gecinmenin_yollari (3)Eleştirel olmayın, hep iyi yönlerini görün.
Arada sınırlarınız olsun, unutmayın fazla samimiyet tez ayrılık getirir.

esinizin_ailesiyle_iyi_gecinmenin_yollari (5)Eşinizden duyduğunuz kötü sözleri ailesine, ailesinden duyduklarınızı eşiniz götürerek hiç bir zaman ateşe benzinle gitmeyin, siz zararlı çıkarsınız.
Daim tatlı sözlü güler yüzlü davranmaya çalışın.

 

Arkalarından konuşmayın, onları çekiştirmeyin, yerin kulağı var! iş boşanmanıza kadar gidebilir.
Son olarak bir gün kendinizin de kayınvalide olacağınızı ve gelininizin, damadınızın olacağını düşünüp, size nasıl davranılmasını istiyorsanız siz de onlara öyle davranın.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Kadınlar Kulübü’ne aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Kadınlar Kulübü tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı