Reklam
İlişkiler

İlişkiyi Olumsuz Etkileyen Hareketler

Çok iyi giden bir ilişkiniz olabilir ancak ilişkiyi olumsuz etkileyen bu hareketleri yaparsanız bir anda her şey tersine dönebilir!

İlişkiniz son zamanlarda istediğiniz gibi gitmiyor mu? Belki de ilişkiyi olumsuz etkileyen hareketlerden birkaçını ilişkinize yansıtmış olabilirsiniz. Her ilişkide ufak tefek sorunlar mutlaka olur hemen panik yapmayın. Şimdi sizlere ilişkiyi olumsuz etkileyen hareketlerden derlediğimiz güzel bir içerik sunacağız. Yazımızı okuduğunuzda ilişkinizi rahatsız eden yanlış anlaşılmaları, yanlış düşünceleri yok edebilirsiniz. Güzel bir beraberlik için inceleyelim ve bakalım biz kadınlar neler yapıyormuşuz :)

İlişkiyi Olumsuz Etkileyen Hareketler

Yemeğe Çıkma

Partneriniz yemeye çıkalım mı dediği andan itibaren kıyafetinizden tutun da ne yapacağınıza kadar ayarlamış olabilirsiniz. Hatta üstüne partnerinizle saatlerce aşk dolu bakışmalar ve konuşmalar eşliğinde yemek yemeyi de içeren hayaller kurmuş olabilirsiniz. Ancak tüm hayalleriniz partnerinizin sıradan bir yemek gözüyle görmesiyle tüm şevkiniz bir anda gidebilir. Partnerinizin size olağanüstü bir ilgiyle yemeğe oturmasını beklemeyin hanımlar. Bunları çok az erkek düşünüyor. Bunun yerine sevgilinizi olduğu gibi kabul edin. Bırakın size içinden geldiği sıcaklıkta davransın. Yapmacık olmasından daha iyidir değil mi?

Özel Günler

İlişkiyi olumsuz etkileyen hareketlerden biri de yapay özel günler üretip bunları partnerinize dayatmak. Her unuttuğunda kendinizi dünyanın en mutsuz kadını gibi hissetmek. Evlilik yıldönümünüz ikiniz içinde çok önemli olabilir ama Sevgililer Günü’nde size hediye almadığı için partnerinize dünyayı dar etmeyin. Hatta durumu abartıp ilk öpüştüğü gün için beklentileri olanlar var. İlişkinizin devamlılığı için yapmayın bunları.

Özel Yemek

Tüm gün uğraştınız ve partnerinize kendi ellerinizle özel bir yemek yaptınız. Nasıl da mutlusunuz tahmin edebiliyoruz. Partnerinizle lezzetli yemeklerinizin olduğu masaya oturdunuz ve deli gibi övgüleri bekliyorsunuz. Sanırım bir şeyler istediğiniz gibi olmadı ve partnerinizi size sadece kuru bir teşekkürü layık gördü öyle mi? Hemen hemen her erkek aynı şeyi yapardı hanımlar hemen üstünüze alınmayız bizce. Sımsıcak ve içtenlikle söylenmiş bir teşekkür ve lezzetli yemeklerinizi hayranlıkla yemesini izlemek daha güzel olabilir.

İlişkinizi olumsuz etkileyen bu hareketler içine girmemeniz dileğiyle!

Görücü Usulü Evlilik Doğru Mu? Tıklayın !

İdeal evlilik yaşı kaç?

Sağlıklı bir evlilik nasıl olmalıdır? Tıklayın !

Cinsellik yaşanmayan evlilikler Tıklayın !

Evlenilmeyecek Erkekleri Ortaya Çıkaran 5 Davranış Tıklayın !

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı