İlişkiler

İlk buluşmanızda ne giymelisiniz?

İlk buluşmadan önce kara kara düşünülür “acaba ne giysem?” diye. Tabii ki dış görünümünüz önemli ancak bu durumu bu kadar stresli hale getirmeyin aksine, keyfini çıkarın. Sizin için derlenen ilk gün önerilerimize bir göz atın…

1.Ayak bileğinizde biten botları tercih edebilirsiniz
Bu tarz botlar sadece kendinize olan güveninizi sağlamakla kalmayıp aynı zamanda sizi seksi gösterecektir. Dar paça pantolonlarla veya taytlarla tercih etmenizi öneririz.

2.Doğal makyajı tercih edin

Abartılı makyaj yapmayı bir kenara bırakın, doğal olun bu her zaman daha dikkat çekicidir. Maskara, dudağınıza yakın renkte bir ruj ve hafif bir allık kullanabilirsiniz. Kendiniz olun ve doğallığınızla etkileyin.

3.Tek renk giyinmeyi tercih edin

Bu sezon tek renk giyinmek moda. Hangi renk giyeceğinize karar veremiyorsanız siyahı tercih edebilirsiniz. Eğer tek renk kullanırsanız takılarınızı da daha kolay seçebilirsiniz.

ilk_bulusma_giyim

Beyazlatıcı diş macunu

Bebek diş fırçası ile beyazlatıcı etkiye sahip diş macununu tırnaklarınıza bastırmadan uygulayın. 1-2 dakika uyguladıktan sonra bol su ile durulayın. Düzenli olarak kullandığınızda tırnaklarınızın daha byaz göründüğünü fark edeceksiniz.

4.Açık renk ojeler tercih edin

Oje küçük bir detay gibi gözükebilir. Koyu renkler tercih etmek yerine, klasik olan french manikürünü yapabilirsiniz.

5.Dar pantolonları tercih edin

En sevdiğiniz dar pantolonunuzu giyebilirsiniz. Kıvrımlarınızı saracağından bacaklarınız da muhteşem gözükecektir. Hafif topuklu ayakkabılarınızla da kombininizi tamamlayabilirsiniz.

fft20_mf5124084

6.Mutlaka parfümünüzü sıkın

Evden parfümünüzü sıkmadan çıkmayın. El bileklerinize ve boynunuza parfümünüzü sıkarsanız bu partneriniz için etkileyici olacaktır.

7.Vücudunuzu en iyi siz tanıyorsunuz

Vücudunuzda en hoşunuza giden bölgeyi ön plana çıkarabilirsiniz bu, sizi daha iyi hissettirecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu