İlişkiler

Sevgilinizin Uzaklaştığını Hissediyorsanız

İlişkiler bazen durma evresine girer ve zamanla gerilemeye başlar. Eğer sevgilinizin uzaklaştığını hissediyorsanız ne yapmalısınız? Sevgilim benden soğudu diye üzülmeden önce bu yazıyı okuyun.

Sevgilinizin Uzaklaştığını Hissediyorsanız

İlişkileri değerlendirirken öncesi ve sonrası yaparız. Eskiden böyle değildi, eskiden daha sık arardı yada eskiden daha fazla zaman geçirirdik diyebilirsiniz. Evet sevgiliniz son dönemde sizden soğumuş olabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise bu soğukluğun nedeni siz değil hayatındaki sorunlar olabilir. Belkide bu yüzden kendini soyutlamış olabilir. İlk olarak hangisi olduğuna karar vermelisiniz.
İlişkinizi eski haline getirebileceğinize inancınız tam ise bu yöntemleri deneyebilirsiniz.

Sevgilinizin Uzaklaştığını Hissediyorsanız | 1

Daha Az Görüşmeyi Kabul Edin
Sevgiliniz duygularını sorguladığı bir dönemden geçiyor olabilir. Ona biraz kendisi ile kalması için zaman ayırın. Sürekli arayan siz olduğunuzda sizin her zaman onun yanında kalacağınız gibi bir hisse kapılabilir.

Mutlu Olduğunuzu Bilsin
Mutlu olabilmek için ilişkinizin olmasına gerek yoktur. Sevgiliniz her an yanınızda olamadan da mutlu olabilirsiniz. Onsuz mutlu olabildiğinizin farkına vardığında sizin değerinizi anlaması daha kolay olacaktır.

Mutlu Zamanları Hatırlatın
İlişkinizin bu güne kadar gelmesinde mutlu anların önemi çok büyüktür.Ona gittiğiniz bir tatili hatırlatabilirsiniz yada çok mutlu bir günden kalan fotoğrafı görebileceği bir noktaya koyabilirsiniz. Sizinle aslında ne kadar mutlu olduğunu anımsatabilirsiniz.

Açık Kapı Bırakın
İlişkinizin bitmesini istemiyor olabilirsiniz. Sizden uzaklaşmış biri ile devam edemeyeceğinizin farkında olmalısınız. Ona bu durumun sizi ne kadar üzdüğünü ve bu şekilde devam etmenin iki taraf içinde zor olduğunu anlatın. Eğer size ve ilişkinize değer veriyorsa kendisinde değişim çabasına girecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu