GüzellikKadın

Alix Avien Makyaj Ürünleri Cildinize Baharı Getiriyor

Alix Avien Makyaj Ürünleri Cildinize Baharı Getiriyor

Soğuk ve kasvetli kış günlerini geride bıraktığımız bu günlerde, bahar ayları canlılığı ve tazeliği ile ruhumuza ve yaşamımıza renk katarken, Alix Avien makyaj ürünleri de cildimize canlılık ve renk getiriyor…

alixavien

Bu bahar pembe, sıcaklığıyla sizleri saracak. Gözlerde, dudaklarda, yanaklarda pembenin tüm tonlarıyla cildinizde adeta çiçekler açacak.


Bahar alışverişinizi yapmadan önce Alix Avien’in sizi bu bahar farklı kılacak makyaj tüyolarını mutlaka okuyun! Sağlıklı görünümün ön plana çıktığı bu sezonda olmazsa olmazları arasında olan allıkları ten renginize uygun olarak şeftali ya da pembe tonlarında seçin. Allığınızı çok hafif hareketlerle, yumuşak ve uzun tüylü fırça yardımıyla bastırmadan uygulayın. Fırçanızı sık aralıklarla yıkamayı unutmayın… Dudağınızı dolgun ve çekici göstermek isteyen kadınlar, fondöteninizi dudaklarınıza da uygulayın. Belirgin dudaklar yaratmak istiyorsanız rujunuza uygun renkte dudak kalemini ince bir çerçeve şeklinde sürmeyi unutmayın. Bahar canlılığın dudaklarınıza taşımak için Alix Avien’in geniş renk paletinden seçtiğiniz pembe tonlardaki ruju uygulayın. Mükemmel bir gülümsemeye sahip olup daha etkili bir görünüm kazanmak için Alix Avien Reflection serisinden lipgloss/parlatıcı kullanmayı ihmal etmeyin.

Ruhun aynası olan gözleriniz bu sene baharın pembe-mor renkleriyle şenleniyor… Doğal ve kışkırtıcı bakışlara sahip olmak için Alix Avien’in önerilerine kulak verin!

Gözaltı nemlendiricisi ve kapatıcı uyguladığınız gözlerinize kalıcı olması için pudra uygulayabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri sunan Alix Avien ürünlerinden göz renginize uygun olanı seçin. Açık renkli farı göz kapağından kaş çizgisine kadar olan bölgeye uygulayın. Orta koyuluktaki göz farınızı tam göz kapağının bittiği yere kalın bir şerit halinde uygulayın. Doğal bir görünüm elde etmek için parmağınız yardımıyla dağıtın. Buğulu bir görünüm elde etmek istiyorsanız en koyu renkli farınızı kirpik dibine uygulayınız. Belirgin gözler için gözlerinize Alix Avien Eyeliner ile ince bir hat çekin. Üstelik eyeliner sezonun hit makyaj uygulamalarından biri. Çarpıcı bakışlarınızı Alix Avien Volumatic, Maxi Curl, Long Lash, Waterproof, Twin maskaralarıyla tamamlayın.


İşte kendine güvenen, bakımlı Alix Avien kadını… Bahara hazırsınız!

Alix Avien ürünleri Kopaş Kozmetik güvencesiyle tüm Türkiye’de seçkin mağazalarda satılmaktadır.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu