Kadın

Burçlar ve Gezegenler Sergisi City’s Nişantaşı’nda…

City’s Nişantaşı, 27 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında “Burçlar ve Gezegenler Sergisi”ne ev sahipliği yapacak. 2 Temmuz Perşembe günü ise Astrolog Filiz Özkol, ziyaretçilerinin yıldız falını yorumlayacak.

Türkiye’nin moda ve yaşam merkezi City’s Nişantaşı, astroloji meraklıları için çok özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Ressam Beyda Varnalı’nın Burçlar ve Gezegenler Sergisi, 27 Haziran – 12 Temmuz tarihleri arasında City’s Nişantaşı’nda ziyaretçileri ile buluşacak. 2 Temmuz Perşembe günü ise Astrolog Filiz Özkol, 14:00 – 17:00 saatleri arasında sergi ziyaretçilerinin yıldız falını yorumlayacak.

Kültür Sanat dünyasının en önemli isimlerinden Metin And’ın ‘Osmanlı İslam Mitologyası’ adlı kitabından, Osmanlı döneminde burçların tasvir edilişini günümüze yorumlayan Varnalı’nın Burçlar ve Gezegenler sergisi, City’s Nişantaşı’nda astroloji severleri bekliyor.

2008 yılında açılan City’s, günde ortalama 20.000 ziyaretçisiyle Avrupa’nın sayılı alışveriş merkezleri arasında gösteriliyor. Birçok kültür ve sanat aktivitesine ev sahipliği yapan City’s Nişantaşı, emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı