Reklam
KadınModa

Cıvıl cıvıl bluzlar, yırtık ve bol paça jeans’ler Mavi’ye taze geldi!..


Cıvıl cıvıl bluzlar…

Mavi 2009 yaz koleksiyonunda yer alan emprime desenli cıvıl cıvıl bluzlar, renkli bir yazın habercisi oluyor. Etnik detaylar ve Akdeniz nakışları, el işleri, dantel ve bol kroşeli modellerle koleksiyona heyecan katıyor. Etek ucu hareketli A formlu bluzlar, rahat kullanımı ve sıcaklara meydan okuyan bol kesimiyle yaz sezonuna imzasını atmaya hazırlanıyor.

Bohem rüzgarları estiren yırtık jeans’ler…

80’li ve 90’lı yıllara damgasını vuran, sokak modasının vazgeçilmezi yırtık jeans’ler, Mavi’nin 2009 Yaz Koleksiyonu’yla yeniden hayat buluyor. Bir zamanlar asiliği simgeleyen yırtık jeans’ler, kısa üstler ve şık bluzlarla kombinlenerek uysallaşıyor ve farklı bir görünüm kazanıyor. Kadınlar için tasarlanan Lindy, Beth ve Sally, feminenliği ve seksiliği öne çıkarırken; Hunter ve Pierre modelleri de erkeklerin en çok sevdiği yırtık jeans’ler arasında yer alıyor.

Hippi modasının sembolü bol paçalar…

1970’lerin bohem hayatının ayrılmaz parçası bol paça blue jeans’ler, A formlu bluzlar ve büyük aksesuvarlarla kombinlenerek Hippi tarzının özgünlüğünü yansıtıyor. Mavi, bol paçadan vazgeçmeyenleri bu sezon Cora, Dawn, Sally, Beth ve Kay modelleriyle karşılıyor.


mavi_bluzmavi_etnik_urfa
mavi_yesil_bluzmavi_havai_fisekmavi_kirmizi_bluz
mavi_yirtik_kot3mavi_yirtik_kot2mavi_yirtik_kot1
mavi_sallymavi_katemavi_dawnmavi_cora

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı