Kadın

De’longhi ile evde dondurma keyfi

Yaz aylarının vazgeçilmezi, diyetteyken kendimizi ödüllendirdiğimiz, çocukların favori tatlısı dondurma… Şimdi ise, De’Longhi farkıyla evlerinize konuk oluyor! Siz de bu yazın en güzel ve lezzetli dondurmasını dilediğiniz tatta ve dilediğiniz malzemelerle evinizde hazırlamak istiyorsanız De’Longhi’nin “GC 6000 Dondurma Makinesi” tam da size göre!

Hem sağlıklı hem lezzetli ve günün her saati istediğiniz meyvelerle donatabileceğiniz taptaze bir dondurma keyfi yapmayı kim istemez? De’Longhi bilinenlerin aksine kendi dondurmanızı kendi damak tadınıza göre hazırlamanız için ideal “GC 6000 Dondurma Makinesini” kullanıcılarına sunuyor. Kendi ellerinizle hazırlayacağınız, şeker ve yağ oranını kendiniz belirleyebileceğiniz en güzel tatlar De’Longhi GC 6000’den çıkıyor.

İhtişamlı paslanmaz çelik kaplı kâsesi ile tek seferde 700gr dondurma yapabilme özellikli GC 6000, aynı zamanda kolaylıkla temizlenebiliyor ve bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor. Ekolojik soğutucu özellikli, kaymayan lastik ayakları ve 230 Watt gücündeki bu mucizevî alet sevdiklerinize ikram edeceğiniz leziz dondurmalar yaratmak için üretildi. Ayrıca yaz sıcaklarında dilediğiniz içeceğinizi hazneye ekleyip anında soğutmak için de ideal bir kullanım sunuyor. De’Longhi GC 6000 Dondurma Makinesinin detayları bunlarla da sınırlı değil. Satın aldığınız makinenin yanında 50’den fazla dondurma tarifi bulunan kitapçığınız da De’Longhi’nin kullanıcılarına en güzel hediyesi!

De’Longhi GC 6000 için tavsiye edilen satış miktarı; 635TL’dir.

DE’LONGHİ HAKKINDA

De’Longhi konforlu bir yaşam sunmak için geliştirdiği elektrikli ev ürünleriyle, İtalya’dan tüm dünyaya açılan lider bir markadır. Bundan yüz yedi yıl önce bir ustanın atölyesinde kurulan De’Longhi, 1950’lerde daha da gelişmiş ve bugün uluslararası pazarda 50’den fazla ülkede hizmet veren güçlü bir İtalyan markası haline gelmiştir. İtalyan tasarımının kalitesini ortaya koyan De’Longhi özellikle ısıtma sistemleri ve espresso modellerinde lider bir firmadır. De’Longhi; ısıtıcılar, klimalar, hava arıtma ürünleri, gıda hazırlama ve pişirme ürünlerinin yanı sıra ev temizliği ve ütüleme ihtiyaçları için geliştirdiği ürünlerle de dünyada milyonlarca tüketicinin yaşamını kolaylaştırmaktadır. De’Longhi’nin misyonu; yüksek kalite, performans ve verimlilikteki liderliğini, her zaman yeni ürünler geliştirerek, fonksiyonel ve şık tasarımlar sunarak devam ettirmektir. ISO 9001 kalite standartlarında üretim ve doğa dostu ürünler ile De’Longhi tüm dünyanın güvenini kazanmıştır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı