GüzellikKadın

Dermalogica’dan sivilceleri kapatan etkin bakım : ‘Concealing Spot Treatment’

Concealing Spot Treatment Amerika’nın ilk profesyonel cilt bakım sisteminin yaratıcısı Dermalogica, MediBac Clearing System ile sivilceye karşı savaş açıyor. MediBac Clearing SystemTM, erişkin bir cildin ihtiyaçlarını karşılarken, sivilcelere bakım yapmaya, temizlemeye ve sivilcelerin oluşmasını önlemeye yardımcı oluyor. Böylece cilt daha temiz ve sağlıklı bir görünüm alıyor. Seri, yüz temizleme mendilinden maskeye kadar pek çok özel üründen oluşuyor.

Medibac ClearingTM serisinin en başarılı ürünlerinden “Concealing Spot Treatment”, gün boyu sivilcelerini gizlemek isteyenler için cazip bir alternatif olarak sunuluyor. “Concealing Spot Treatment”, sivilcelerin üzerine uygulandığında doğal rengiyle cildin tonuna uyum sağlayarak renk farkını ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda içeriğindeki konsantre kükürt ile sivilce bakımına yardımcı oluyor. Makyajın altına uygulandığında sivilceyi kurutucu özelliğini yitirmiyor. Suni koku ve renklendirici içermiyor. Benzoil Peroksit’e karşı duyarlı kişiler için ideal bir ürün.

Nasıl kullanılır  ?

Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Sivilce oluşumunu devamlı kontrol etmek için, gün boyu ihtiyaç duyulduğunda problemli bölgenin üzerine nazikçe uygulayın. Sivilcelerden tamamen kurtulana kadar uygulamaya devam edin.

Tavsiye edilen KDV dahil perakende fiyatı: 97.50 TL 15 ml.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu