KadınModa

Mavi’den güzel haberler…

Gossip Girls Mavi’yi konuşuyor

Dünyaca ünlü moda markalarının haberlerini yayınlayan Gossip Girls sitesi, moda sayfalarında Mavi’ye geniş yer verdi. Mavi’yi yüksek kaliteli ve mükemmel kalıplarıyla premium ama ulaşılabilir bir moda markası olarak tanıtan haberde, Molly, Cora, Kay ve Lindy gibi öne çıkan blue jeans modellerinden de bahsediyor.

gossipgirls_mavi

Mavi, WAD Magazin’de

Mavi, Fransa’nın saygın moda kültürü dergisi WAD (We Are Different) Magazine’nin, moda sözlüğü olarak yayımladığı 10. yıl özel sayısında yer alan tek Türk markası oldu. Moda dünyasına ilham veren, sektöre tutku ve heyecan katan markaları, kısacası sokak modasının “en iyi”lerini bir araya getiren dergi, Mavi’yi dünyaca ünlü markalar arasında gösterdi. Mavi’nin Akdenizli stilini kısaca özetleyen yayın, Toscani imzalı global reklam kampanyalarına, Emir Kusturica ve Martin Parr işbirliklerine de dikkat çekti.

wad_magazin

Mavi @ WGSN

Trend analizi, moda, tasarım ve stil haberlerinin yayınlandığı internet sitesi WGSN, dünyaca ünlü moda fuarlarının ardından 2009/2010 modasıyla öne çıkan markalara dikkat çekti. Mavi 2009-10 Sonbahar-Kış koleksiyonuna da geniş yer veren yayın, Mavi’nin %100 organik Ege pamuğuyla üretilen Organik Koleksiyonu’nun öneminden bahsetti.

WWD’de Mavi

Moda dünyasının el kitabı olarak bilinen Amerikalı yayın WWD (Women’s Wear Daily), 11 Şubat sayısında, Mavi, modaya öncülük eden dünyaca ünlü markalarla bir arada sundu. Türkiye’den dünyaya açılan ilk blucin markası olan Mavi, Akdeniz esintili felsefesi ve mükemmel fit’e sahip jeans’leriyle, uluslararası moda çevrelerinde adını duyurmaya devam ediyor.

wwd_magazin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu