GüzellikKadın

NIVEA Beauty Lift Fondöten ile ışık saçan, genç bir görünüm…

beauty_lift_fondotenNIVEA, kırışıklara karşı savaşı yalnızca cilt bakımı sırasında değil, gün boyunca da devam ettirmek isteyenler için tasarlanan Beauty Lift Fondöten’i, dinamik NIVEA kadınlarının kullanımına sunuyor. Uzun süreli etki sağlayan fondöten, ışığı yansıtan pigmentleri sayesinde sürüldüğü andan itibaren yüzdeki ince çizgilerin ve kırışıkların görünümünü en aza indirerek cildi pürüzsüzleştiriyor.

Uzun vadede cildi sıkılaştıran ve gerginleştiren Beauty Lift Fondöten, içeriğindeki “Vitamin Lift” kompleksi sayesinde yüzü canlandırıyor ve nemlendiriyor. Cilt bakımını tamamlayan ürün, GKF 10 özelliği sayesinde cildi güneşin olumsuz etkilerine karşı koruyor. Üstün kapatıcılık özelliğiyle, zamanı geri çevirerek daha genç görünüm sağlıyor.

www.NIVEA.com.tr

NIVEA’nın, Kırışık ve Sarkmalara Karşı Cilt Bakımı Ürünleri

NIVEA laboratuvarlarının son inovatif ürünü olan NIVEA VISAGE Expert Lift, yüz hatlarındaki sarkma ve kırışık problemine karşı anında ve uzun süreli etki sağlıyor. Expert Lift serisi, içeriğindeki Hyaluronik asit ile anında daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt sağlıyor.

Formülünde bulunan Beiersdorf’un buluşu %100 doğal Bioxilift ise yıllar geçtikçe kolajen bağların zayıflamasıyla oluşan sarkmaları toparlıyor, yüz hatlarını uzun süreli şekillendiriyor. İçerdiği GKF 15 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden de koruyan Expert Lift Serisi, gündüz, gece, göz çevresi kremleri ve tonik olmak üzere 4 üründen meydana geliyor.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu