GüzellikKadın

NIVEA VISAGE Expert Lift Serisiyle sarkmaya karşı anında etki…

nivea_visage_expert_lift

NIVEA laboratuvarlarının son yenilikçi ürünü NIVEA VISAGE Expert Lift, yüz hatlarındaki sarkma ve kırışık problemine karşı anında ve uzun süreli etki sağlıyor. Expert Lift serisi, içeriğindeki Hyaluronik Asit ile anında cildi toparlıyor, sıkılaştırıp pürüzsüzleştiriyor. Anason ekstresinden elde edilen Beiersdorf patentli %100 doğal Bioxilift ise yıllar geçtikçe kolajen bağların zayıflamasıyla oluşan sarkmaları toparlayarak yüz hatlarını uzun süreli şekillendiriyor. Yaşlanma ve sarkma belirtilerini gözle görülür şekilde azaltan Expert Lift Serisi, içerdiği GKF 15 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Seri, gündüz, gece, göz çevresi kremleri ve tonik olmak üzere 4 üründen meydana geliyor. Seri, Almanya, Fransa, İtalya ve İngiltere’den sonra Şubat ayı başında Türkiye’de de satışa sunulmaya başlandı.


Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Seyfi Akbay, düzenli kullanılan NIVEA VISAGE Expert Lift‘in, cildin sıkılığını artırarak kısa sürede sarkmaları toparladığını ve var olan kırışıkların görünümünü azalttığını belirtti. Akbay, “Ürünün içeriğinde bulunan ve estetik uygulamalarda benim de yoğun olarak kullandığım bir madde olan Hyaluronik Asit, anında daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt sağlıyor. Bioxilift ise yıllar geçtikçe kolajen bağların zayıflaması ve matrikslerin bozulmasıyla oluşan sarkmaları toparlıyor, yüz hatlarını doğal yolla ve uzun süreli olarak yeniden şekillendiriyor. NIVEA VISAGE Expert Lift Serisi‘nin, estetik uygulamalara duyulan ihtiyacı azaltacağını veya geciktireceğini düşünüyorum.” dedi.

nivea_visage_expert_lift_eye_care

NIVEA Expert Lift’in Türkiye’deki yüzü Neşe Erberk ise, “Artık 44 yaşındayım. Kırışık kremlerinden daha güçlü ürünlere ihtiyaç duyuyorum. NIVEA VISAGE Expert Lift Serisi tam aradığım özelliklere sahip. Yeni serideki ürünler, lifting etkisiyle sarkmayı toparlıyor ve yüz hatlarımı şekillendiriyor, aynı zamanda kırışıklarımla da savaşıyor. Kısa sürede etkisini gördüğüm ürünlerin, uzun vadede cildimin gençliğini koruyacağını bilmek içimi rahatlatıyor.” dedi.

Cilt nasıl sarkıyor ?

Derinin altındaki yağ dokusunda hücre sayısının azalması, derinin orta tabakası olan dermisteki kolajen ve elastin liflerin sayısının azalmasına neden olur. Yaşlandıkça azalan kolajen miktarı, kolajen matrikslerinde bozulma meydana getirir. Bütün bu faktörlerin bir araya gelmesiyle, cildin sıkılığı ve gerginliği kaybolur, kişi olduğundan daha yaşlı görünür.

nivea_visage_expert_lift_day_careNIVEA VISAGE Expert Lift Günlük Bakım Kremi, anason ekstresinden elde edilen Bioxilift ve Hyaluronik Asit içeriyor. Bileşiminde bulunan 15 GKF ve geliştirilmiş UVA filtre sistemiyle, cildi güneş ışınlarının neden olduğu erken yaşlanma etkilerine karşı koruyor.

NIVEA VISAGE Expert Lift Gece Bakım Kremi,  içeriğinde bulunan ve “Güzellik Vitamini” adı verilen pantenol ile cildin alt tabakalarına nüfuz ederek, nemlendiriyor ve besliyor. Pantenol, yüz hatlarını belirginleştiren Bioxilift ve Hyaluronik Asit’e ek olarak, pürüzsüzleştirerek canlandırıyor.

NIVEA VISAGE Expert Lift Göz Çevresi Bakım Kremi, içeriğindeki Bioxilift ve Hyaluronik Asit ile, çizgi ve şişkinlikleri gözle görülür şekilde azaltıyor. Gergin göz çevresi için özel olarak geliştirilen ve parfüm içermeyen krem, en hassas ciltlerin bile tahriş olmasını engelliyor. Güneşten koruyucu filtrelerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde, cildi güneş ışınlarının neden olduğu erken yaşlanma etkilerine karşı koruyor.


NIVEA VISAGE Expert Lift Tonik, bakım ürünlerinin içeriğindeki aktif maddelerin etkinliğini artırıyor. Temizleme özelliği de bulunan canlandırıcı tonik, ayrıca cildi tazeliyor.

www.NIVEA.com.tr

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı