Reklam
Kadın

PrivateGO

İnternetten alışverişin son dönemde popülerlik kazanmasıyla birlikte hemen hemen her hafta yeni bir online mağaza yayına giriyor. Satın alınabilecek ürün çeşidi ve kampanya sayısı artarken, ziyaretçiler için bu fırsat ve indirimleri takip edebilmek de bir o kadar zor hale geliyor.

PrivateGO, internetten alışveriş yapmak isteyen kullanıcılarına istedikleri ürüne en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamak adına 23 adet internet mağazasını tek bir çatı altında toplayıp, 376 adet ürün kategorisi ve 758 adet markayı 22 farklı renk seçeneğiyle birlikte filtreleyebilme özelliğiyle ziyaretçilerine aradıkları ürünle ilgili detaylı arama yapma imkanı tanıyarak zaman kazandırıyor.

PrivateGO‘nun üyelerine sunduğu hizmetlerden en göze çarpanı ise Moda Alarmı. PrivateGO moda alarmı sayesinde seçtiğiniz markalarla ilgili indirimli bir satış olması durumunda email yoluyla haberdar oluyorsunuz. Dilediğiniz kadar markayı takip listenize ekleyebiliyor, kişiselleştirilmiş e-posta bildirimlerini günlük olarak alabiliyorsunuz.

Giyimden, ayakkabılara, çantadan aksesuara, takı, kozmetik, ev&mutfak gibi popüler kategoriler altında, dilediğiniz elbise modelini, elbiseniz altına giyebileceğiniz ayakkabı modelini, bu kombine uygulayabileceğiniz yüzük, küpe gibi takılarınızı dilediğiniz renge göre filtreleyebilir,

Alışverişinizi en kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

privatego

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı