Rowenta LISS & CURL PRO Tek ürün ile 5 farklı saç modeli

Tek ürün ile 5 farklı saç modeli

Rowenta LISS & CURL PRO ile
Tek Ürün 5 Farklı Model

Rowenta’nın yepyeni ürünü LISS & CURL PRO ile ister düz, ister baştan uca bukleli, ister doğal dalgalı 5 farklı saç modelini yapmak çok kolay. Saç düzleştirici ve maşa özelliğini tek bir üründe buluşturan Rowenta LISS & CURL PRO ile tek hareketle birbirinden farklı doğal dalgalar ya da dümdüz saçlar elde edebilirsiniz.

Rowenta’nın yeni ürünü LISS & CURL PRO ile saçlarınızı ister kusursuz bir şekilde düzleştirin isterseniz dalgalı veya bukleli kullanın. Maşa ve düzleştiriciyi tek bir üründe birleştiren LISS & CURL PRO’nun özel dış yüzey kaplaması saçın ürün üzerinde kaymasını engelleyerek tek seferde doğal bukleler elde etmenizi sağlıyor. Hareketli iç plakası, şekillendirici özel kenarları ve pro curling sistemi ile mükemmel sonuçları pratik olarak sunan LISS & CURL PRO ile şaçlarınızı sıradanlıktan kurtaracaksınız.

Pratik ikili fonksiyonunun yanı sıra ergonomik tasarımı, 230 dereceye kadar ayarlanabilen ısı seviyesi, LCD ekranı ve kilit sistemi ile LISS & CURL PRO hızlı ve mükemmel şekillendirme için en büyük yardımcınız.

Kendi tarzınızı yaratmak için tek ihtiyacınız Liss&Curl Pro. İster düz, ister kıvırcık, ister bukleli… Bütün saç modelleri için sadece Liss&Curl Pro!