GüzellikKadın

VICHY CAPITAL SOLEIL

vichy-capital-soleil-kofreGüneşin ışıltısını cildinize “sağlıkla” taşımanız için Capital Soleil’den inanılmaz fırsat!

Güneş, yaşamımız için temel bir öneme sahip olsa da, güneş ışınlarına korunmasız şekilde maruz kalmak ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır;

Hedef odaklı ürünlerle cilt tipinize uygun korumayı seçin…

Cilt kanseri ve cilt yaşlanmasının  %75’i güneşin zararlı ışınları olan UVA ve UVB’den kaynaklanmaktadır. Koruma uygulanmadığı zaman, vücudumuzun güneşin zararlı etkilerine karşı geliştirdiği savunma mekanizmasının %80’i, 16 yaşından önce tükenebilir. Çocukluktan başlayarak koruma uygulanması ve aşırı güneşe maruz kalmaktan kaçınılması, hayati önem taşımaktadır.

Bu noktada, Capital Soleil ailesinin ürün yelpazesinde bulunan özel aktif unsurlar ve özel molekül bileşimleriyle zenginleştirilmiş ürünler, çocuklardan başlayarak en hassas cilt tipine kadar tüketicinin ihtiyacı olan her türlü korumayı sağlar.

Vichy teknolojisi, keyif ve korumayı bir arada sunuyor!


Vichy, Capital Soleil serisinde cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korumak üzere patentli Mexoryl® XL ve SX yüksek kapatıcılık teknolojilerini bir araya getirmektedir. Aynı zamanda anti-oksidan özellikli mineraller içeren Capital Soleil serisi cilt sorunlarını, leke ve kırışıklık oluşumunu önleyici etkiye sahiptir. Bu seri hassas ciltlerin güneşe karşı tolerans eksikliğini önlemek amacıyla UVA ve UVB’ye karşı “en üst seviyede koruma” sağlar. Bu özelliğinin yanı sıra,  normal bir kremden 10 kat daha incedir  ve üstelik 10 kat daha çabuk emilebilir. Ayrıca yumuşak, güzel kokulu ve nemlendirici dokusuyla günlük kremlerinizin kullanım rahatlığını sunmaktadır.

Şimdi TÜM Vichy Capital Soleil güneş koruma ürünleri 30 TL değerinde güneş koruması HEDİYELİ!

Sadece Vichy yetkili eczanelerinde…


Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı