GüzellikKadın

Yazın Bakımlı Olmanın Sırları Sephora’da…

Sephora, özellikle yaz aylarında güneşin ve denizin etkisiyle daha çok kuruyan ve nem ihtiyacı artan cildin ihtiyaç duyduğu ürünleri sunuyor. Cilt bakımı ile güne başlayan kadınlar, güneş sonrası kremleriyle sağlıklı bronzluğa kavuşuyor.

Sephora After Sun Güneş Sonrası Jel ile kalıcı bronzluk…
Yaz boyu güneş ışınlarının etkisine karşı Sephora Adjustable güneş kremiyle korunan cilt, Sephora güneş sonrası bakım jeli ile uzun süreli bronzluğa kavuşuyor. Sephora After Sun jel, güneşin ciltte yarattığı kuruluğu ortadan kaldıran formülüyle, ipeksi bir ten yaratıyor. İçeriğindeki E vitamini ise erken yaşlanmaya karşı koruyor.

Fiyatı: 23,90 TL

Rexaline Hydra Dose Krem ile nemden çok daha fazlası…
Rexaline Hydra Dose nemlendirici krem, içeriğindeki antioksidanlarla cildi yeniliyor, kırışıklar üzerindeki etkisiyle zamana meydan okuyor. Rexaline Hydra Dose ile yenilenen cilt, daha genç görünüyor ve sağlıkla ışıldıyor.

Fiyatı: 126 TL

Rexaline Hydra-Eye Zone Göz Kremi ile aydınlık bakışlar…
Yoğun nemlendiricili formülüyle kırışıkları, mor halkaları ve şişlikleri azaltarak, göz çevresine yenilenmiş bir görünüm kazandırıyor. Krem, kullanıldığı andan itibaren göz çevresindeki nemi %70 oranında artırıyor, kırışıkların görünümünü azaltıyor ve cildi rahatlatıyor. 8 hafta düzenli kullanıldığında, göz çevresindeki halkalarda %32, şişlikte %45 azalma gözlemleniyor.

Fiyatı: 98,50 TL

ssRexaline_Hydra-Dose Sephora_Sun_Gunes_Sonrasi_Gel Rexaline_Hydra-EyeZone

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı