Reklam
Kadın

Yeni yılın en büyük hediyesi Bernardo’dan !

bernardo-logo

Yeni yılın en büyük hediyesi Bernardo’dan!

Yeni yıla yüzde 50’ye varan indirimle giren Bernardo, sofra ve mutfaklarda güzelliğin yeni yansımalarına hayat verecek.

Sofra tasarım uzmanı Bernardo’nun büyük indirim kampanyası başladı. Yeni yıla 2 farklı kampanyayla başlayan Bernardo, evlenmek, mutfağını yenilemek, özel sofralar kurmak isteyen herkes için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Bernardo’nun Türkiye genelindeki 42 mağazasında uygulanan kampanya kapsamında, yemek ve çatal kaşık takımları, kadeh setleri kısacası sofraya dair her şeyi ve pişirme gereçlerini yüzde 50’ye varan indirimle almak mümkün.

bernardo_lwo_aile

Şimdi “sofra kurma”nın tam zamanı
Bernardo’nun tüketicilere sunduğu ilk kampanya tüm ihtiyaçları içeren ideal bir kombinasyondan oluşuyor. Minimum fiyatla maksimum avantaj sunan bu kampanyada; 83 parçadan oluşan Bernardo PLUS yemek takımları 875 TL yerine 599 TL’ye, 89 parçadan oluşan Bernardo çatal kaşık takımları 775 TL yerine 499 TL’den satışa sunuluyor. Bernardo, her iki ürünü birden alanlara ise 200 TL’lik bir indirim çeki hediye ediyor.

bernardo_high

Mutfakları yenilemenin ideal zamanı
Bernardo, mutfaklarında kökten bir değişiklik yapmak isteyenler ya da mutfağını ilk defa kuracak olanlar için de çok özel bir kampanya tasarladı. Büyük avantajlar içeren bu kampanyada 200 parçadan oluşan özel set 2.478 YTL yerine sadece 1.499 YTL’den satışa sunuluyor. Hem misafir ağırlama hem de günlük kullanıma yönelik ürünlerden oluşan kampanya kapsamında şunlar yer alıyor;bernardo_alice

• 83 parça Bernardo PLUS yemek takımları
• 89 parça Bernardo çatal kaşık takımları
• 37 parça Bernardo yemek takımı
• 24 parça çatal kaşık takımı
• 8 parça Ballarini tencere seti
• 4 parça çelik cezve seti
• 4 parça çelik çaydanlık seti
• 6 parça amerikan servis
• 6 parça bardak

Özel setlerin dışındaki ürünlerde de yüzde 50’ye varan çeşitli indirimlerin söz konusu olduğu Bernardo mağazalarında, tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 10 taksit imkanı da sunuluyor.

BERNARDO HAKKINDA
1984 yılında kurulan Bernardo 1997 yılında, züccaciye ve hediyelik eşya ithalatına başlayarak sektördeki iddiasını artırdı. Bernardo, şu anda 14’ü İstanbul’da olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde toplam 40 mağaza ile müşterilerine hizmet veriyor. Porselen yemek takımları, çatal kaşık takımları, kadeh setleri ve diğer sofra tamamlayıcılarını vitrinlerden indirerek, gündelik yaşamın içine çekmeyi amaçlayan Bernardo insanların, ailesi ve dostları ile sofralarında geçireceği zamandan daha çok keyif almasını hedefliyor. Bernardo, trendleri ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, oluşturduğu seçkin koleksiyonları tüketicilere sunuyor. Bernardo bir yandan büyümesini sürdürürken diğer yandan da büyük metrekareli Bernardo Home mağazaları ve iş alanını genişletmeye yönelik yeni projelerle tüketiciye her geçen gün daha fazlasını sunmaya devam ediyor.

www.bernardo.com.tr

Etiketler

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı