burasıda izmir forum :)
FFSS

burasıda izmir forum :)

aha, çiko da benim gibi kırmızı sevdalısı.
bana daha çok yakışıyor bikerem:dilcikar:
 
Hakikaten pek bi'şıkmış.. E böyle manken vücut olunca giyebilir dar giysileri..
Prens Bulut genelde dökümlü giysileri tercih eder.. Neden? diye sorma... :dilcikar:
 
Bizimki aslında daha çok nü takılmayı seviyor :p evin içinde çok rahat takılır beyimiz =) zorla arada giydiriyorum hoşuma gittiği için ama bakıyorum bizimki rahatsız oluyo, hemen çıkarıyorum
 
ya ben de bi'dönem yaz mevsimine geçişte, hani bilirsin o tüylerin deli gibi döküldüğü zamanda, bizimkine bi şort ve bi T-shirt giydirmiştim.. Acayip farketti tabii tüyler..
O kadar masumane ki hiç sesini çıkartmıyor giydirirken falan.. Neyse bir kaç günü böyle geçirdik. Ama bulut da bazı değişimler başladı.. Böyle kenarda durmalar, hiç oyuncak getirmemeler falan..
yahu dedim yoksa bu kıyafetlerden mi rahatsız.. o akşam yürüyüş sonrasında, elime kıyafetlerimi aldım, bu geldi yine başı öne eğik
 
ahhh kıyamam ben ona nasıl da uyumlu yaa bi acaip oldum okurken. hiç istemiyo ama itiraz da yok, çok dokunuyo bu halleri bana gerçekten. bi de maşallah nazar değmesin nekadar akıllıymış ya, ister misin sorusuna cevap veriyo resmen bebek. kanatsız melekler onlar, başka bi şekilde ifade edilemez. Allah uzuuun mutlu sağlıklı süper bi ömür versin Bulutuma sizinle beraber =)
 

Media information

Album
FFSS
Ekleyen
FFSS
Tarih
Görüntülenme sayısı
318
Yorum sayısı
8
Kullanıcı Puanı
0,00 Yıldız 0 Puanlama

Share this media