0 ayarında 22 aylık Nokia Asha 303 telefonumu satıyorum/satilmistir!

bendimahi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
3.659
2.375
Merhaba arkadaşlar,
Telefonumda hiç bir sorun arıza yok ve üstelik kasası da pırıl pırıl yepyeni, bugüne kadar kılıfla çok temiz kullandım.
Hem dokunmatik ekrana hem de klavyeye sahip, klavye rahatlığını sevenler için özellikle tavsiye ederim. Android değil Nokia S40 işletim sistemine sahip fakat whatsapp mevcut. Sosyal ağları da gayet rahat kullanabiliyorsunuz. Orta yaşa uygun bir telefon. Ayrıca ilk gençlik çağındaki ya da gençliğe adım atmak üzere olan çocuklarınız için ideal bir ilk telefon olabilir. Ya da ikinci hat telefonu olarak da düşünülebilir.

Ben bir klavye tuşlu telefon hastası olduğum için bu modeli tercih etmiştim ayrıca evimde 24 saat net bulunduğundan ötürü telefonda üstün internet özellikleri istememiştim. Fakat şimdi işimden ötürü windows phone işletim sistemi kullanmam gerektiğinden telefonumu değiştirmem gerekiyor, satma sebebim budur.

Fiyat: 300 TL'dir. Ürünün sıfırdan farksız olduğunu bir kere daha belirteyim. Pazarlık payı olabilir.

Ürünün rengi fümedir. Kutusu şarj aleti ve kulaklık üstelik bir de 1gb hafıza kartı yanında verilecektir. Telefon sesinin yüksekliğiyle tanınmıştır, bu telefonla müzik dinlemek çok keyifli!
İlgilenen olduğu takdirde resimlerini de paylaşabilirim. Teşekkürler...
Edit: İşte resimler;
DSCF6033.JPG DSCF6036.JPG DSCF6039.JPG
Fiyat 200 TL oldu arkadaşlar...
henüz garantisi bitmemiş lakin bitmesine az kalmış kutusunda; şarj aleti, kulaklıkla beraber ve üstelik silikon kılıf hediyeli tertemiz tek çiziksiz nokia asha 303 kaçırmayın tam bluğ çağına girmek üzere olan çocuğunuza veya kardeşinize göre bir telefon... internetle telden çok haşır neşir olmam diyorsanız size göre de olabilir :)

Son düzenleme:
Yanlış anlamayın ama sıfır fiyatı zaten 300 tl. Yani 250ye filan biraz zor satarsınız sanırım.. Yinede iyi satışlar :)

Yanlış anlamayın ama sıfır fiyatı zaten 300 tl. Yani 250ye filan biraz zor satarsınız sanırım.. Yinede iyi satışlar :)
300 tl ye nerde gördünüz canım? genelde 400'e yakın satışı ki ben de 400'e aldım...Telefon 0'dan farksız olduğu için açılış fiyatını yüksek tuttum pazarlık payı olduğunu da söyledimo_O

henüz garantisi bitmemiş lakin bitmesine az kalmış kutusunda; şarj aleti, kulaklıkla beraber ve üstelik silikon kılıf hediyeli tertemiz tek çiziksiz nokia asha 303 kaçırmayın tam bluğ çağına girmek üzere olan çocuğunuza veya kardeşinize göre bir telefon...

X