1 ayda 7 kilo aldım çok mutluyum

Aynı durumu yaşadım 50 günde 8 kilo aldım fitmax dıe bitkisel bir ürünle kimyasallardan uzak durun sağlığınızı riske atmayin

Kızlarr ben de 18 yaşındayım 165 boyla 43 kiloyum.İştahımda fena değil yiyorum geceleri bile yiye biliyorum.Ama kilo alamıyorum .napa bilirim sizce((

ben 26 yaşımdayım..yıllardır yeryüzünde sadece kemik olarak geziyordum :KK43: artık deneye deneye bütün yöntemleri bıkmıştım arkadaşlar.bitkisel kimyasal ne varsa denedim..doktor doktor gezdim .etrafımdaki insanların bana acıyarak bakması ayrıca erkek arkadaşımın bana bir cümlesi beni yıkmıştı..erkek gibisin kilo al biraz dedi :KK43:sonra yine netten araştırmaya başladım..bu ürünü buldum..internet sitesi falan yok zaten..kişiye ulaştım ben..1 ayda 7 kilo aldım..o kadar mutluyum ki insanların bile bakışı değişti bana :KK64::KK64::KK64:
Ilaç ismini alabilirmym????

Ben 42 kiloyken fantomalt kullanmıştım, tabi abur cubur makarna o ara yüklendim baya şişirdiydi beni

ahhh darısı başıma. neler denedim olmuyor artık doktora gideceğim. arkadaşlarım da dalga geçiyorlar ancak durumum ciddi

X