1 ayda 8 kiloya elveda diyoruz hepbirlikte hadi bayanlar

Rascolin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2016
4
3
26
Biz bayanların korkulu rüyası şu fazla kilolardan artık kurtulma vakti değil mi kızlar ?????
Boyum 1.62 ve kilom 58 bakınca çokta sorunlu bi kilo değil ama tabi ben kendimde bu kiloya alışık değilim insan 10 ayda tam 11 kilo alır mı ya 47 kiloydum arkadaşlar ve 10 ayda üniversiteye başlayınca 11 kilo alıp 58 kilo bir şekilde geri döndüm tabi görenler büyük bi şok geçirdi kimi yakismis iyi olmuş desede kimi noldu sana dedi tabi doğal olarak bende her aynaya baktığımda noldu bana böyle dedim veee kilo vermeye karar verdim istiyorum ki motive oldukça sizleride motive edeyim zayıflamak hafiflemek hayal değil gün gün size rapor vericem çok şey araştırdım ama uygulamak için fırsat yoktu kendime en son bu yöntemi buldum aranıza katılıyorum bilgilerimizden faydalanalim hadi kızlar yapabiliriz ZAYIFLAYALIM
Ben bugüne tarih atarak başlıyorum mesela 19 ağustos 2016 bakalim 1 aylık süreçte neler yapıcam dua edin

nasıl verdiniz neyle?
Ekmeği tamamen çıkardım bu süreçte cokta zor olmadı sabahları protein destekli olsun vücudum sarkma yapmasın diyerekten ve özellikle tok tuttuğu için sadece 1 tane yumurta ile omlet yaptım içine nane kullandım tat versin diye ve pul biber tabiki zayiflaya yardımcı oluyo biliyosunuz ki daha sonra normal kahvaltı düzeninde bi salatalık 6 kadar zeytin ve doyana kadar taze peynir yedim yeşil çayı eksik etmemek gerek acikinca meyveye sardım kızlar onlarla karnımı doyurdum ben çok su içen biriyim günlük 5 litre garanti gidiyo yani buda çok faydalı oldu bana ekmektende kesince

bende merak ettim detaylar lütfen
Sporda yaptım tabiki koşmak çok ise yariyo vaktiniz mi yok sabah kaltiginizda yerinizde hareketler yapın bugün hafiflemişim diyerek başladım ben güne kendimi zayıf hissediyorum diyerek zaten spor olarak sadece 1 saat tempolu yürüyüş vaktim olmayınca evin içinde 1 saat ordan oraya koştum o ayrı tabi bunu hergün mu yaptım tabikide hayır ama kalori hesaplama işine çok dikkat ettim ölçüyü kaçırdığım zamanlar oldu tabi pilav varsa yemekte 4 yemek kaşığı yerine 8 tatlı kaşığı yiyip çok yemiş gibi davrandım bunyeme sizde bunu yapın çok ise yariyor

X