1 dizi 🎬1 film🍿1 kitap 📚💕

Evet izledim .Ama kitabı bence filminden çok çok daha guzeldi
Ya genelde oyle oluyor zaten, gecen gun kitabımı ziyan ettim sabırsızlıgım yuzunden.
Fareler ve insanları okuyordum cokta begenmıstım, arkadasım aradı napıyosun falan derken kitabı soyledim.
Aaa filmini izledim onun dedı.
Sence tutabilir miyim kendimi, kitabı bitirmeden actım filmi izledim 😂😂😂

Gercekten mi 😂
Bı kac arastırdım yuzde yetmıs begenmemıs ve nasılsa cogu sızın gıbı karanlık demıs 😂 otuzu da baya ovmus.
Bende la casa de papel in son sezonuna basladım az once Bı bolum ızledım simdilik.
Ona devam edeyim oyleyse.cok tesekkurler 💜
Bence Devam edın bugun kendımı alamadım diziden.Gözlerim kızardı.Ne dizi ama .

Ya genelde oyle oluyor zaten, gecen gun kitabımı ziyan ettim sabırsızlıgım yuzunden.
Fareler ve insanları okuyordum cokta begenmıstım, arkadasım aradı napıyosun falan derken kitabı soyledim.
Aaa filmini izledim onun dedı.
Sence tutabilir miyim kendimi, kitabı bitirmeden actım filmi izledim 😂😂😂
Ben kitap okumayı çok sevıyorum.İşyerınde kıtap okuyabıldıgım ıiçin sanırım fılm ızlemeyı ozlemısım.

Ben kitap okumayı çok sevıyorum.İşyerınde kıtap okuyabıldıgım ıiçin sanırım fılm ızlemeyı ozlemısım.
Ne mutlu.
Kıtap okumak ıcın kafamın ıcının bos olması lazım benim. Kendimi veremiyorum. Otuz sayfa okumusum mesela sorsan tek cumle soyleyemem. O kafada olunca da kitaba yazık ediyorum gibi geliyor.
Film dizi falan gorsel ya onlara daha rahat konsantre oluyorum.
Ama en iyisi tabi ki kitap.
Simdı fırsattan istifade sen dizi film izle, ınsallah bende yeni bir kitaba baslarım Bıgun.

Ne mutlu.
Kıtap okumak ıcın kafamın ıcının bos olması lazım benim. Kendimi veremiyorum. Otuz sayfa okumusum mesela sorsan tek cumle soyleyemem. O kafada olunca da kitaba yazık ediyorum gibi geliyor.
Film dizi falan gorsel ya onlara daha rahat konsantre oluyorum.
Ama en iyisi tabi ki kitap.
Simdı fırsattan istifade sen dizi film izle, ınsallah bende yeni bir kitaba baslarım Bıgun.
Kafan nasıl mutluysa oyle yap canım .Mutlu olmaya çok ıhtıyacımız var.

Yeni sezon nasıl başladı? Biz eşimle senkronize olamadık bugün, izleyemedik daha. 😀 O kadar da beklemiştik esasında. 😀
fazla spoiler vermeyim🙊 ama bence ilk sezonun tadi yok artik vakit gecsin die izliyorum.ilk bolum bekledigim gibiydi klasik dizilerdeki gibi başroller kolay ölmüyolar şaşirdik mi 'hayir'

fazla spoiler vermeyim🙊 ama bence ilk sezonun tadi yok artik vakit gecsin die izliyorum.ilk bolum bekledigim gibiydi klasik dizilerdeki gibi başroller kolay ölmüyolar şaşirdik mi 'hayir'
Beni de sarmadı demek ki sorun bende degıl, ileri alarak izledim ilk bolumu 😊

X