1 varmis 1 yokmus

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aldırmaya gittim aldıramadım eve geldim hala mutsuzum eşim sen bilirsin diyor ama onunda durumu ortada ve ikimizde çalıştığımız halde böyleyiz çünkü borçlarımız var. Bu hafta tekrar gidicem kürtaja vakumlu kürtaj zaten 6. Haftadayım. Geçen hafta doktor ultrasonda göremedi alttan bakınca gördü 5 haftalık olmalı ama 4 gibi duruyor dedi. Evde sürekli ip atlıyorım belki düşer kürtaja gerek kalmak diye. Şuan ne maddi ne maneci hazırım. Allahım hazır olduğumda tekrar nasip etsin ve bende diğer hamileler gibi mutlulukla karşiliyim
Aldıramadım ama evde ip atlıyorum belki düşer diye ?

:olamaz:

aldıramadığını nasıl düşürtmeye çalışıyorsun?
ip atlayınca düşük mü oluyormuş?

Ya ev hanımları salın beni ya ister ip atlarım ister amuda kalkarım ay beni kadınlardan soğuttunuz kim bilir sizler neler yapıyorsunuz buraya gelince herkes hanımefendi
Sen de beni bir sal artık. Konuna bir cümle yazdım dönüp dolaşıp beğenmedim atiyorsun silip bir daha atıyorsun.

Ekleme yapayım beğenmedim atman değil buradaki problem, senin varlığını hissettirmen. Oldu bitti konunu kapattırdın hakaret, kışkırtıcı mesaj icermedigi halde mesajimdan dolayı engelledin ki bu yasak. Sen ipini atla evinde buradaki ev hanımlarını boşver 😁

Ya ev hanımları salın beni ya ister ip atlarım ister amuda kalkarım ay beni kadınlardan soğuttunuz kim bilir sizler neler yapıyorsunuz buraya gelince herkes hanımefendi
Hanımefendililikle ne alakası var yahu ip atlayarak çocuk düşürmeye çalışmak safi cahilliktir. Ama tabi ki laftan falan anlayacak gibi değilsiniz.
Saldım gitti. 🥴

Sizde bizim aklımızla oynamayın bir salın bizi,
açtığınız konuyu okudum özellikle yorum yazmadım size yardımcı olamayacağımdan emin olduğum için çünkü ev ve araba borcumuzu ödüyoruz bahanesiyle çocuk aldırılmaz.
Buraya gelip günah çıkarır gibi yazmanız ve daha korkunç olanı evde kendiniz düşük yapmaya çalışmanız akıl alır gibi değil.

Yıl 2022 bende şuan aynılarını yaşıyorum. En bitmiş olduğum biranda hamile olduğu öğrendim. Maddi sıkıntılarımız var eşimle sürekli bu yüzden kavga ediyoruz. Bir baktım hamileyim şok oldum öğreneli 1 hafta oldu ve 1 haftadır hergün ağlıyorum. Aldırmaya gittim aldıramadım eve geldim hala mutsuzum eşim sen bilirsin diyor ama onunda durumu ortada ve ikimizde çalıştığımız halde böyleyiz çünkü borçlarımız var. Bu hafta tekrar gidicem kürtaja vakumlu kürtaj zaten 6. Haftadayım. Geçen hafta doktor ultrasonda göremedi alttan bakınca gördü 5 haftalık olmalı ama 4 gibi duruyor dedi. Evde sürekli ip atlıyorım belki düşer kürtaja gerek kalmak diye. Şuan ne maddi ne maneci hazırım. Allahım hazır olduğumda tekrar nasip etsin ve bende diğer hamileler gibi mutlulukla karşiliyim
(şayet mümkünse) ip atlayarak düşürmeyi, kürtajdan daha mı insani buldunuz bir de ponçik ponçik yazıyorsunuz? ne de merhametliymissiniz kiyamamissiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X