10 - 16 Ağustos 2020 haftalık burç yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369

0c (4).jpg
Koç burç yorumları: Ev, araba veya değerli bir eşya satın almak isteyenler için şanslı bir zaman dilimi olacaktır. Yatırımlarınızı iyi değerlendirmeye bakın.Finansal konularda eski fırsatlar yeniden önünüze çıkabilir. Bazı planlarınızın sonuçlarını bu süreçte almaya başlayabilirsiniz. Ancak gelir-gider dengenizi çok iyi sağlamalı, düzenli gelir sağladığınız bir işiniz varsa bunu riske atmamalısınız.Harcamalarınıza dikkat etmeli elinizden geldiğince Boş yere para harcamamaya çalışmalısınız. İş hayatınızda karşınıza yeni projeler çıkabilir. Bu projeler yatırım isteyen projeler olacaktır.Yeni maceralardan kaçınmanızda fayda var. Ciddi bir para harcamadan önce uzun uzun düşünmeli daha sonra karar vermelisiniz. Aşk hayatınızda bir takım anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Partnerinizin size karşı tavırlarında değişimler fark edebilirsiniz.Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde, ailemizle huzurlu ve keyifli bir dönem geçirebiliriz. Bu dönemde tamamen ailemiz ve evimiz ile ilgili konulara odaklanıyor olacağız. Evle ilgili tadilatlar yapmamız, gayri menkul alım satım işleriyle uğraşmamız mümkündür.

Boğa burç yorumları: Hayatınıza dair belli başlı kararlar almanız gerekebilir. Bu kararları almadan önce iki kere düşünmeniz gerekecek.Aşk hayatınızda değiştirmenizi gereken bazı konular söz konusu olacaktır. Her ne kadar buna ilımlı yaklaşmasını da sizin için en doğru olacak olan kararın bu olduğunu anlayacaksınız.İş hayatınızla ilgili konularda aceleci davranmamalı olabildiğince sakin kalmaya çalışmalısınız.Evimizde, ailemizle keyifli, güzel zamanlar geçirebileceğimiz bir dönemdeyiz. Saygın aile büyüklerini evimizde ağırlayabilir ya da arkadaşlarımız ile gösterişli parti organizasyonları yapabiliriz. Eğer ilişkimiz varsa, bu dönemde evlilik kararı almamız hiç şaşırtıcı olmaz.Bu dönemde, kardeşler, akrabalar, yakın çevre ve komşularla bir araya gelebilir, aramızdaki sorunları çözebilir, küslükleri bitirebiliriz. Kardeşlerimizden her konuda duygusal destek almamız mümkündür.

İkizler burç yorumları: Uzun süredir çözmeye çalıştığınız bazı sağlık problemlerimizden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile bir araya gelebilir, keyifli sohbetler yapabiliriz.İlişki içerisinde üzerine düşünmediğimiz bir probleminiz olabilir. Bu problemi ele almak zorunda kalabilirsiniz.Partneriniz ile yapacak olduğumuz bir görüşme sonrasında sinirlerinize hakim olamayıp kırıcı laflar sarf edebilirsiniz. Geçmişinizden gelen bir kişiyle kopamayan bir bağınız Var. O bu bağ yüzünden İkilemlerde kalabilirsiniz.Yakın çevremize yeni insanlar katılabilir. Yeteneklerimizi değerlendirebileceğimiz yeni ve yaratıcı eğitimlere katılabilir, işimiz gereği bol bol küçük keyifli yolculuklar yapabiliriz.Daha tutumlu olacağımız, maddi konularda sadece kendimizi değil, ailemizi ve sevdiklerimizi de düşünerek temkinli davranacağımız bir dönemdeyiz. Gelirimizde bir artış olabilir. Önümüze yeni yatırım fırsatları çıkabilir.

Yengeç burç yorumları: Bu hafta maddi konularda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Parasal konularda risk almaktan korkmayacağımız, kendimizden emin adımlarla ilerleyeceğimiz bir dönemdeyiz.Yeni girişimler yapabilir, bize finansal konularda yardımcı olacak yeni insanlarla tanışabiliriz. Keyfimiz için yaptığımız harcamalarda aşırıya kaçmamaya dikkat etmeliyiz.Sosyal çevrenizde ve yakın arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bir kişinin arkanızdan konuşması veya size karşı kötülük yapması konusunda dikkatli olun.Aşk hayatınızla ilgili bazı konularda değişme gidebilirsiniz. Bu değişimin iyi ya da kötü sonuçlanacak tamamen size bağlı olacak. Sevgiliniz veya eşinizle anlaşamadığınız sürekli tartıştınız bir konu gündeme gelebilir.Çevremizdeki herkes tarafından şefkatli, sevgi dolu, merhametli tavrımız ile takdir edilebileceğimiz bir dönemdeyiz.

Aslan burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Uranüs retrosu iş ve kariyer hayatınızda etkin olacak. İş hayatınızda karşınıza belli başlı sorumluluklar önünüze çıkabilir. Karakterinizin de getirdiği titizlik ve özveri sayesinde bu sorumlulukları güzel bir şekilde yerine getirebileceksiniz.Kısa zaman içerisinde elde edecek olduğunuz bir başarı var. Bu başarı kariyerinizde yükselmenize yardımcı olacak. Aşk hayatınızda güzel gelişmelere şahit olacaksınız. Partnerinizin size her zamankinden daha iyi anladığını ve yanınızda olduğunu göreceksiniz.İletişim gezegeni Merkür sizin burcunuzda seyahate başladı. Bu dönemde kendinize olan güveniniz kat be kat artacak. Fikirlerinizi ve görüşlerinizi çok daha büyük bir özgüvenle ifade edebileceksiniz.Dış görünüş, imaj, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Zihinsel enerjimiz, özgüvenimiz, cesaretimiz ve neşeli tavırlarımız ile hayranlarımızın sayısının arttığını görebiliriz.İç huzuru ve ruhsal dinginliğe kavuşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Geçmişte olan olayları, hatalarımızı gözden geçirmek, eskiden kalma sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışabiliriz. Zihinsel temizlik yapmamız, büyük bir enerjiye kavuşmamızı sağlayabilir.

Başak burç yorumları: Bu hafta kişisel tercihleriniz doğrultusunda hayatınızla ilgili geçmişte aldığınız ya da yeni alacağınız kararlar gündeminizde olacak. Sizin için neyin doğru neyin yanlış olduğunu net bir şekilde farkına varacağınız bir döneme giriyorsunuz.Aşk hayatınızla ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu kararları almadan önce partnerinize de danışmayı ihmal etmemelisiniz. İş hayatınızda mantıklı düşünürseniz kazansa çıkabileceğiniz birkaç şey ile karşılaşabilirsiniz.Ayrıca bu dönemde bilinçaltımızda duygusal değişimler yaşamamız mümkün. Cesaretimizi toplayıp, özgüvenimizi artırarak, zekamızla kendimizi gösterebileceğimiz ve çekinmeden konuşabileceğimiz yeni bir döneme hazırlanıyoruz.Sosyal ortamlarda kendimizi mutlu hissedeceğimiz, uzun süredir görmediğimiz arkadaşlarımızla buluşup hasret giderebileceğimiz, huzurlu ve keyifli bir dönemdeyiz. Sorun yaşadığımız dostlarımızla da bu süreçte aramızı düzeltmemiz mümkündür.

Terazi burç yorumları: Bu hafta itibariyle borçlarınız var ise bu burçları elinize geçecek olan para ile kapatmaya çalışmalısınız. Bunun dışında başka yerlere borç yapmamaya özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda belli başlı sorunları ile karşılaşabilirsiniz.Hiç beklemediğimiz bir zamanda partnerinizin birikmiş olan bir borcu ilişkinizi zorlayabilir. Partnerinizin birikmiş olan bir borcu ilişkinizi zorlayabilir. Bu durum karşısında sakin kalmaya çalışmalı elinizden geldiğince empati kurmaya çalışmalısınız.Kariyerimize yardımcı olabilecek yeni insanlarla tanışabilir, bu kişiler sayesinde yeni fırsatlar edinebiliriz. Arkadaşlarımızla, keyifli ve hararetli sohbetler bizi bekliyor. Sosyal ortamlarda çok eğlenceli zamanlar geçireceğimiz bir dönemdeyiz.Kariyerimizle ilgili konularda hassas bir ruh hali içinde olduğumuz ve duygusal kararlar alabileceğimiz bir dönemdeyiz. Elimizden geldiği kadar rasyonel olmaya çalışmalı, mantıkla hareket etmeliyiz. Kadın otorite figürlerinden hem maddi hem manevi büyük bir destek görebiliriz.

Akrep burç yorumları: 15 Ağustos tarihi itibariyle karşıt burcunuz olan Boğa burcunda geri hareketine başlayacak olan Uranüs gezegeni, ilişkiler konusunda kafanızı karıştırmaya devam edecek.Mevcut bir ilişkiniz varsa, köklü değişiklikler yapmak amacıyla harekete geçebilirsiniz. Hatta evliliğe dair kararlar da alabilirsiniz. Partneriniz her ne kadar bu fikre sıcak yaklaşsa da siz hala onun kadar olumlu yaklaşamıyorsunuz.Eğer ilişkiniz yoksa, hayatına aniden biri girebilir ve ani bir evlilik kararı bile alabilirsiniz. Ancak aceleci ve düşünmeden atılan adımlar sizlere zarar verip kayıplar yaşamanıza neden olabilir.Kişisel olarak çözemediğiniz bir takım konular var. Bu konuların çoğunun hala daha sizin için sıkıntılı olmasının sebebi kararsızlığınızdan kaynaklanmaktadır. Kendi iç sesinizi dinleyebileceğiniz bir ortamda bulunmalı ve almanız gereken kararlar üzerine kafa yormaya çalışmalısınız.Bu hafta itibariyle kariyerimizle ilgili yeni fırsatlar yakalayabiliriz. Statü sahibi kişiler bize işle ilgili projelerimizde yardımcı olabilir. Hedeflerimize ulaşmamızda yardımcı olacak yeni kişilerle tanışabilir, üstlerimizle keyifli konuşmalar yapabiliriz.Sezgilerimiz çok güçlenebilir. Manevi konularla ilgilenmeye başlayabiliriz. Yabancılarla bir iş birliği söz konusu olabilir. Hayatımıza yurt dışından ya da farklı kültürlerden birisi girebilir.

Yay burç yorumları: Bu hafta iş hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlara karşı olan bakış açınız işlerin iyi ya da kötüye gitmesini belirleyecek.Sağlığınıza son zamanlarda mal etmiş olabilirsiniz. Bir an önce sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz. Aşk hayatınıza almanız gereken sorumluluklar ortaya çıkabilir.Sorumluluklardan kaçma fikri her ne kadar cazip gelse de bunun sizin ve partneriniz için kötü sonuçlanacağını anlayacaksınız.Bu hafta yeni bir eğitim alanı ile ilgilenmeye başlayabilir, akademik alanlarda büyük başarı kazanabiliriz. Çevremizdeki insanlarla fikir tartışmaları yapmaktan zevk alacağız ancak sabit fikirli davranmamaya dikkat etmeliyiz.Bu hafta itibariyle ortak kaynaklar ve eşimizin parası gibi konular da ön planda olacak. Maddi konularda fazla risk almak istemediğimiz ve alışılageldik yatırımları tercih edeceğimiz bir dönemdeyiz. Güvendiğimiz insanlarla birlikte iş yapmaya karar verebiliriz. Miras, kredi, sigorta gibi konularda karşılaştığımız sorunlar kolayca çözülebilir.

Oğlak burç yorumları: 15 Ağustos tarihinde Boğa burcunda gerçekleşecek Uranüs retrosu aşk hayatımızda etkisini gösterecek. Eşinizin veya sevgilinizin rahatsız olduğu bir konu var. Bu konuyu sizinle daha öncesinden paylaşmış olabilir.Almanız gereken kararlar ve yapmanız gereken bazı işler birikmiş durumda. Bir an önce bu kararsızlıkdan sıyrılmalısınız. Evli iseniz ya da çocuğunuz var ise ailenizle daha fazla vakit geçirmeye özen göstermeye çalışmalısınız. aksi taktirde aile içerisinde küçük ile karşılaşmanız an meselesi olabilir.Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi konularda cesur ve girişken hareket ettiğimiz bir dönemdeyiz.Bizi heyecanlandıran yatırımların peşinden gidebiliriz. Gündemimizde alım satım işleri olabilir. Bu konuda çok sayıda görüşmeler yapabiliriz.Mevcut ilişkimizde yaşayabileceğimiz krizleri ya da sorunları kolaylıkla atlatabileceğimiz bir dönemdeyiz. Kendimizi partnerimize karşı sevgi dolu hissedebiliriz. Kalbimiz boşsa, ciddi ve uzun vadeli bir ilişki kurmamız söz konusu olabilir.

Kova burç yorumları: Uranüs retrosu, ev ve aile hayatındaki radikal değişikliklerin hayatınızda karmaşa yaratabileceğine işaret ediyor. Ev ya da aile ile ilgili köklü değişimler dengeni bozabilir ve kendinizi huzursuz hissetmenize neden olabilir.Aile içerisinde almanız gereken bazı kararlar söz konusu olabilir. Kafamızın uyuşmadığı bir kişi yüzünden anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Orta yolu bulabilmek için sakin kalmaya çalışmalı karşı tarafı da dinlemeye çalışmalısınız.Sevgiliniz veya eşiniz ile birlikte bir işe yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Buna ciddi paralar yatırmadan önce iki kere düşünmeli kendinizi partnerinizin zor duruma sokacak kararlar almamaya özen göstermelisiniz.Eşimiz ya da partnerimiz tatlı bir rekabet yaşayabileceğimiz, içimizden geçenleri söylemekten çekinmeyeceğimiz bir dönemdeyiz. Atışmalar ve gerginlikler söz konusu olsa da yine de romantik duyguların ön plana çıktığını görebiliriz. Her iki tarafın da egolarını dizginlemesinde yarar var.İş ortamında empatik ve şefkatli davranışlarımızla, birlikte çalıştığımız kişilerin takdirini toplayabiliriz. İşte kendimizi huzurlu ve güvende hissedeceğimiz bir dönemdeyiz. Sağlığımız her zamankinden daha iyi olabilir.Balık burç yorumları: Bu hafta karakterinizde bir takım değişimler gerçekleşebilir. İçinize kapanık bir ruh halinden sıyrılarak daha girişken daha heyecanlı bir ruh haline bürünebilirsiniz. Ayrıca kendiniz için alacak olduğunuz güzel kararlar olacaktır.Bir süredir hedeflediğiniz veya arzuladığınız ancak bir türlü cesaret bulamadığımız konular hakkında girişken olacaksınız. Eşiniz veya sevgilinizle aranızda oluşan iletişim giderek güzelleşecek. Çözemediğiniz sorunları teker teker ele alarak çözmeye başlayacaksınız.İş ortamında ve günlük yaşamda da özgüven ve cesaretle hareket edeceğimiz, fikirlerimizi dile getirmekten çekinmeyeceğimiz bir dönemde olacağız.Aşırı iddialı olmadığımız ve egomuzu kontrol altında tuttuğumuz sürece, yaratıcılığımız ile takdir edilmemiz mümkündür. Fazla iş yükü ile sağlığımızı zorlamamaya dikkat etmeliyiz.Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Özellikle aşk ilişkilerinde son derece romantik ve duygusal bir döneme giriyoruz.Mevcut ilişkilerimizde kendimizi güvende ve çok mutlu hissedebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza huzur katacak, merhametli ve sevgi dolusu biri ile tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabiliriz.

İndigo dergisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
0c (5).jpg


3-9 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

3-9 Ağustos Haftasına Genel Bakış

Kurban bayramınız kutlu olsun. 3-9 Ağustos haftasının astrolojik gezegen hareketlerine bakacak olursak 3 Ağustos Pazartesi günü saat 18:58’de Kova burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar görünür olur. Uranüsyen dolunayda ani oluşacak ve meydana gelecek olaylar ve durumlarla farkındalık yaşayacağız. Özgürlük, bağımsızlık, devrimler, isyanlar, uçak ve uzay sanayii, farkındalık ve zincirlerini kırmayı anlatan Uranüs’ün Kova burcunun modern yöneticisi olduğunu da hatırlatalım. ‘’Eskiyi unutup yeniyi inşaa etmek’’ dolunayın mottosu olarak ifade edebiliriz. Eski sistemleri, eski ilişkileri, eski işleri, eski kendimizi yenileştirmek için adım atacağız. Sistemler yıkılıp yerine yenileri gelecek. Dolunay’ın burçlarınıza etkisinden bahsedeceğim. 5 Ağustos Çarşamba günü Venüs Kuzey ay düğümü ile kavuşacak. İkili ilişkilerde kadersel tanışmalar ve birliktelikler gündeme gelecek. 5 Ağustos günü Merkür aslan burcuna geçecek. İletişim, konuşma, yazma, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, seyahat, eğitim, dış ticaret pazarlama, elektrik ve elektronik aletler merkür’ün kontrolündedir. Merkür Aslan burcu transitinin burçlarınıza etkisinden söz edeceğim. 8 Ağustos Cumartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçecek. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, kendimize verdiğimiz öz değer, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs Yengeç transitinin de burçlarınıza etkisinden söz edeceğim.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik gezegen hareketlerinin burcunuz üzerine etkisinden bahsedecek olursak; Kova burcunda gerçekleşecek dolunay sizi arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızdan etkileyecek. Arkadaş gruplarınızda birlikte toplumsal yarar gösteren çalışmalarda bulunacaksınız. Sosyal sorumluluk projelerinizin sonuçlarını alabilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar çalışmalarınızda sorunlar çıkarabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sözleriniz ve fikirlerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para çıkışları yaşayabilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizle ev hayatınız arasında denge kuramadığınızı düşüneceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. İş hayatınızda beklediğiniz fırsatları elde etmekte zorlanacaksınız. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde dengeli ve uyumlu bir akış elde edeceksiniz. Venüs Kuzey ay düğümü ile kavuşacak. İkili ilişkilerde kadersel tanışmalar ve birleşmeler söz konusu olacak. Merkür Aslan burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevginizi sıcak, samimi ve içten bir şekilde göstereceksiniz. Çocuklarınızla birlikte müzik ve spor eşliğinde zamanlar geçirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında risk alan yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü ani para girişleri yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni iş fırsatları ve teklifleri değerlendirmek için harekete geçeceksiniz. Arkanızdan iş çeviren kişileri fark edecek ve affedeceksiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayata geçirmek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Sevdiğiniz kişiyle sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişiminizi sevgi ve saygı çerçevesinde yürüteceksiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanarak analiz ve sentez yapacaksınız. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle insanlara destek olacak ve olumlu yönde etkileyeceksiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik olarak gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden bahsedecek olursak; 3 Ağustos Pazartesi günü Kova burcunda dolunay gerçekleşecek ve sizin iş hayatı ve kariyer alanınızdan etkileyecek. Daha önce yapmış olduğunuz iş başvuruları ve tekliflerin sonuçlandığını görebilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda işten ayrılma, başka şirkete transfer olma ve sektör değişikliği ile yeni bir alana geçebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü dış görünüşünüzle ilgili yaptığınız değişiklik hoşunuza gitmeyebilir. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilirsiniz. Salı günü iletişim alanında yaptığınız çalışmalarla ilgili web sitesi açmak blog yazmak gibi istediğiniz etkiyi yaratamadığınızı düşünebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili harekete geçmek ve işlerinizi geliştirmek isterken salgın hastalık nedeniyle temkinli adımlar atacaksınız. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edecek ve güzellik, bakım, kılık-kıyafet alışverişine çok para harcayacaksınız. Çarşamba günü Venüs Kuzey ay düğüm kavuşumu ikili ilişkilerde kadersel karşılaşmalar, tanışmalar ve ilişkiler getirecek. 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizi sıcak, samimi ve sevecen hale getireceksiniz. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edecek ve sosyal sorumluluk projelerinde görev alacaksınız. Cuma günü yurt dışı işler, yurt dışı seyahatler, yabancılarla ilişkiler, hukuksal konular ve dış ticaret ve pazarlama alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışını elde edemeyebilirsiniz. Cumartesi günü evinizi ve yerleşim yerinizi güzelleştirmek için değişiklikler yapacaksınız. 8 Ağustos Cumartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçecek. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde hassas, kırılgan ve korumacı bir tavır geliştireceksiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Kendinizi öfkeli, sinirli ve tez canlı hissedebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik olarak gezegen hareketlerinin burçlarınıza etkisinden bahsedecek olursak; 3 Ağustos Pazartesi günü Kova burcunda dolunay gerçekleşecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında ani gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizde ilerleme sağlamak için teknolojik konulardan destek alabilir online iletişim yöntemlerini kullanarak işlerinizi yürütebilirsiniz. Söylemek istediklerinizi tam olarak söyleyemeyecek engellerle karşılaşacaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkadaş çevrenizde sözleriniz ve tecrübelerinizle fiziksel ve duygusal yara almış kişilere önderlik ve liderlik edeceksiniz. Arkanızdan dönen işleri ve dedikoduları aniden öğrenebilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında yapmayı düşündüğünüz projelerle ilgili anlaşma ve sözleşmeler engellenebilir, ertelenebilir ya da gecikebilir. Arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir ortak amaç için harekete geçebilirsiniz. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanma ve yönetme konusunda fazla büyük beklentiler içinde olabilirsiniz. Çarşamba günü kişiliğinizi, karakterinizi, yeteneklerinizi, hedeflerinizi anlatmak için kadersel etkiler altındasınız. Tanışmalar, bir araya gelmeler hayatınızı etkileyecek. 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçecek. Sosyal medyada daha aktif olarak yer almak isteyeceksiniz. Kendinizi göstermek ve sahnede olmak hoşunuza gidecek. Perşembe günü alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. Cuma günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Bütçenizde öz kaynaklarınızı arttırmak için değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. 8 Ağustos Cumartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında hassas, kırılgan, pasif ve edilgen tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacak analiz ve sentez yapacaksınız. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Borç alacak dengesini oluştururken öz kaynaklarınızı kullanmak için sistem ve disiplin kurarken zorlandığınızı hissedeceksiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik gezegen hareketlerinin burcunuz üzerindeki etkisine bakalım; 3 Ağustos Pazartesi günü Kova burcunda dolunay gerçekleşecek. Başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileneceksiniz. Ani ödenmemiş borçlarınız ortaya çıkabilir. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken zorlanabilirsiniz. Sözlerinizi istediğiniz gibi muhataplarınıza iletemeyebilirsiniz. Engeller, gecikmeler ve ertelenmeler yaşayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmelerle karşılaşacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında söylemek istediğiniz sözlerinizi engeller nedeniyle söyleyemeyeceksiniz içinizde kalacak. İş hayatınızda kendinizi göstermek ve başarı elde etmek için cesur, atak ve spontane tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. Ortaklık kurma konusunda yaptığınız araştırma sonuçlarına göre elde edeceğiniz gelirin yeterince büyük olmadığını ve yatırıma kalkışmanın karlı bir iş olmadığını düşüneceksiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde platonik duygular yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde kadersel tanışmalar ve karşılaşmalar zamanı. Hayatınızı etkileyecek kişiyle karşılaşabilir ve tanışabilirsiniz. 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçiyor. Kendi kazandığınız para alanında yeni müşteriler ve gelir kaynakları bulmak yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi sergilemek isteyeceksiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde bolluk ve bereket enerjisini yansıtacaksınız. Yurt dışı müşterilerle ilgili tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sanatsal ve ticari projeler üreteceksiniz. Cuma günü sevildiğinizi hissedemediğinizi düşünüp kendiniz de sevginizi gösteremeyeceksiniz. Cumartesi günü yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. 8 Ağustos günü Venüs yengeç burcuna geçecek. Güzelllik, estetik ve bakım konularında istediklerinizi yapabilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacak analiz ve sentez yapacaksınız. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif yansıtabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik gezegen hareketlerinin burcunuz üzerindeki etkisine bakacak olursak; 3 Ağustos Pazartesi günü Kova burcunda dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşecek dolunay sizi derinden etkileyecek. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar farkındalık yaşamanıza neden olabilir. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önce görmediğiniz önünüzde duran gerçekleri farkedeceksiniz. Söylemek istediklerinizi tam olarak söyleyemeyecek ve engelleneceksiniz. Bitmesi gereken ilişkiler ve evlilikler için karar alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü şifa enerjisini olumlu olarak kullanacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar nedeniyle iş yerinizdeki pozisyonunuz sarsılabilir. Salı günü arkanızdan dönen işleri ve dedikodunuzu yapanları öğreneceksiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermek mümkün olacak. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde beklenmedik tavır ve davranışlarla karşılaşacaksınız. Çarşamba günü arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etme kararı verebilirsiniz. Kadersel buluşmalar, tanışmalar ve ilişkilerin etkisi altında olacaksınız. 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür burcunuza geliyor. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatan bir sunum hazırlayarak insanlara sunacaksınız. Perşembe günü iş hayatınızda beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanarak ve yöneterek gelir elde edeceksiniz. Cuma günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakım ve gezdirilmesi varsa ilgilenebilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınızla ilgili kontrolleriniz için hastaneye gidebilirsiniz. 8 Ağustos Cumartesi günü Venüs yengeç burcuna geçecek. Platonik ilişkiler yaşayabilir gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönlerinizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Sağlıklı beslenme, diet ve spor konularında başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik gezegen hareketlerinin burcunuz üzerindeki etkisine bakacak olursak; 3 Ağustos Pazartesi günü Kova burcunda dolunay gerçekleşecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde olaylar açığa çıkacak ve görünür olacak. Ani sağlık sorunlarınız ortaya çıkabilir. İletişimde söylemek istediğiniz sözleri tam istediğiniz gibi söyleyemeyeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü metafizik ve spiritüel konularda çalışmalarda bulunacaksınız. Yurt dışı seyahatlerle ilgili ertelenme, gecikme ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla iletişiminizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve sıkıştırılmış hissedebilirsiniz. Başkasının parasını yönetme ve kullanma konusunda harekete geçerek duruş sergileyeceksiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için büyütme çalışmalarında bulunurken zorlanacaksınız. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Terfi, maaş artışı ve pozisyon farklılığı gibi konularla muhatap olabilirsiniz. İkili ilişkilerde kadersel karşılaşmalar ve etkiler altında olacaksınız. İş hayatınızdan yeni tanışacağınız kişiyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçecek. İletişiminizi daha geriden ortaya çıkmadan yapmak sizin yapınıza ters olsada böyle bir süreci deneyimleyeceksiniz. Perşembe günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında bolluk ve bereket enerjisini yayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde merhametli, affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cuma günü çocuklarınızla ilişkilerinizi geliştirip dönüştürebilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla birlikte hassas kırılgan ve korumacı tavırlar geliştirebilirsiniz. 8 Ağustos Cumartesi günü Arkadaş çevrenizden biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacak analiz ve sentez yapabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçecek ve duruş sergileyeceksiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi risk alabilir ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik gezegen hareketlerinin burcunuza etkisine bakacak olursak; 3 Ağustos Pazartesi günü Kova burcunda dolunay gerçekleşecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanında ani farkındalık yaşayacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizi sorgulayabilirsiniz. Söylemek istediğiniz sözleri engeller ve baskı altında kaldığınız için söyleyemeyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sözleriniz ve tecrübelerinizle şifalanacaksınız. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken beklentileriniz gerçekleşemeyebilir. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde imzalamak istediğiniz sözleşmeler konusunda engellenme ve gecikme yaşayabilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda harekete geçme duruş sergileme ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde ilerleme kaydedeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kadersel tanışmalar ve kadersel ilişkilerle karşılaşacaksınız. 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla birlikte tatile çıkabilir keyifli canlı neşeli aktivitelerde bulunacaksınız. Perşembe günü kredi başvurunuz olumlu cevaplanabilir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli, bağışlayıcı ve empatik tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. Cuma günü eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat bakım vb. Çalışmalarda bulunacaksınız. Cumartesi günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alacaksınız. 8 Ağustos Cumartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçecek. İş hayatınızda ve kariyerinizde kadınlar ve güzellik sektörü ile ilgili konularda çalışma yapabilirsiniz. Aile şirketinizde ya da aile işlerinizle ilgili faaliyetler vaktinizi alabilir. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum yakalayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek isteyeceksiniz. Gayrimenkul alım satım işlerinde zorlanacaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; 3 Ağustos Pazartesi günü Kova burcunda dolunay gerçekleşecek. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanında ani farkındalık yaşayacaksınız. Ev yada gayrimenkul almak istiyorsunuz bu dolunayda sonuçlanabilir. Aile bireylerinize söylemek istediğiniz şeyleri engeller, baskılar ve kısıtlamalar nedeniyle tam olarak söyleyemeyeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken size yardımcı olan kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Salı günü yurt dışı işlerinizle ilgili istediğiniz sistem ve disiplini salgın hastalık nedeniyle kuramayacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken işin istediniz gibi yapılmasını sağlamak için harekete geçeceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafınızı keşfetmek isteyecek ancak bunu gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Çarşamba günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanacak ve yöneteceksiniz. İkili ilişkilerde kadersel tanışmalar ve karşılaşmalar yaşayacaksınız. 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçecek. İş hayatınızda yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi göstermek isteyeceksiniz. Sahnede olmak ve yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalamak aktif bir iş hayatı hedefiniz olacak. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisinden yararlanacaksınız. Cuma günü sosyal medyada aktif olarak yer almak için sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşüm enerjisini yayacaksınız. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde toplumsal statünüzün yüksek olması sizi mutlu edecek. 8 Ağustos Cumartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde yardım etmek için dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanarak analiz ve sentez yapacaksınız. Eğitim alma ve verme konusunda hazırlıklar yaparak eğitim planı oluşturacaksınız. Sağlıklı beslenme, diet ve spor konularında çalışabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik gezegen hareketlerinin burcunuza etkisine bakacak olursak; 3 Ağustos Pazartesi günü kova burcunda dolunay gerçekleşecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde olaylar görünür olacak. Ani medyana gelecek eğitim teklifi ile eğitim verme kararı alabilirsiniz. İletişim konusunda istediklerinizi söyleyemeyeceksiniz. Engeller, baskılar ve sınırlamalarla karşılaşabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde yaralarınızı saracak ve şifalanacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde özgürlük ihtiyacı hissedeceksiniz. Salı günü eşinizin, ailenizin ya da ortağınızın parasını yönetip kullanmak isterken engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi harekete geçecek ve risk alacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde etmek isterken beklentileriniz karşılanmayabilir. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde rahat bir akış elde edeceksiniz. İkili ilişkilerde kadersel tanışmalar ve karşılaşmalar gündeminizde olacak. 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçiyor. Yurt dışı işler ve yüksek öğrenim akademik çalışmalar konusunda online yüksek lisans ve doktoraya başvurabilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık alanında faaliyet gösteren e-ticaret firmasında görev alabilirsiniz. Perşembe günü evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek ve gelirinizi arttırmak için değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Cumartesi günü yurt dışı işlerinizde teknolojiyi kullanacak ve iletişiminizi online olarak gerçekleştireceksiniz. 8 Ağustos Cumartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçecek. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda ailenizden yardım ve destek görebilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacak analiz ve sentez yapacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. Gelirlerinizi arttırmak için yeni yol ve yöntemler geliştireceksiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik olarak gezegen hareketlerinin burcunuz üzerine etkisinden bahsedecek olursak; 3 Ağustos Pazartesi günü Kova burcunda dolunay olacak. Kendi kazandığınız para alanında daha önce gösterdiğiniz çabaların sonucunu alacaksınız. Ani gelişecek olaylar ve durumlar yön değişikliğine gitmenize neden olabilir. Söylemek istediklerinizi baskı, engeller ve kısıtlamalar nedeniyle tam olarak söyleyemeyeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözlerinizle ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani farkındalık yaşayacaksınız. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşmazlık ve problemler gündeme gelebilir. Aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçmek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde beklentileriniz gerçeklerle uyuşmayabilir. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yürütürken beşeri ilişkilerinizde anlayış ve uyum hakim olacak. İkili ilişkilerde kadersel karşılaşmalar ve kadersel etkiler devrede. 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçecek. Kredi almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Perşembe günü spekülatif kazançlar konusunda ani şans elde edebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacaksınız. Cumartesi günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilirsiniz. 8 Ağustos Cumartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde anlayış uyum ve hassas korumacı tavırları benimseyebilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacak analiz ve sentez yapacaksınız. Sağlık kontrollerinizi yaptırmak ve aksatmamak önemli olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif hissedebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden bahsedecek olursak; 3 Ağustos Pazartesi günü burcunuzda gerçekleşecek dolunay sonucunda kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak ve daha önce yapmış olduğunuz başvuruların sonuçlarını alacaksınız. İkili ilişkilerde size mutluluk vermeyen ve sarsıntıya uğramış ilişkilerde karar zamanı. İlişkinizi bitirme kararı verebilirsiniz. İletişimde söylemek istediğiniz sözleri engeller ve baskılar sonucunda tam olarak söyleyemeyeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü fiziksel ve duygusal yaralanmış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylarla yön değişikliğine gidebilirsiniz. Salı günü çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde şikayet ettiğiniz beğenmediğiniz konularda isyan edecek ancak tam olarak isyanınızı dile getiremeyeceksiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarla görüşmek konuşmak ve hasret gidermek hoşunuza gidecek. Yakın çevre gezilerine çıkıp etrafı keşfetmek isterken abartılı beklentilerde bulunacak ve durumdan memnun olmayabilirsiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar geçireceksiniz. İkili ilişkilerde kadersel etkiler altındasınız. 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve evlilik konusunda yeni bir kişi ile tanışıp flört etmeye başlayabilirsiniz. Perşembe günü bilinç altınızı aktif hale getirerek bilinç altı temizliği konusunda eğitim alabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler üretebilir yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Cuma günü çocuklarınızla iletişiminizde sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ortaklık kurmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. 8 Ağustos Cumartesi günü Venüs yengeç burcuna geçecek. Çalışma ortamınızı güzelleştirmek için eşyalar ve objeler satın alabilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanarak analiz ve sentez yapabilirsiniz. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Güzel sözler ifadeler ve sevgi sözcükleri kullanarak insanların yaralarına dokunacak ve şifalanmalarına yardımcı olacaksınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 3-9 Ağustos haftası astrolojik gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden bahsedecek olursak; 3 Ağustos Pazartesi günü Kova burcunda dolunay gerçekleşecek. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan ve kalmaktan dolayı sıkılabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırmakta yarar olacak. Kemikler, kas ve iskelet sistemi sorunları yaşayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelişmeler elde edeceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafınızı keşfedebilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde söylemek istediğiniz sözleri tam olarak söyleyemediğinizi engelleme ve baskı ile karşılaştığınızı düşüneceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında cesaret, duruş, atılganlıkla harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde beklentileriniz olduğundan fazla büyük olabilir. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde sevgi ve saygı bazlı paylaşımlarda bulunacaksınız. İkili ilişkilerde kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşayacaksınız . 5 Ağustos Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçecek. Gündelik işlerinizde sizin için çalışan kişilerle iletişiminizde sıcak samimi ve içten davranacaksınız. Perşembe günü sosyal medya iletişiminizde ani sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Merhametli bağışlayıcı ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güzel zamanlar geçireceksiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. 8 Ağustos Cumartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçecek. Çocuklarınızla iletişiminizde hassas, kırılgan ve korumacı davranabilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında cesaret, atılgan ve mücadele etmek yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz.By Tülin Aydoğan
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
10-16 Ağustos Haftalık Burç Yorumları
Hafta ortasından itibaren Mars ve Plüton arasında esen savaş rüzgarları, gergin bir haftayı işaret etse de yaşanması muhtemel sürprizleriyle bizleri renkli bir haftaya sürüklüyor.

EDİTÖR: Tuğba Özer

0c (7).jpg


Koç (21 Mart-20 Nisan)


Burcunuzda ilerleyen Mars, sizi sinir ve ateş topuna çevirebilir. Eteğinizdeki taşları dökme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Sadece ilişki ve ortaklık cephesinde değil iş ve kariyer konuları da riskli bölgelerde olacak. Bu nedenle soğukkanlılığınızı korumalı, cesur tavırlarınızın size zarardan çok yarar vermesini sağlamalısınız.​

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)


Bu hafta kontrolünüz dışında gelişen tüm olaylar sizi epey yorabilir, ruhsal anlamda da gerginlik, huzursuzluk, depresyon gibi durumlar oluşabilir. Hafta boyunca her şeyi kontrol etmeye çalışmaktan çok yorgun düşebilir, sinirleriniz yıpranabilir. Bu enerjinizi mesleki anlamda daha iyi ve daha güçlü olmak için kullanmanızı tavsiye ederim.​

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)


Hem ikili ilişkilerinizde hem de sosyal hayatınızda gergin bir hafta geçirmeniz söz konusu. Para evinizde yaşanan gerginlikler nedeniyle ani öfke patlamaları yüzünden sıkıntılar yaşayabilir, yaşanması muhtemel olaylarda kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Duygu durum değişikliğinizi insanlara fazla yansıtmamalısınız.​

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)


Cuma günü burcunuza geçen Venüs’ün etkisiyle, özellikle ikili ilişkilerinizde, sevecen, koruyup, kollayan bir ruh haline bürünmek isteseniz de partnerinizden aynı karşılığı alamayabilirsiniz. Bu da sizi hayal kırıklığına ve depresif bir ruha itebilir. Bu duruma asla izin vermemeli, yaptığınız iyiliklerin ve sunduğunuz sevginin evrendeki olumlu yansımalarına odaklanmalısınız.​

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)


Hafta başından itibaren fikirlerinizi dile getirirken çevrenizdekilerin üzerinde baskı kurmamaya özen göstermelisiniz. Gurur ve kibir bu dönemde size fazlasıyla zarar verecektir. Hukuki meseleler, akademik konularda koşullar umduğunuz gibi ilerlemeyebilir. Sabırlı olmalı, son karara saygı duymalısınız. Perşembe günü Ay’ın İkizler burcuna geçişiyle arkadaş gruplarınızla ortak etkinliklere katılabilir, keyifli sohbetlerle üzerinizdeki stresi atabilirsiniz.​

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)


Hesapta olmayan çok ani bir ödeme ile finans dengeniz bozulabilir de ya da para kaynaklarınızın biri sekteye uğrayabilir. Hafta ortası itibari ile Güneş ve Mars’ın olumlu etkileşimi hakim olacak. Dostlarınızdan destek alabilir, dostlarınızla beraber seyahat planları söz konusu olabilir. Bu hafta sizleri daha sosyal bir hayat beklemekte. Organizasyonlar yapabilir, birçok arkadaş grubunuzu bir araya getirebilirsiniz.​

Terazi (23 Eylül-23 Ekim)


Pazartesi günü Merkür’ün Aslan burcundaki dışa dönük enerjisi Boğa’daki Uranüs ile çarpışarak, topluluklar arasından sıyrılarak hayatınıza hızla giren yeni bir ilişkiye neden olabilir. Uzun soluklu bir ilişkiye adım atmadan önce iyice düşünmeli karşınızdaki insanın sizinle olan uyumunu anlamak için kendinize zaman tanımalısınız. Bu hafta gizli düşmanlarınızla yüz yüze gelmek, tartışmak durumunda kalabilirsiniz.​

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)


Sizler için ciddi ve kalıcı değişimlerin yaşanacağı bir haftaya adım atıyorsunuz. Hayatınızdaki her şeyi kontrol altında tutmak için verdiğiniz mücadele bu hafta geri tepebilir. İşler beklediğiniz gibi gitmeyebilir, değişen dengeler canınızın sıkılmasına neden olabilir. Belki de mevcut konfor alanınızla vedalaşıp, yeninin sunduğu heyecana cesaretle atılmalısınız.​

Yay (23 Kasım-21 Aralık)


Hafta başından itibaren cesur yüreğinizi ortaya koyacağınız ateşli ve hareketli günlere adım atıyorsunuz. Pazartesi günü iletişim gezegeni Aslan burcundaki Merkür ile Boğa burcundaki Uranüs’ün ani ve zorlu etkileşimi, gündelik hayatınıza sürprizler taşıyacaktır. Bu hafta için ilişkilerinizde bazı değişiklikler yapma fırsatınız olabilir. Bekarsanız, bu günlerde çekiciliğinizi ön planda olabilir. Ya da gerçek bir sevgiyi sorguluyor olabilirsiniz. Bu düşüncelerle zaman kaybetmeyin.​

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)


Mars ve Plüton arasındaki gerginlik, iş ve kariyer konusunda değişimlere açık olmanız gerektiği konusunda vurgular yapıyor. Mevcut şartlarınızın iyileşmesi ve sizi cezbedecek bir iş teklifi almanız an meselesi. Ev, yuva, aile, yerleşimle ilgili konular, tapu, arsa, toprak, gayrimenkulle ilgili işlerde beklenmedik ani sürpriz gelişen olaylar söz konusu olabilir.​

Kova (21 Ocak-18 Şubat)


Bu hafta yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşlerinizle olan ilişkilerde dikkatli olmalı, incir çekirdeğini doldurmayacak konuları gereksiz yere büyütmemelisiniz. Bilmediğiniz, farkında olmadığınız gizli dedikodular, konuşmalar, bilgiler ortaya çıkabilir ve bu sizin sinirlerinizi oldukça bozabilir. Hafta boyunca uyku düzeninize ve ruh sağlığınıza dikkat etmek sizin yararınıza olacaktır.​

Balık (19 Şubat-20 Mart)


Hafta boyunca devam edecek olan Mars ve Plüton arasındaki kavga, sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinizde köklü değişimleri işaret ediyor. Bunun yanı sıra yaşamınızda finansla ilgili bir kriz, problem söz konusu ise de bunun için bir dostunuzdan da destek alarak çözebilirsiniz. Kesenizi zorlayacak girişimlerden de uzak durmanızda yarar var. Hafta ortası itibari ile Güneş ve Mars’ın olumlu etkileşimi devreye girecek.​
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
ll.jpg

Koç Burcu:

Maddi konular ve parasal işlerinizi güvene alma isteğiniz yüksek bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Maddi konularda kafanıza göre davranma isteğinizi akşam saatlerinde kontrol edin. Keyif yapmak ve kariyer sorumluluklarınız arasında gidip gelmek sizi strese sokabilir. Aynı zamanda hem dünyevi konularla, hem de ruhani olaylar arasında kalabilirsiniz. Perşembe günü kontrolsüzlükten uzak durun. Cesaretiniz ve düşünmeden hareket etme isteğiniz, toplum önünde, ailevi meselelerde veya iş alanlarınızda kavgalara ve sürtüşmelere neden olabilir. Bu dönem kendinizden ziyade bütünü düşünmeli, herkesin hayrına hareket etmelisiniz. Kavgalardan uzak durun, sıkıntıları kendi üzerinize çekebilirsiniz.

Boğa Burcu:

Sizin için önemli haftalardan bir tanesi başlıyor. Bu hafta kendi isteklerinize odaklanacaksınız. Hafta başında akşam saatlerinde hızlı, farklı ve ani duygusal kararlar almaya yatkın olacaksınız. Aile ortamlarınızda iletişiminiz rahat akmayabilir, sıkılganlıklarınız ve farklı davranışlarınızla ailenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Bu hafta ailevi meseleler, ev konularınız ve gelecek planlarınızı devreye sokmak arasında bocalamalarınız olabilir. Sosyal çevre ilişkilerinizde de stresler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü tanımadığınız ortamlarda fikirsel ve fiziksel çekişmelere, kavgalara dikkat edin. Başkalarına yardım etmek isterken kendinizi olmadık durumlar içine sokabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Bu hafta geri plandan işlerinizi yürüteceksiniz. Dış ortamlardan alacağınız haberler sizi şaşırtabilir. Yakın çevrenizle iletişim halinde olacağınız insanlara karşı sabırsız ve sıkılgan olabilirsiniz. Diğer taraftan kafanız her zamankinden farklı çalışabilir. Öğrenmek istediğiniz bir sürü alan var ve bu aralar kısa bir tatili hakettiğinizi düşünüyorsunuz, maddi yönden sizi bağlayan konular ve iş yükümlülükleriniz buna izin vermeyebilir, üzerinizde stres ve baskı hissedeceğiniz bir hafta olacak. Perşembe günü gireceğiniz ortamlarda, sosyal ilişkilerinizde dikkatli olun. Gerginlikleriniz arkadaşlarınız ve çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde olmadık çekişmeleri ve kavgaları üzerinize çekebilir.


Yengeç Burcu:

Bu hafta çevrenizle beraber yapacağınız programlara kendinizi verebilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda sıkılganlıklarınız etrafınızdaki insanları şaşırtabilir. Maddi konularda konuşmalarınız olacaksa bu hafta gergin etkilere karşı dikkatli olun. Olayların farklı yönleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Maddi konular ve özel ilişkileriniz arasında git gelleriniz yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanın hayatındaki önemli bir olayla uğraşabilirsiniz. Perşembe günü toplum içinde veya kalabalık ortamlarda kavga veya sürtüşmelere çekilebilirsiniz. Hem özel hayatınızda, hem aile ilişkilerinizde, hem de iş alanlarınızda sadece kendinizi düşünerek hareket etmeyin. Gücünüzü bütünün hayrına kullanmaya çalışın.

Aslan Burcu:

Bu hafta oldukça hareketli ve hızlı etkilerle başlayabilir. İş alanlarınızda kafanıza buyruk olabilir, duygu değişkenliklerinizi etrafınızdaki insanlara yansıtabilirsiniz. Bu aralar konuşmalarınız ve fikirleriniz bir hayli ilgi çekici. Farklı ve sıra dışı konuşmalarınız en çok annenizle konuşmalarınızda veya iş alanlarınızdaki iletişimde sizi zorlayabilir. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeye çalışın. Tahammülsüzlüklerden uzak durun. Perşembe günü seyahat halindeyseniz, tanımadığınız ortamlardaysanız gerginlikleri üzerinize çekmeyin. Bu dönem en çok kendi kişisel istekleriniz ve iş alanlarınızdaki sorumluluklarınız sizi yorabilir.

Başak Burcu:

Bu hafta kafanızdaki planları hayatınıza geçirmek için uğraşabilirsiniz. Bir seyahat veya tatil fikri sizi çok heyecanlandırabilir veya tatile ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. İçinizde tuttuklarınız olur olmadık yerlerde ortaya çıkabilir. Anlık tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Kendi köşenize çekilmek kendinize daha fazla vakit ayırmak istediğiniz bu dönem özel hayatınızın sorumluluklarıyla uğraşmak sizi yorabilir. Sevdiğiniz insanın işi veya sağlığıyla ilgili konular önem kazanacak. Perşembe günü ve civarında kavga ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaşadıklarınızı konuşmak, sosyalleşmek zorlandığınız alanları aşmanıza yardımcı olabilir.

Terazi Burcu:

Halledilmesi gereken parasal konular bu hafta başında vaktinizi alabilir. Banka işlemleri, alacak verecek konularına odaklanabilirsiniz. Etrafınızda oluşan olaylar duygusal anlamda sizi derinden etkileyecek. Bu hafta arkadaşlarınızla ve çevrenizdeki insanlarla konuşurken onlara farklı yönlerinizi gösterebilirsiniz. Fikirleriniz hızlı akarken maddi konularda ani harcamalardan sakınmaya çalışmalısınız. Perşembe günü özel ilişkilerinizde şartları fazla zorlamayın. Sevdiğiniz insanla tartışmalara, kavgalara açık birgün olabilir. Ya da onun hayatında iş alanlarında bazı zorlanmaları duyabilirsiniz. Aile sorumluluklarınız, evinizle ilgili yapmanız gerekenler, sosyal ortamlarda rahat hareket etmenize engel oluyor. Dengenizi korumaya çalışın.

Akrep Burcu:

Özel hayatınıza, sevdiğiniz insana daha fazla enerjinizi vereceksiniz. Onun duygusal konulara farklı yaklaşımı bu Pazartesi ani ve sürpriz kararlar almanıza ve buna göre programlar yapmanıza neden olabilir. Göz önünde olduğunuz ortamlarda, kalabalık yerlerde tahammülsüzlüğe dikkat edin. Hem profesyonel, hem de özel hayatınızda herkesin sizin söylediklerinizi takip etmesini isteyebilirsiniz. Perşembe günü iş alanlarınızda kavga ve gürültüden uzak durun. Bu dönem enerjinizi daha faydalı sizin dışınızda gelişen olaylara aktarmalısınız. Güzel haberler uzak çevreden gelecek. Kariyerinizi parlatmalı, gereksiz işlerinizi aza indirgemelisiniz. Yoksa stresli bir hafta olabilir.

Yay Burcu:

Bu hafta gündelik işlerinize ve sağlığınıza odaklı olacaksınız. Gündelik hayatınızda programlarınız akşama doğru sürpriz gelişmelerle bölünebilir. Uzak yerlerdeki insanlardan alacağınız iş haberleri varsa sıkılgan ve tahammülsüz yapınızı kontrol edin. Düşündüklerinizi uygularken diğer insanları kaale almayacaksınız. Perşembe günü risk içeren işleriniz varsa dikkatli olmalısınız. Sevdiğiniz insanla parasal konular ortamı gerginleştirebilir. Maddi konularda kavga ve gürültüden kaçınmanız gerekecek. Yapmak istediğiniz bir sürü şey var ve tüm bunlar zaman zaman parasal konulara bağlanıyor. Hesaplı adımlar atmak üzerinizde stres yaratsa bil, geleceğinizi düşünerek atacağınız adımlar uzun vadede işinize yarayacak.


Oğlak Burcu:

Keyfe ve kendiniz için yapacaklarınıza önem vereceğiniz bir hafta başlıyor. Sıra dışı davranmak ve duygusal durumunuza göre hareket etmek isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda maddi konularda sinirli ve gergin konuşmalar geçebilir. Sizin planlarınız olabilir ama bu planları karşı tarafa doğru aktarmaya çalışın. Ev ve aile ortamlarınızda şiddetli sürtüşmelere ve kavgalara Perşembe günü açık olabilirsiniz. Gerginlikleri inatçılığınızla köpürtmeyin. Konuşarak her tür sorunu aşmanız mümkün. Bu dönem paranızı verimli kullanmaya çalışın. Tahsil etmeniz veya almanız gereken paralar varsa bu hafta bu işlerinizi halledeceksiniz.

Kova Burcu:

Ev ve aile alanlarınızda hızlı enerjiler söz konusu. Evinizde sürekli bir hareketlilik, fikir değişikliği veya sıkılgan etkiler devrede olabilir. Eşiniz veya partnerinizden görmek istediğiniz destekler var ama fikirsel olarak bazı konularda uzlaşmak kolay olmayabilir. Aile ortamınızdaki değişimler, süregelen ilişkilerinizi zorlayabilir. Perşembe günü iş alanlarınızda, girişimlerinizde gereksiz risklerden kaçının. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ufak bir tartışma büyük olaylara dönüşebilir. Unutmayın bu dönem sadece kendinizi düşünmemeli, başka insanların girişimlerini de önemsemelisiniz. Partnerinizin iş ve sağlık konuları üzerinizde stres yaratabilir. İşbirlikleriniz haftasonuna doğru hızlı ilerleyecek.

Balık Burcu:

İletişiminiz, telefon trafiğiniz bu hafta hızlı akacak. Yakın çevrenizle beraber yaptığınız planlar varsa akşam saatlerinde bu planlarda sürpriz gelişmeler olabilir. Duyacaklarınız konusunda hayrete düşebilirsiniz. Beraber iş yaptığınız insanlara karşı tahammülsüzlüklere ve sabırsız enerjilere dikkat edin. Perşembe günü sosyal hayatınızdaki girişimleriniz sizi sinirli ve gergin kılabilir. Bir işten parasal beklentiniz yüksek olacak ama bu dönemde herkesin kar sağlayacağı işlere yönelmeli sadece kendinizi düşünmemelisiniz. Değişik iş ve fırsatlar karşınıza gelecek ama fikirlerinizde biraz esnek olmaya çalışmalısınız. Beraber çalıştığınız insanların sağlık sorunları üzerinizde stres yaratabilir.

HANDE KAZANOVA
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
17.845
1.369
Karmaşa ve Gizem: 10-16 Ağustos Haftalık Burç Yorumları
Çatışmaların, yanlış anlaşılmaların ve karmaşanın yaşanabileceği bir haftaya giriş yapıyoruz. Bol bol mücadele edeceğimiz günler bizi bekliyor...kkk.jpg


1. Koç


Koç burçları bu dönemde haksızlığa uğramış ya da kendilerine haksızlık edildiğini hissediyor olabilir. Ancak ne kadar süre kenarda durup sessizce bekleyeceklerine kendileri karar veriyorlar. Özellikle 13 Ağustos’ta iş yaşamlarında otorite olan biriyle çatışabilir, anlaşmazlığa düşebilirler. Bazı görüşmeler sırasında ortam gerilebilir, karşılarındaki kişinin onları manipüle ettiğini düşünebilirler. Ancak bu noktada eğer gerçekten manipüle edildiklerini ya da haksızlığa uğradıklarını düşünüyorlarsa bunu sesli bir şekilde dile getirmeliler. Eğer böyle düşünmelerine sebep olan kişi iş hayatlarından değil de özel hayatlarından biriyse çekip gitmekte tereddüt edebilir, daha farklı bir üslupla rahatsız oldukları şeyi anlatmaya çalışabilirler.

Hafta sonu Uranüs gerilemesinin de etkisiyle özellikle para konularında hiç beklemedikleri dalgalanmalar yaşayabilirler. Paralarının kontrolünü kaybettiklerini ya da bütçelerini aştıklarını görebilirler. Bu durumun olumlu yanı ise oturup mali durumlarını gözden geçirerek nerede hata yaptıklarını bulmaya çalışmaları olacaktır. Özellikle gelecek kavramıyla ilgili endişeleri olan Koç burçları yarın yokmuşçasına yaptıkları harcamalara bir son verip içinde bulundukları durumdan bir çıkış yolu aramalılar.

2. Boğa


Boğa burçları için bu haftanın şanslı günü perşembe! Her ne kadar %50 şansız olma ihtimalleri olsa da uzun zamandır hayalini kurdukları ya da planladıkları bir şeyi denemek, ortaya çıkarmak için mükemmel bir zaman. Özellikle tüm araştırmaları yapıp istedikleri şeyden emin olan Boğa burçlarının şanslı olacağını ve hayallerinin peşinden gitmeleri gerektiğini söyleyebiliriz. Ancak bunu yaparken onları acele edip onları güvende tutacak adımları atlamamaya, her şeyi doğru yaptıklarına emim olmaya özen göstermeliler. Bu süreçte mülakata girecek ya da önemli görüşmeler gerçekleştirecek Boğa burçları ise dürüstlüğü ön planda tutmalı ve karşılarındaki kişiye karşı açık sözlü olmalılar. Fazla mesai yapan ya da hayallerindeki şey için çok yorulan Boğa burçları emeklerinin karşılığını alacakları günü hayal ederek pes etmemeliler.

Hafta sonu ise Uranüs gerilemesinin başlamasıyla hayatlarındaki riskli konular daha fazla gündeme gelebilir, riskli konuların yarattığı baskıyı fazlasıyla hissedebilirler. Ancak Uranüs gerilemesiyle Boğa burçlarının önünde olumsuz etkiler olmadığını, hayatlarında meydana gelen hiç beklemedikleri gelişmelerin olumlu etkiler getireceğini söyleyebiliriz. Özellikle hafta sonu tüm bir yılı gözden geçirerek yaşadıkları zorlukları düşünebilir, geçmişte onlara heyecan veren fikirleri tekrar masaya yatırabilirler. Yaratıcı ve hayalperest olacakları günler.

3. İkizler


İkizler burçlarının ne kadar kararsız olabildiklerini hepimiz biliyoruz. Ancak bu hafta normalden çok daha fazla kararsızlık yaşayabilirler. Özellikle ilişkiler konusunda ikilemde kalabilir, duygularını kontrol etmekte zorlanabilirler. Eğer hayatlarında platonik olarak ilgi duydukları biri varsa bu dönemde yeniden gündeme gelebilir, iki kişiden birinin hayatında bir başkasının olması İkizler burçlarını derin düşüncelere itebilir. İkizler burçları bu karmaşık durumla başedebileceklerini düşünseler de bu dönemde duyguların fazlasıyla karmaşık olması işleri daha zor hale getirebilir. Kıskançlık, kızgınlık veya sahiplenme gibi alışılmadık duygular bir çığ gibi çoğalabilir.

Hafta sonu Uranüs’ün gerilemeye başlamasıyla birlikte rüyalar, dürtüler ve sezgiler ön plana çıkabilir. Olaylara farklı açılardan bakıp farklı mesajlar alabilirler. İkizler burçları bu süreçte içlerine dönebilir, terapiye ya da meditasyona başlayabilirler. Daha ruhani taraflarına yönelerek onları saran zincirlerden ve eski alışkanlıklardan kurtulmaya başlayabilirler.

4. Yengeç


Yengeç burçları için kişisel yaşamlarıyla profesyonel yaşamları arasında sıkışıp kaldıkları ve çeşitli kararsızlıklar yaşadıkları bir hafta olabilir. Özellikle perşembe günü sorunlar ve kararsızlıklar yoğunlaşabilir. Uzlaşmak zor hale gelebilir, ne yaparlarsa yapsınlar anlaşılamadıklarını hissedebilirler. Herkesin üzerinde genel bir tatminsizlik olacağı için bu tür durumlarda eski yöntemleri kullanmak işe yaramayabilir. Ayrıca herhangi bir karar vermeden ya da bir konuşma yapmadan önce olaya başka açılardan da bakıp büyük resmi görmeye çalışmalılar. Diğer yandan herkesi aynı anda mutlu etmelerinin de mümkün olmadığını kabul etmeliler. Bu noktada önceliklerini belirleyerek ilerleyebilirler.

Özellikle hafta sonu arkadaşlıklar gündeme gelebilir. Arkadaşlarını ve arkadaşlıklarını gözden geçiren Yengeç burçları bu dönemde büyük değişimler yaşayabilirler. Her ne kadar iç karatıcı durumlar olsa da aslında bu durumlar geçtiğinde rahatladıklarını hissedebilirler. Teknolojik aletlerle ilgili çeşitli güncellemeler yapmaları gerekebilir, bu konuda zorlanıp etraflarındaki kişilerden destek alabilirler.

5. Aslan


Aslan burçları özellikle perşembe günü bazı kişilerle adeta karşı karşıya gelebilirler. Aslan burçları bu dönemde büyük adımlar atarak çok daha ileriye gitmek isteseler de maalesef onları durduran engellerle karşılaşabilirler. Bazı insanların onların çabasından ve cömertliğinden faydalandığını fark edebilirler. Bu nedenle normal şartlarda büyük bir istekle yaptıkları fedakarlıklar üzerine düşünüp bazı durumlarda geri çekilmek isteyebilirler. Özellikle iş hayatlarında haklarını alamamak ve karşılığında mazeretler uydurulduğunu görmek sinirlenmelerine neden olabilir. Kişisel hayatlarında ise özellikle evle ilgili konularda üzerlerine fazla sorumluluk yüklenebilir, yorgun hissedebilirler. İlişkilerini sorgulayabilir, hayatlarındaki özel kişinin onları neden sevdiğini anlamaya çalışabilirler. Hayatlarındaki özel kişinin Aslan burçlarını yalnızca yaptıkları fedakarlıklar ve özverili davranışlar için sevdiğini düşünebilirler.

Hafta sonu gelecek planları gündeme gelebilir. Bu konuda daha esnek olup daha değiştirilebilir planlar yapmaları gerektiğini fark edebilirler. Uranüs gerilemesiyle birlikte uzun vadeli planlarda talihleri açık olabilir, işler olumsuzdan olumluya dönebilir. Bu süreçte acele etmemeli, önlerindeki fırsatları tüm detaylarıyla değerlendirmeli ve değişime açık olmalılar. Bu dönemin hayatlarındaki insanları ve planları düzene sokmak ve yeniden değerlendirmek için bulunmaz bir fırsat olduğunu unutmamalılar.

6. Başak


Başak burçları için romantizmin doruklardı olduğu bir hafta olabilir. Özellikle perşembe günü tutku artabilir. İlişkisi olan Başak burçları ilişkilerini canlandırabilir, ilişkilerine yeni heyecanlar katabilir. Yalnız Başak burçları ise bu süreçte duygularını gizlemekten vazgeçmeliler. Söylemek istedikleri her şeyi o an söylemeliler. Gizemli halleri hoşlandıkları kişiyi kendilerinden uzaklaştırabilir. Diğer yandan güçlü tutkular ve arzular kıskançlık, öfke ve aşırı sahiplenme gibi duyguları da tetikleyebilir. Bu konularda kendilerini kontrol etmeyi öğrenmeliler. Eğer kendilerine güvenmiyorlarsa onları sinirlendirebilecek durumlardan uzak durmaya çalışmalılar. Tüm bu duyguların geçmişte gömdükleri bazı hisleri de ortaya çıkarabileceğini unutmamalılar.

Hafta sonundan itibaren hayatlarında ani bir duraklama evresine giriş yapabilirler. Uzun zamandır erteledikleri ancak vakit bulamadıkları planlar gündeme gelebilir. Hayatlarında ilerlemeyen ve aksaklık yaratan konuları gözden çıkarıp bazı şeylerden vazgeçmenin doğru olacağına karar verebilirler. Uranüs gerilemesi Başak burçlarına büyüme ve gelişme getirecek ancak yalnızca yeteri kadar çabalarlarsa…

7. Terazi


Terazi burçları için bu hafta zorlu olabilir çünkü her zaman için sahip oldukları o mükemmel iletişim ve diplomasi yetenekleri bu hafta etkisini azaltabilir. Kendi işlerine ve yaşamlarına odaklanan Terazi burçları bu süreçte başkalarının problemlerinin içine çekildiklerini hissedebilir ve bununla baş etmekte zorlanabilirler. Her ne kadar normalde başkalarının yaşadıkları sinir krizleri sırasında sakinliklerini korumayı başarsalar da bu defa sakin kalmakta zorlanabilirler. Hayatlarındaki denge ve huzuru yeniden sağlamak için bazı konularda aşırıya kaçabilirler. Bu süreçte yapabilecekleri en iyi şey tüm bunların biteceğine odaklanmak olacaktır. Saman alevi gibi sönecek olan bu fırtınalı günlerden sonra özürleri kabul etmeye hazır olmalılar. Eğer hata yapan kendileriyse şapkalarını önüne alıp nerede yanlış yaptıklarını düşünmeliler.

Hafta sonu ise romantizm ve erotizm gündemde olabilir. Romantik konularda radikal değişimler yaşayabilirler. Oldukça samimi bir ilişkide tam olarak neye ihtiyaçları olduğunu düşünmek için zaman ayırabilirler. Bu düşünme sürecinde varoluşsal sorularla konu karmaşıklaşabilir. Ciddi bir ilişkisi olan Terazi burçları ise hayatlarındaki özel kişiyle halının altına süpürdükleri bazı sorunları konuşmaya hazırlanabilirler.

8. Akrep


Akrep burçları bu hafta kendilerini çok daha öfkeli ve stresli hissedebilirler. Özellikle bu hisleri kontrol etmekte fazlasıyla zorlanabilirler. Ancak öfkeleri dindiğinde etraflarındaki insaları kırdıklarını fark edeceklerdir. Bu tür bir durumun hiç yaşanmaması için öfkelerini başka bir alana kanalize etmeyi ve sinir anlarında kontrollerini sağlamayı denemeliler. Birinin yaptığı şeyden gerçekten rahatsız olan Akrep burçları ise düşünceleri bastırmak yerine karşılarındaki kişiyle açık açık konuşarak kendilerini doğru ifade etmeye çalışmalılar.

Özellikle hafta sonu ilişkilerde çok daha samimi hale gelebilirler. Ancak bu samimiyet bazı ilişkilerdeki çatlaklarında ortaya çıkmasına neden olabilir. Ciddi bir ilişkisi olan Akrep burçları birlikte oldukları kişiden kafa karıştıran mesajlar alabilirler. Duyguların fazla yoğunlaşmasıyla bir anda ortadan kaybolmak ve bir süreliğine kabuklarına çekilmek isteyebilirler. Bu süreçte bol bol derinlemesine düşünme şansları olacağını söyleyebiliriz.

9. Yay


Yay burçları bir süredir hayal ettikleri ya da planladıkları şeylerle ilgili adeta yüksekten uçuyorlar. Ancak inişlerinin çok sert olmaması için dikkatli olmalılar. Her ne kadar hayallerini ya da planlarını bir sonraki seviyeye taşımaya hevesli olsalar da bazı şeyler kontrolleri dışında gelişebilir. Ellerinde olmayan bu kısıtlamalar mutluluklarına gölge düşürse de bir süre sonra istedikleri her şeyi başarabilme gücüne sahip olduklarını hatırlayacaklardır. Diğer yandan bu sınırlayıcı etkiler aşk ve romantizm konularında da etkili olabilir. Özellikle birini etkilemek için kendilerinden ödün veren ya da başka biri gibi görünen Yay burçları bunun kendileri için felaket olduğunu çok geçmeden göreceklerdir. Bu dönemde bazı konularda kendilerini zorlamayı bırakıp doğal akışta neler olacağına bakmalılar.

Hafta sonu beslenme alışkanlıkları, spor ve sağlık konuları gündeme gelebilir. Bu konularda rutinlerini daha verimli hale getirmek isteyebilirler. Diğer yandan kendi ihtiyaçlarını hayatlarındaki diğer etmenlerden önde tutmanın bencillik olmadığını bilmeliler. Bu kaygılarından kurtulurlarsa hayatlarındaki iyileştirmeleri yapmak için gerekli cesur adımları da atabilirler.

10. Oğlak


Oğlak burçları uzun zamandır kendilerini huzurlu ve ait hissedecekleri bir evin hayalini kuruyorlar. Şu an için doğru yerde olup olmadıklarını ise bilemiyor olabilirler. Bu düşünceler yukarı çıkarken özellikle perşembe günü onlara uymayan ya da onları rahatsız eden şeyleri görmezden gelmete zorlanabilirler. Özellikle beraber yaşadıkları insanların alışkanlıkları ya da yaptıkları gürültüler bile çekilmez olabilir bu süreçte. ancak sinirlenmenin herhangi bir konuda bir değişim yaratmayacağını bilmeliler. Bu nedenle herhangi bir öfke patlaması yaşamadan önce onları rahatsız eden şeyleri açıkça ve sakince dile getirmeyi denemeliler.

Hafta sonu ise Oğlak burçları için tutku ve şöhret bölgesi etkin olacak. Bu dönemde sanata, müziğe ve el işlerine merak salabilirler. Yalnız Oğlak burçları heyecan verici romantik ilişkilere başlayabilirler. Bu süreçte macera arayabilir, yeniliklere açık olabilirler.

11. Kova


Kova burçları bu hafta çok sık pot kırabilirler. Sohbet sırasında söyledikleri şeyleri kontrol edemeyip, yanlış anlaşılmalara sebep olabilirler. Bu etki olumlu da olabilir ve bir anda karşılarındaki insanlara abartılı iltifatlar ettiklerini fark edebilirler. Diğer yandan içlerindeki duygular karmaşıklaşabilir ve artık ne hissettiklerini bilemiyor hale gelebilirler. Bu noktada bir seçim yapmaları gerekir. Kırgınlık, kıskançlık ve reddedilmişlik gibi duyguları daha fazla dibe gömmeye çalışmalarının yanı sıra bu hisleri tam olarak kime ve neye karşı hissettiklerini de sorgulamaları gerekebilir. Bastırılan duyguları patlamadan önce gözden geçirmek yapmaları gereken en önemli şey olacaktır.

Hafta sonu özellikle ev hayatlarıyla ilgili çok başka düşünmeye ve hissetmeye başlayabilirler. Aile, ev arkadaşı ya da eşlerle ilgili bazı değişimler söz konusu olabilir. Bu değişimlerle istedikleri bazı kriterlere kavuşabilirler ancak her şeyin planladıkları gibi gitmeyeceğini şimdiden kabul etmeliler. Bu değişimlerle birlikte aslında ihtiyaç duydukları molayı da elde edebilirler.

12. Balık


Bu hafta Balık Burçları için odak noktası hayatlarındaki insanlar olacaktır. Özellikle perşembe günü çevrelerindeki insanları değerlendirebilir, bazı insanları hayatlarından çıkarmaya karar verebilirler. Hayatlarından çıkarmasalar bile hayatlarındaki insanlar hakkında önemli kararlar vereceklerini söyleyebiliriz. Diğer yandan yine perşembe günü uzun zamandır planladıkları ya da akıllarının bir köşesinde yer edinen bir şeyi hayata geçirebilirler. İlişkiler konusunda kafaları karışsa da üzerine düşünmeyi bırakıp doğal akışa bırakmalılar kendilerini. Böylece bazı ilişkiler kendiliğinden yok olurken bazılarının çok daha güçlü hale geleceğini fark edeceklerdir.

Hafta sonu hayatlarındaki platonik kişilerle nasıl etkileşim kurdukalarını düşünebilir ve davranışlarını gözden geçirebilirler. Kardeşler, komşular veya tanıdıklarla iletişim gerilebilir, orada bazı kopukluklar olabilir. Bu insanlar karşısında kendilerini çok zayıf hissedebilirler. Bu dönemde önceliklerini gözden geçirip ilgilerini onlar için değerli olan insanlara yöneltmeleri faydalı olacaktır.
Gözde Solak