10 GÜNDE 12 KİLO VERDİM

Sabah kalktığımda yeşil çay ama bu 500 ml lik olacak. Yarım saat sonra salatalık, domates, biber çiğ ve tuzsuz. Bunu yedikten sonra da yarım litre su içiyoruz.
Öğlen yemeği yemeden yarım saat önce yine yarım litre su içiyoruz. Öğlen çorba kaşığı ile ölçülecek şekilde 6 kaşık sebze yemeği, yanında sade soda , 3 kaşık yoğurt. Yemek sonrası yine bol su içiyoruz.
Akşam sadece yoğurt veya ayran.. Ekstra olarak salatalık yiyebilirsiniz çiğ.
Ekstra sorunuz varsa açıklayabilirim

Yani şöyle her ne
Tamam beklioruz insallah veririm ve sana cokda dua edrrim
Nw yiyecek olursan ol, öncesinde ve sonrasında su içiliyor. Çok acıktığında çiğ sebze yiyebiliyorsun. Diyette kesinlikle karbonhidrat yok, meyve yok ve kırmızı et yok.. Diğer abur cubur tatlı şekerlemeler vs zaten yok

Yani şöyle her ne

Nw yiyecek olursan ol, öncesinde ve sonrasında su içiliyor. Çok acıktığında çiğ sebze yiyebiliyorsun. Diyette kesinlikle karbonhidrat yok, meyve yok ve kırmızı et yok.. Diğer abur cubur tatlı şekerlemeler vs zaten yok
Tesekur ederim insallah yarin baslicam buraya geri yazarim insallah veririm benim problemimde tatli urunleri ama yurume spora gerekmior deme bu diyet arasinda

Meyveler doğal şeker ve şeker oranı çok yüksek. Kalıcı kiloya neden olabiliyorlar. Mesela ben aşırı tatlı seviyorum bu nedenle canım aşırı tatlı istediğinde sadece 1 tane stick bitter çikolatalar var onlardan yedim. Ama ekstra olarak yeşil çay, kayısı çayı içtim. Bir de şekersiz çay kahve içilebilir. Kahve de kesinlikle 2si bir arada bile olsa içilmiyor. Sade türk kahvesi içebilirsin. 2 si bir arada krema içeriyor çünkü. Hem sade türk kahvesi metabolizmayı hızlandırır kafeinden dolayı nabzın artar. Ve kaç kilo isen 20 kg başına 1 lt su zaten normal kilo vermek istemesen bile içmen gereken miktar. Yani arıyorum 60!kilo isen, 3 lt su içmen lazım iken bu diyette daha çok içiyorsun

Meyveler doğal şeker ve şeker oranı çok yüksek. Kalıcı kiloya neden olabiliyorlar. Mesela ben aşırı tatlı seviyorum bu nedenle canım aşırı tatlı istediğinde sadece 1 tane stick bitter çikolatalar var onlardan yedim. Ama ekstra olarak yeşil çay, kayısı çayı içtim. Bir de şekersiz çay kahve içilebilir. Kahve de kesinlikle 2si bir arada bile olsa içilmiyor. Sade türk kahvesi içebilirsin. 2 si bir arada krema içeriyor çünkü. Hem sade türk kahvesi metabolizmayı hızlandırır kafeinden dolayı nabzın artar. Ve kaç kilo isen 20 kg başına 1 lt su zaten normal kilo vermek istemesen bile içmen gereken miktar. Yani arıyorum 60!kilo isen, 3 lt su içmen lazım iken bu diyette daha çok içiyorsun
Tesekir edrrim bennl suan 70 kiloyum aslinda 55 dusmem gerekir ama 60 bulsam bile sukredicem insallah verirm

Bence bu diyet ile verirsin ama ilk 5 gün mümkün olursa hiç tatlı bir şey yeme derim. Karbonhidrat almıyorsun ekstra , protein almıyorsun. Ama şöyle yapbilirsin bir de.. Bu yediklerine 2 haşlanmış yumurta beyazı ekleyebilirsin. O tok tutar ve en yağsız protein

Şuan 59 kiloyum yani 4 kilo aldım ama ben aşırı tatlı seviyorum, normal bir şekilde değil yani, kahvaltıda kağıt helva arası dondurma , kek, biskrem, meyveli süt ve puding falan aynı anda yedim bugün mesela. Bir insanın bunları aynı anda yemesi normal değil yani ona rağmen şuan 60 olmuyorum

Şuan 59 kiloyum yani 4 kilo aldım ama ben aşırı tatlı seviyorum, normal bir şekilde değil yani, kahvaltıda kağıt helva arası dondurma , kek, biskrem, meyveli süt ve puding falan aynı anda yedim bugün mesela. Bir insanın bunları aynı anda yemesi normal değil yani ona rağmen şuan 60 olmuyorum
Gercektwn masallah ya ayy verirsemm size cok dua ederim ya ben yarin baslioruk 10 gun sonra insallag gorusuruz

Umarım ve bende selülit hiç yok. Sadece su sade kahve içiyorum içecek olarak.. Tam anlamıyla uygulanırsa verilebilir bence hatta bu diyete devam da edilebilir. Devamında yağsız balık ve haşlanmış tavuk yiyebilirsiniz. Ama bunları kesinlikle en geç öğlen 3 gibi yemeniz lazım. Sindirimi uzun sürdüğü için akşama kalmamalı..

benimde troit bezlerim cok hızlı calısıyo kılo veremıyorum fakat yarından itibaren bir de böyle deneyeceğim bakalım sonuc ne olacak :)

Eğer hiç dayanamayacsğınız gibi gidiyor ise haşlanmış 2 tane yumurtanın beyazını da ekleyebilirsiniz. Ama karbonhidrat almıyoruz.. Umarım çok iyi sonuç alırsınız :)

hiç inandırıcı gelmedi bu olay bana ama meraktan deneyebilirim..
Zaten günlük beslenmenizde de karbonhidratı kesip proteini azaltırsanız ve geç saatte yemek yemezseniz ekstra diyete ihtiyac yok yeterli sıvı alımı da olduğıiu zaman. Ama dayanamayıp kaçırma yapılırsa tabiki de kilo verme durumu beklenemez

X