10 gündür sevdiği halde aramayan erkek arar mı?

Sevse 4 5 gunde zaten dayanamaz geri donerdi bence hic arama artik iyice morelin bozulur

="Siklamen07, post: 50486014, member: 794009"]Evet diğer yaşıtım olan erkekler gibi sinirle harelet edip hakaret edip bağırıp çağırmayı seçmek yerine gelirsem tartışırım diye sinirinin geçmesini sessizlikle bekliyor olgunluk dediğin şey yaşta değil davranışları çözümlemede bakış açısı :KK66:
Ben olgunluk yaşta demedim zaten. Size niye büyük birini seçtiniz o kadar diyenlere olgun çünkü yaşıtlarım şöyle böyle diyerek genelleme yaptınız ya direkt. Ben de seçme kriterinize uyduramadım o kadar. Başka kriter deseydiniz yaşa yorum yapmazdım. Hıı böyle çiftler gözüme hoş gelmez orası da ayrı ama bu öznel bir düşünce. Yalnız çevresinizdeki yaşıtlarınızda sorun var onu diyeyim. Bir çevreyi gözden geçirin siz.

Ben olgunluk yaşta demedim zaten. Size niye büyük birini seçtiniz o kadar diyenlere olgun çünkü yaşıtlarım şöyle böyle diyerek genelleme yaptınız ya direkt. Ben de seçme kriterinize uyduramadım o kadar. Başka kriter deseydiniz yaşa yorum yapmazdım. Hıı böyle çiftler gözüme hoş gelmez orası da ayrı ama bu öznel bir düşünce. Yalnız çevresinizdeki yaşıtlarınızda sorun var onu diyeyim. Bir çevreyi gözden geçirin siz.
Çevremdekiler iş ortamımdan dolayı mecburi bi çevre ve o yüzden aynı işteki kişileri düşünmüyorum :) teşekkürler yorumunuz için

Siz arayın neden yapmadim dememek için.

Dimi aslında adam gelmicem dedi tamam dedim kapattm telefonu şimdi düşünmce ayrıldığını nerden çıkardım da onu dedim acaba :KK70: birileri tanıştırsa benmde çekmezdi çok doğaçlama gelişti herşey arkadaş gibiydik dost yada buda tuhaf gelebilir ama neyse işte aşk oldu ✅:)

43 mü yahu baban yaşınızda adamlardan ne buluyorsunuz :110: mümkünse aramasin içi geçmiş herifle napıcaksın 10 yıl sonra aklını başina al :işsiz:

Benim bir arkadaşımın nişanlısı İstanhula arkadaşlarıyla gidip dolaşmak istiyordu, arkadaş ise onaylamıyordu.
Nişanlı bey birkaç gün sonra eften püften bir kavga uydurdu. Sözde çok kırıldı. Telefonlara çıkmadı. 15 gün sonra mesaj attı özledim vs diye.
Tabi ki bildiniz, telefonlara çıkmadığı kırgın dönemde İstanbul'a gitmiş.

Bide kadınlara cim derler. Olaya bak.

Benim bir arkadaşımın nişanlısı İstanhula arkadaşlarıyla gidip dolaşmak istiyordu, arkadaş ise onaylamıyordu.
Nişanlı bey birkaç gün sonra eften püften bir kavga uydurdu. Sözde çok kırıldı. Telefonlara çıkmadı. 15 gün sonra mesaj attı özledim vs diye.

Hiç şaşırmadım bunu kadın versiyonları da mevcut ama erkekler daha çok yapıyor çünkü kadınlar korkuyor gene gitmeye küs olsada :işsiz:

Ben olsam ben de aramazdım sonuçta erkeğin daha tahammülsüz olması lazım seviyorsa. Ama ilişkiniz yeni değilmiş. Eğer kötü hissediyorsan sen ara ya da yaz bence normal bi şekilde, kavga çıkarmadan. Çünkü süre uzadıkça senin yazman daha da zorlaşacak ve daha çok yenilmiş hissedeceksin.

Aradaki 16 yaş farkı da geçtim de siz bu adamla zaten anlaşamıyorsunuz ki , ayrıca farklı şehirlerdesiniz ayrıca sadece sevgilisiniz. Neden ısrarla devam edip emek harcadığınızı anlamıyorum :KK43:

10 gün uzun bi zaman, aynı durumu bende yaşamıştım.. kendini haksız görüyosan ara ve aranızdaki duruma, konuşma tarzına bak. Seven için bu kadar öfke normal değil, üzgünüm bunu söylemeliyim artık eskisi gibi olamazsınız.. Bence yoluna bakmalısın.

16yas farki cok fazla.Hem bu yastan bu kadar yildan sonra neden halaa sevgili ki bi yuzuk taksin.Bence aramasi gereken o.Senin gibisini de bulamaz

benim kafama aramamasından ziyade başka bişey takıldı. bu adam 43 yaşında ve 4 senedir birlikteymişsiniz. evlenmek gibi bir niyeti yok mu merak ettim? ha , siz evlenmeyi düşünmüyorsanız bişey diyemem de, eger siz isteyip de bu adam sizi böyle oyalıyorsa çok yazık.

X