10 gündür sevdiği halde aramayan erkek arar mı?

Siklamen07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2016
635
335
Kızlar işin özü saçma sapan bi tartışma sanırım patlama oldu 4. Yılımıza girdik adam inatla aramıyor 10 gün oldu ilk defa bende bu kadar tutuyorum kendimi ve seviyorsa özleyecektir eksikliğimi hissedecektir arayacaktır diyorum ayrı şehirlerdeyiz buraya gelecekti iple çekiyordu 26 şubatta öncesinde tartışınca gelmicem dedi iyi de olsa kötü de olsa gel konuşalım dananın kuyruğu kopacaksa o gün kopsun dedim iki gün düşünmesi için fırsat verdim gelmeyeceğini söylemek için aradı çok sinirliymiş gelirse tartışırmış bana olan saygısnı kaybetmek istemiyormuş falan sonra bende msjla umarım bu attığın adımdan pişman olmazsn dedim ayrılık kararı alıncaksa bile ikimizin kararı olmalıydı böyle telde olmamalıydı bensiz hayat mutlu edicekse mutluluklar dedim hayır yüne görüşür konuşuruz ama şuan gelmek istemiyoru m hoşçakal dedi . Sizce son durumumuz ne ( edit konunun önüne geçmesinden dolayı yaşlarımızı kaldırdım ben sadece ergenlerin açtığı konu değil diye belirtmiştim )

Son düzenleme:
Birde bundan önce bu ilişkinin miyadı dolmuş birbrmze tahammülümüz kalmamış kavga etmekten kendimizi yaşayamıyoruz falan demişti yine buraya geldiğinde gelmek istersen seninle bu konuları dostane görüşür konuşuruz demişti dostane nedir yaa ! Bu telfn konşmasından iki gün önceydi bundan önceyse beni ikna etmek için barışmak için uğraştı tatlı sözler falan dedim özlemişim bu hallerimizi o gün de güzel güzel konşuyordu ben istemediğim bi konu vardı onu açtım tartıştık ne duygularla aramışmış beni ben sabahtan beri saldırı halindymişm iki güne kadar gelmek için can atan salı günü olur mu sevgilim diyen hala aşkımdan içinin titrediğini söyleyen adama ne oldu ? Ben bu yazılarının üstüne dedim bana bunları söyleyen adamın aşkı uğruna biraz anlayışlı özverili olacagına inanıyorm demiştim iki gün düşündü gelmicem dedi 10 günü geçti ne aradı ne bişey hayır yoruldu kafasını dinliyor desem bu süre uzun değil mi sizce

Büyük konuşmak istemiyorum da o yaşta ki adamla nasıl ilişki yaşiyorsun?Gencecik kendi yaşına uygun birisi olsa keşke.Seven insanın da 10 gün dayanabilecegini sanmam ortada ciddi bir sorun yoksa.

Büyük konuşmak istemiyorum da o yaşta ki adamla nasıl ilişki yaşiyorsun?Gencecik kendi yaşına uygun birisi olsa keşke.Seven insanın da 10 gün dayanabilecegini sanmam ortada ciddi bir sorun yoksa.
Canm yaşını gösteryor spora gider boyu kilosu uyumludur yani bakar kendine bende kendme asla derdim ama dememk gerekiyormuş onun olgunluğu herşeyi organize edişi ilgisi herşey başka yaşıtlarıma bakıyorum beyinleri 10 yaş küçük resmen inan hiç ilgimi çekmiyor çocuk gibi geliyorlar

Gencecik kadınsın, 43 ne ya?
Birazda sanırım ilişkide bunun bencilliğine girdim ilişkide genç be güzel olan benim üstüme düşmesi lazım diye ki hep öyleydi ama bende sevdim mi sakınmam sevgimi gösteririm adam avcunun içinde görüyor beni çünkü tartışsakta hiç uzatmamayı seçtim hep :KK43: ya erkekler aramadıkları zaman ne düşünür ceza mı kesiyor ne yapıor

Hayatım seni günlerdir görüyorum. Venüs merkür andromeda diye şakaya vuruyorsun belki kendini rahatlatmak için ama erkek arkadaşın biraz umursamaz. Ben arasa bile çok umut bağlama derim.

Bunu eşime sordum sevse arardi dedi...
Sevgisinden şüphem yok ki 4 yıl olmuş daha önceki ayrılıkta 2 günde yazdı bu bize yakışmıyor insan kalbinden kazıyamıyor seni hayatım bıyunca seveceğim va die barışmıştık ben hiç uzatmayı sevmem heleki susmayı konuşulmalı çözlmeli sorun neyse

Hayatım seni günlerdir görüyorum. Venüs merkür andromeda diye şakaya vuruyorsun belki kendini rahatlatmak için ama erkek arkadaşın biraz umursamaz. Ben arasa bile çok umut bağlama derim.
Ay sorma yani anlayamıyorum saçma bi sebepten kavganın uzamasını astrolojiye sardım bende ki etkiliyor diye düşünüyorum yada öyle olsun istiyorum evet terazi erkeği ve çok rahattır neden çünkü biliyor bir ay sonra da arasa benim onu sevdiğimi bildiği için döneceğimden emin aramıyor

Ay sorma yani anlayamıyorum saçma bi sebepten kavganın uzamasını astrolojiye sardım bende ki etkiliyor diye düşünüyorum yada öyle olsun istiyorum evet terazi erkeği ve çok rahattır neden çünkü biliyor bir ay sonra da arasa benim onu sevdiğimi bildiği için döneceğimden emin aramıyor

Ya elbette dönersin ya da o da dönebilir ama zaten dönülecek bi şey için arayı bu kadar soğutmak hiç bi zaman iyi gelmez ilişkilerde. Dönülmez yollara girmesin yani bu kadar uzatacak bişey yoksa. Biraz kafa mı dinlemek istedi acaba.

10 gün çok ve beklemek çok zor. Siz arasaniz? Keşke tartismanizda bitecekse beraber karar verelim falan demeseydiniz belki gercektende biraz sakinleşmek istemiştir.

Yaş farkınız çok ama senin bileceğin şey tabi. Benim hiç o kadar benden büyük birisi ilgimi çekmedi bilemiyorum.

Ya elbette dönersin ya da o da dönebilir ama zaten dönülecek bi şey için arayı bu kadar soğutmak hiç bi zaman iyi gelmez ilişkilerde. Dönülmez yollara girmesin yani bu kadar uzatacak bişey yoksa. Biraz kafa mı dinlemek istedi acaba.
Yani ortada aldatma yok bişey yok hani dönülmez bi kavga değil aynen katılıyorum zaten aramızda kmler var bide bu mesafelere hiç gerek yoktu erkek kafası işte aynen dinlesin hadi dedim çok mu sık boğaz ettim acaba diye ama zaman geçtikce benm sinirlerim artmaya başladı hayır böyle her anlaşmazlıkta susup beklicez mi bu neyi değiştirir bide o gün gel demişim ayrılcaksak ayrılırız çözersek devam ederiz niye gelmiorsun sıcagı sıcagına ister tartış ister barış ne olcaksa olsun demişim buna cesaret mi edemedi acaba

10 gün çok ve beklemek çok zor. Siz arasaniz? Keşke tartismanizda bitecekse beraber karar verelim falan demeseydiniz belki gercektende biraz sakinleşmek istemiştir.

Yaş farkınız çok ama senin bileceğin şey tabi. Benim hiç o kadar benden büyük birisi ilgimi çekmedi bilemiyorum.
Dimi aslında adam gelmicem dedi tamam dedim kapattm telefonu şimdi düşünmce ayrıldığını nerden çıkardım da onu dedim acaba :KK70: birileri tanıştırsa benmde çekmezdi çok doğaçlama gelişti herşey arkadaş gibiydik dost yada buda tuhaf gelebilir ama neyse işte aşk oldu ✅:)

Bunu eşime sordum sevse arardi dedi...
Senin eşin bilirkişimi herkesin düşüncesi, huyu, suyu farklidir. Sevgiyle alakasi yok kendimden biliyorum. Esime nisanliyken ya da flört ederken kızdıgımda günlerce aramadigimi telefonlarina bakmadigimi bilirim. Konu sahibi bunun sevgiyle alakası yok, inatla alakasi var.

X