Cuma Zayıflama Yarışması 10. Takım

evet tartılıyoruz kuzum ama not yazmak zor gelebiliyor o sebeple tartı fotosu yeterli.
Merhaba moni baskan❤️
Uzun bir süreçten sonra gelebildim,umarim iyisinizdir.Size özel mesajla gitmeden belirttiğim gibi umulmadık ve kimsenin yaşamamasını dilediğim bir süreç yaşadık,inşallah bitti,tüm kalbimle diliyorum.
Takımlar mi kapandı,neler oldu anlayamadım,diğer topiği de gördüm,iyice bakacağım ilk fırsatta...

Yok canım her ikisinde de tekrar oluşmadı şükür ♡
Ufakligin o zaman doktor sırf genizetini alalım bir kaç sene sonra bademcigi alırız dedi doktor hatta baştan ama ben iki kere narkoz almasını istemiyorum gerekirse ikisi de alınsın demiştim de doktor siz istemezsiniz diye demedim ama bademcik de kesinlikle alınması lazım deyince hemen ertesi gün ikisini de aldılar :KK66:
Şükür çok çabuk toparladı hatta 3 gün sonra rahat yemeğini de yedi :KK66:
Mrb geniz eti ameliyat ı ile ilgili bilgi verir misiniz.çocuğunuz kaç yaşındaydı

Merhaba moni baskan❤️
Uzun bir süreçten sonra gelebildim,umarim iyisinizdir.Size özel mesajla gitmeden belirttiğim gibi umulmadık ve kimsenin yaşamamasını dilediğim bir süreç yaşadık,inşallah bitti,tüm kalbimle diliyorum.
Takımlar mi kapandı,neler oldu anlayamadım,diğer topiği de gördüm,iyice bakacağım ilk fırsatta...
Merhaba canım hoşgeldin. :KK60: inşallah bitip gitmiştir kuzum çok sevindim.:dua:
evet maalesef takımlar kapandı ve yarışma sonlandı, günlük açtık, oradan devam ediyoruz.:KK56:
gel canım bekleriz. :KK68:

Merhaba canım hoşgeldin. :KK60: inşallah bitip gitmiştir kuzum çok sevindim.:dua:
evet maalesef takımlar kapandı ve yarışma sonlandı, günlük açtık, oradan devam ediyoruz.:KK56:
gel canım bekleriz. :KK68:
Gelecegim kaptanim,ailece grip olduk,çocukların okullarini düzene koyunca bana da sıra gelecek,yani inşallah😅

moni moni selam kaptanim umarim beni hatirlarsin.herkesin sağlığı keyfi yerinde

60kiloyum 60kiloyum nasilsin arkadasim iyimisin kilon ne durumda
iyiyim canım sen nasılsın? ben uzun süre bi toparlayamadım. küçük yollu bir depresyon da geçirdim sanırım. sonra bu takımlar da kapandı.
moni başka günlük açtı ama arkadaşlar pek gelmedi. bir kaç kişi yazdı. ben de zaten toparlayamamıştım kendimi.
sonra 6. takım kaptanı zipzip günlük açmış. onlara yazmıştım öylesine muhabbet için. benim eski arkadaşlar da orada yazıyordu. bir anda onlara katıldım ve ani bir kararla başladım. yanlış hatırlamıyorsam 29 ekimde başladım 89.5 kiloyla. 83.8 e indim yavaştan.
bu hafta can sıkıcı bir olay yaşadım. moralim iyi değildi. 1 hafta ara verdim. azcık artı olmuşum. ama devam edeceğim canım. katılmak istersen sen de gel.

senin kilo durumun nasıl?

iyiyim canım sen nasılsın? ben uzun süre bi toparlayamadım. küçük yollu bir depresyon da geçirdim sanırım. sonra bu takımlar da kapandı.
moni başka günlük açtı ama arkadaşlar pek gelmedi. bir kaç kişi yazdı. ben de zaten toparlayamamıştım kendimi.
sonra 6. takım kaptanı zipzip günlük açmış. onlara yazmıştım öylesine muhabbet için. benim eski arkadaşlar da orada yazıyordu. bir anda onlara katıldım ve ani bir kararla başladım. yanlış hatırlamıyorsam 29 ekimde başladım 89.5 kiloyla. 83.8 e indim yavaştan.
bu hafta can sıkıcı bir olay yaşadım. moralim iyi değildi. 1 hafta ara verdim. azcık artı olmuşum. ama devam edeceğim canım. katılmak istersen sen de gel.

senin kilo durumun nasıl?
Pek iyi degilim canim bende kucuk oglum hasta zature 1 haftadir haastanede kalıyorum haliyle yipratti.ekim ayinda anneme tasindim ev aldik icinde kiraci var şubat cikacak biz alirken 1 ay sonra cikacakti off ne bileyim işler karisik bende.kilolu olarak devam ediyorum hayata rahatsiz oluyorum ama ev kalabalik oldugu icin duzen tutturmam zor gibi

Selam kizlar ne var ne yok...ben Artik Türkiyedeyim..Terkettim almanyayi...hala bi düzen kuramadik..evimiz inşatta..kilom ne alemde biimiyorum..tartim bile yok...dikkat etmeye çalişiyorum ...

Pek iyi degilim canim bende kucuk oglum hasta zature 1 haftadir haastanede kalıyorum haliyle yipratti.ekim ayinda anneme tasindim ev aldik icinde kiraci var şubat cikacak biz alirken 1 ay sonra cikacakti off ne bileyim işler karisik bende.kilolu olarak devam ediyorum hayata rahatsiz oluyorum ama ev kalabalik oldugu icin duzen tutturmam zor gibi
nerelerdesin canım? uzun süredir girmemişsin. iyisindir umarım 💞

Selam kizlar ne var ne yok...ben Artik Türkiyedeyim..Terkettim almanyayi...hala bi düzen kuramadik..evimiz inşatta..kilom ne alemde biimiyorum..tartim bile yok...dikkat etmeye çalişiyorum ...
Gülhancım nasılsın? evinize yerleştiniz mi?

Off ben de hipogilisemiye merhaba dedim demez opaydım😔 bu zamana kadar hiç düşük cıkmayan sekerim maalesef 65 cikti. Doktor düşük dedi baş dönmelerim aylardir var. Bir gun olmazsa ikinci gün baş dönmesi yasiyorum. Hayattan soğuttu. Is güç yapamiyorum ne yiyip ne içeceğim onu da bilmiyorum. Yaşım 49. Hep stresten uzuntuden oldu. Disari cikamiyorum ciksam bas dönmesinden huzurum yok delirecem artık okadar mutsuzum

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrrrr :KK3:

Ben geldimmmmm :KK48:

Çok şükür Doktorda pek kalabalık yoktu hemen sonuç göstermeye girebildim :KK66:
Maalesef ordaki tahlilde de şekerim yüksek çıkmış :KK43: 277 :confused:
Şeker de kolestrol de yüksek dedi ama Kolestrol pek önemli değil bazen yediklerimiz de etkiler o yüzden ilaça gerek yok yediklerine dikkat et dedi :KK66: Şeker için 2 tane ilaç verdi ( Glifor 1000mglık birde Betanorm diye bir ilaç )
Kesinlikle ikisinide aksatmadan hatta saatini bile geçirmeden içmek zorundasın insüline düşmemek için dedi :KK66:

Neyse biraz rahatladım en azından insülin kullanmak zorunda olmayacağım.
20 gün sonra tekrar geliyorsun tahlil vermeye ona göre de ilacına ilave yada düzenleme yapacağım dedi.

Tabi gidip gelirken minibüse binmedim ve 30 dakikalık da olsa bir yürüyüş yapmış oldum :KK66:
İnşallah bundan sonra düzene girer de zayıflamam da daha çabuk ve sağlıklı olur :KK68:
Merhaba Sohbet çok uzun zaman önce olmuş 🤗🙃 yazınızı okudum şeker ilaci olarak 2 farklı ilacın aynı zamanda verilmesine şaşırdım, herhangi olumsuz bir sonuç yasadinizmi ( bulantı iştah kaybı vs. ) şekeriniz ne düzeyde ve kilo verebildinizmi merak ettim🌺💐🌺

Merhaba Sohbet çok uzun zaman önce olmuş 🤗🙃 yazınızı okudum şeker ilaci olarak 2 farklı ilacın aynı zamanda verilmesine şaşırdım, herhangi olumsuz bir sonuç yasadinizmi ( bulantı iştah kaybı vs. ) şekeriniz ne düzeyde ve kilo verebildinizmi merak ettim🌺💐🌺
Diyet programida varmi bu grupta

X