10 yil onceki iliski

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zillikedi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2016
1.575
3.085
Selamlar hanımlar, 5 yıllık sevgilik sonrası çok severek evlendim eşimle. 2 yıllık evliyiz. Bu zamana kadar eşimle tartışmalarımız asla kıskanclık yada ucuncu bir kisi icin olmadi. Kendisine bu anlamda sonsuz guvendim. Oyle cok sik tartismayiz da zaten.
2 gun once face de gezinirken esimin yazliginin oldugu etiketli resimlere filan bakiyordum. Birden 10 yil once yazligin ordan bi kizla iliskisi var postu gordum. Arastirip baktim kiz evli 2 cocugu var. post yalnizca onun profilinde gorunuyor esimde yok. 1 post iliskisi var yazmis kiz 2. Post birlikte yer etiketi filan.
Sok oldum cunku gecmis iliskilerimizi anlatmistik bana boyle birinden hic bahsetmedi. Kendisi is icin 3 haftaligina fransada bu yuzden hemen arayip sordum. Once hatirlamadi sonra onun hesabindan girdigimi zannedip hircinlasti. Tabii ben attim ekran fotolarini evet 10 yil oncenin olayi ama hic bahsetmedi. Sonra arkadas grubunun aralarini yapmaya calistigini 4 kez gorustugunu ama elini bile tutmadim bir sevgililik olmadi dedi.
Ben inanilmaz bozuldum daha once bahsetmemesine soguk davrandim. Sabah oldu hala tavirliydim. Baktim esim face ini de kapatmis. Kizin hakkinda biseyler yazdim tarzin boylemiymis filan diye esimin uzerine gittim. Facenin sifresini atmis al bak diye bakmadim. Giderek daha da hircinlasti son model iPhone telini firlatti parcaladi.
Yani ben el ele bile tutusmadan iliskisi var yapma durumuna inanmadim ve bu zamana kadar bahsetmedi diye uzerine gittim.
Sonra aksam telefon acti ozur diledi kapatalim lutfen ben seni sevdim seninle evlendim dedi. Islerim cok yogun uzerime gelince sacmaladim ozur dilerim dedi. Bir de sabahina cicek gondermis.
Esim normalde hic asiri sinirlenmez sabirlidir is stresinden mi firlatti kirdi telefonunu yoksa sakladigi biseyler mi var? Boyle asiri tepki vermese gulup gecicem 10 yil oncesi ama yaptiklari hic normal esimin yapicagi seyler degil.

Bence abartmissiniz. Size bütün eskide olan gönül iliskilerini anlatmak zorunda degil bile. Hani sizinle beraber oldugu zaman birsey olsa arka bahceye göm. Ama bu kadar da üstüne gidilmez. Birde adam ikiski yasamadim diyorsa belkide yasamamistir. Esimin arkadas grubu da onu zamaninda bir kizla tanistirmis, olmamis. Iliskileri felan olmadan ikisi de olmayacagini anlamis. Cok siradisi olaylar degil ki bunlar 🤷🏻‍♀️

Selamlar hanımlar, 5 yıllık sevgilik sonrası çok severek evlendim eşimle. 2 yıllık evliyiz. Bu zamana kadar eşimle tartışmalarımız asla kıskanclık yada ucuncu bir kisi icin olmadi. Kendisine bu anlamda sonsuz guvendim. Oyle cok sik tartismayiz da zaten.
2 gun once face de gezinirken esimin yazliginin oldugu etiketli resimlere filan bakiyordum. Birden 10 yil once yazligin ordan bi kizla iliskisi var postu gordum. Arastirip baktim kiz evli 2 cocugu var. post yalnizca onun profilinde gorunuyor esimde yok. 1 post iliskisi var yazmis kiz 2. Post birlikte yer etiketi filan.
Sok oldum cunku gecmis iliskilerimizi anlatmistik bana boyle birinden hic bahsetmedi. Kendisi is icin 3 haftaligina fransada bu yuzden hemen arayip sordum. Once hatirlamadi sonra onun hesabindan girdigimi zannedip hircinlasti. Tabii ben attim ekran fotolarini evet 10 yil oncenin olayi ama hic bahsetmedi. Sonra arkadas grubunun aralarini yapmaya calistigini 4 kez gorustugunu ama elini bile tutmadim bir sevgililik olmadi dedi.
Ben inanilmaz bozuldum daha once bahsetmemesine soguk davrandim. Sabah oldu hala tavirliydim. Baktim esim face ini de kapatmis. Kizin hakkinda biseyler yazdim tarzin boylemiymis filan diye esimin uzerine gittim. Facenin sifresini atmis al bak diye bakmadim. Giderek daha da hircinlasti son model iPhone telini firlatti parcaladi.
Yani ben el ele bile tutusmadan iliskisi var yapma durumuna inanmadim ve bu zamana kadar bahsetmedi diye uzerine gittim.
Sonra aksam telefon acti ozur diledi kapatalim lutfen ben seni sevdim seninle evlendim dedi. Islerim cok yogun uzerime gelince sacmaladim ozur dilerim dedi. Bir de sabahina cicek gondermis.
Esim normalde hic asiri sinirlenmez sabirlidir is stresinden mi firlatti kirdi telefonunu yoksa sakladigi biseyler mi var? Boyle asiri tepki vermese gulup gecicem 10 yil oncesi ama yaptiklari hic normal esimin yapicagi seyler degil.
Bazı insanlar eşleriyle sınanıyor demek ki.

Bence abartılacak bişe yok ortada gibi geldi 🙄 10 yıl önceki ilişki sonuçta olmuşsada olmuş bitmiş bu kadar. Abartmışsınız
Hic bahsetmemesi tuhaf geldi. Bu kim diye sorarken ya soylemedim sana boyle boyle filan der guleriz geceriz sanmistim. hircinlasmasi kuskulandirdi beni bu yuzden anlatsin neyse derdi diye uzerine gittim

10 yıl öncenin hesabını sormak çok saçma değil mi?
Birbirinize hayatınıza giren herkesi anlatmak zorunda değilsiniz. Kısa süreli bir ilişkiyse söyleme gereği duymamış olabilir.

Eşiniz nasıl hatalı duruma düşüp, özür diler hale gelmiş orası da ayrı bir konu. 🤦‍♀️hala şüpheyle yaklaşıyorsunuz üstelik.

Ben sizi haksız buldum. 10 yıl geçmiş üstünden iki tarafta evlenmiş falan konuyu açmışsınız
Yani 10 degil 20 yil bile gecse hic bilmedigim biriyle iliskisi var postunu gorsem bu kim ya derim heralde. Siz gorseniz esinize demez misiniz kim bu diye. Hircinlasmasi tuhaf geldi hic anlam veremedim

Hic bahsetmemesi tuhaf geldi. Bu kim diye sorarken ya soylemedim sana boyle boyle filan der guleriz geceriz sanmistim. hircinlasmasi kuskulandirdi beni bu yuzden anlatsin neyse derdi diye uzerine gittim
Hayır yanlış yapmışsınız bence . Neyse olan olmuş bu saatten sonra geçmişi bu kadar üstelemeden aranızı düzeltin bari 🤷🏻‍♀️

e baştan gülüp geçseydiniz 10 yıl önceki şeyi umursayıp hesap soracağınıza. adam da umursamamış ki anlatmamış. hem eski ilişkileri bilmek ne kazandırıyor insanlara anlamış değilim. bilince kim kim olmuş ne oluyor yani.
birde kadını aşağılamışsınız tarzın böyleymiş diye hırsınızdan.

Birde adam haklı olduğu halde haksız duruma düşüp çiçek gönderip özür dilemiş vay be ne adamlar var dedim 😀
Iyi huylu huzurlu bi insan esim ama bu konuya hircinlasmasi beni supheye dusurdu. Ben onu uzmek icin sormadim kim bu dedim ya sadece acayip hircinlasti sonra bisey mi sakliyo dedim anormal tepkiler filn sonra sakinlesti saskinim

Evlenmeden önce noter onaylı eski sevgili listesi alsaydınız keşke. Elinizde delil olurdu en azından. Böyle belge yok bişey yok. Olmaz ki ama...

e baştan gülüp geçseydiniz 10 yıl önceki şeyi umursayıp hesap soracağınıza. adam da umursamamış ki anlatmamış. hem eski ilişkileri bilmek ne kazandırıyor insanlara anlamış değilim. bilince kim kim olmuş ne oluyor yani.
birde kadını aşağılamışsınız tarzın böyleymiş diye hırsınızdan.
Ya benim kadinla ne isim olur esim konussun anlatsin diye esimin uzerine gittim yalnizca. Ilk tepkisi anormal geldi. Dedim bi derdi var heralde. Kadina kotu bisey demedim

Ay niye anlatsın ya? Oturup eski ilişkilerini dinlemekten keyif mi alıyorsunuz? Hadi birbirimize eski sevgililerimizi anlatalım mı diyorsunuz? Yazlıkta birkaç kez takılmışlardır hatırlamıyordur bile. İlla yeniye eski anlatılacaksa uzun sürmüş ya da etkisi büyük olmuş olanların lafı geçer belki. Bir de 10 koca yıl geçmiş anlatsa tuhaf olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X